Úpal v těhotenství

slečinka
21.7.15 17:16

úpal v těhotenství

Ahoj.chci se zeptat zda ma nekdo zkusenost s upalem.jsem ve 4 mesici a uz od vcera mam zrejmne upal. vubec se nepotim ale pritom mam pocit ze mi zchori hlava. a je mi neustale spatne od zaludku a mota se mi hlava.
Na slunci jsem byla pred 2 dni cca pul hodiny, jen cesta do obchodaku a zpet. v obchodaku bylo lip nez u nas doma.tady mame 33° a neda se vyvetrat.ze vcera na dnesek jsem si celou dobu davala studeny obklad na celo a i dnes. prijde mi ze to pomaha..podle toho i soudim ze asi upal/prehrati :think:
Poradte co s tim?? A kdyz je to takhle dyl jestli mam jit do toho vedra k dr.??

Příspěvek upraven 21.07.15 v 17:25

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5730
21.7.15 17:20

Nemůžou to být spíš příznaky těhotenství? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
slečinka
21.7.15 17:25

@malinika
Je ja to napsala blbe.jsem ve 4 mesici. prave ty otravmy priznaky mi pred 2 tejdny uplne zkoncily..

• Nahlásit
  • Citovat
1750
21.7.15 17:32

@slečinka a máš teplotu? Pokud bys měla opravdu úpal, tak tam bývá horečka. Dále bolesti hlavy a zvracení. A kolik toho vypiješ? Motání hlavy může být i z nedostatku tekutin a nízkého tlaku. Nebo třeba od krční páteře (např. blokáda krční páteře snadno vznikne z klimatizace, když na zpocený krk foukne studený vzduch), tam může být i ta nevolnost. Po internetu se těžko radí. A jak píše @malinika mohou to být i těhotenské nevolnosti. To že zmizely, neznamená že se nemohou zase objevit. Někomu je špatně celé těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
slečinka
21.7.15 18:09

@Lucka1111
Teplotu nemam a to ani v noci jsem nemela ale pritom jsem se uplne klepala..no nevim. bolest hlavy mam taky ale to mam ted kazdej den skoro..a nezvracim ale vcera jsem vsechno jidlo vracela stolici bez prujmu.krk mam taky v pohode.tlak mam nizkej furt.no nevim, tak asi hlavne dobre ze nemam teplotu :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama