ÚP a rekvalifikace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 16:41
ÚP a rekvalifikace

Prosím…nevíte někdo?
Do 31.12.2018 jsem měla úvazek na dobu určitou. Potom jsem si v únoru dělala rekvalifikaci. Bohužel práci jsem stále nenašla. Pokud bych chtěla odejít z ÚP a hledat práci sama, budou chtít rekvalifikaci uhradit?
Jde mi o to, že přes léto není školka a nemám hlídání. Tudíš musím přestat hledat. Na to neberou zřetel. Taky mi nabízí práce, které dělat nemůžu třeba časově, nebo chtějí komunikačně AJ a já neumím na této úrovni.
Musím tam jak idiot stejně napsat a chtít potvrdit doručenku. nejraději bych tedy odešla.
Sociální se platit nemusí a zdravotní se s malým dítětem prý také platit nemusí.
Hledala bych dál na září…případně vzala nárazové letní brigády o manžela dovolené.

Reakce:
Hanka1
Neúnavná pisatelka 15167 příspěvků 29.05.19 16:46

Normalne bych si nechavala davat doporučenky a rovnou bych na pohovoru uvadela, ze nemuzes nastoupit z duvodu skolky…
pokud mas normalni zprostředkovatelku práce, tak ji to o skolce rekni a nikam te posilat nebude…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 16:52

Díky za reakci. O školce ví, neřeší-to je prý nezajímá. Právě říkala, že mám tedy odejít z ÚP. Já bych právě i šla, podporu už stejně nemám a na nabídky práce na ÚP i jiných serverech kaukám stejně…ale nerada bych platila 12 000,– rekvalifikaci-

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15167 příspěvků 29.05.19 16:55

Ani nahodou bych sama neodchazela prave z duvodu rekvalifikace a delala bych to s téma doporucenkama, rovnou bych potencionálnímu zamestnavateli rekla, ze nemuzes nastoupit…

Jana206
Nadpozemská drbna 27548 příspěvků 29.05.19 17:25

Podle mě taky není problém udrzet se na UP, pujdes na pohovor, nejlíp i s dítětem a je to. Dostanes razitko a máš klid.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 17:25

Já bych právě nejraději odešla-stejně si přes léto budu hledat brigády a to odejít musím. Strávím tam vždy půl dne-raději bych čas využila hledáním práce.
Nabídky práce 2× denně prohledávám na netu-jen ta rekvalifikace.

Váš příspěvek
Reklama