Upadnutí na kolena v těhotenství

29
23.4.21 14:03

Upadnuti v těhotenství

Ahoj holky,.. Dneska jsem 17+3 a když jsme byli dneska na procházce zakopla jsem a upadla jsem na kolena (do břicha jsem se nebouchla) nekrvacim a pohyby nemůžu posoudit jelikož jsem je ještě necítila.. Myslíte si, že je potřeba navštívit lékaře? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1713
23.4.21 14:04

Není třeba, jedině, že by tě bolely kolena ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7589
23.4.21 14:12

Klid :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
23.4.21 14:18

K lekari jedine tak kvuli kolenum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
23.4.21 14:19

Pokud tě nebolí břicho ani nekrvácíš neřešila bych. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6429
23.4.21 14:39

Já v nadpisu četla - uprdnutí v těhotenství :mrgreen: a říkala jsem si, bože, co to zas je. Ale vidím, žes upadla, ale nebouchla ses do břicha, tak je vše v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63703
23.4.21 14:56

@Xxxbell není.. Hlavně klid. Já 35 tt spadla přímo na břicho, malý byl navíc hlavou nahoru a dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1928
23.4.21 15:01

Taky jsem takto několikrát v těhu upadla a nic se nestalo, kromě špinavých kalhot ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31043
23.4.21 15:07

@Xxxbell pád na kolena mimino pravděpodobně neohrozí, k lékaři bych nešla ;)
@Kfětoslava :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
23.4.21 18:50

Ja jsem sebou svihla na naledi na zada nekdey kolem 32-34tt. Nebolelo me nic, ale vecer jsem pak nevydrzela a radeji zavolala na pohotovost. Rikali hned dojet. Kvuli kontrole placenty. Ja bych asi jela, ale osobne si myslim, ze moc rizika nehrozi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
23.4.21 20:56

Já bych jela možná ve třetím trimestru, ale v těch prvních dvou je ještě miminko hodně schovaný. Já jela ve čtvrtém měsíci na hory a spadla jsem na snowboardu. Podle dr. je to v druhém trimestu ok, pokud to není vyloženě nějaká šlupka do břicha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
23.4.21 22:55

Přes kolena miminku fakt neublížíš, klid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8287
24.4.21 00:13

@Xxxbell Ahoj, mě se stalo něco podobného, v podobném týdnu. Smekla jsem se na chodníku a spadla na kolena a naštěstí se zarazila dlaněma. Trošku mě bolelo břicho, spíš jsem měla odřené koleno a dlaně, ale to pobolívání bříška během dne přešlo. K lékaři jsem nešla, zvládla jsem to já i miminko. Nic by se ti stát nemělo, pokud si se nebouchla do břicha nebo na něj nespadla ;) Byla jsme ale taky vyplašená, pak jsme si to ale odůvodnila, že by se nic stát nemělo.
Pokud by sis to ráda nechala ověřit, že to miminku neublížilo, tak k doktorce samozřejmě můžeš pro klid tvé duše ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat