Uplakané dítě

2
15.8.20 17:26

Uplakané dítě

Dobrý den všem.
Chtěla jsem se zeptat, mám za pár měsíců 4. letou holčičku. Kolikrát denně, nebo týdně se vám cca takhle staré dítě rozbrečí, že si chce něco vynutit, není podle něho, nebo nedostane to co chce atp?
Děkuji moc za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3737
15.8.20 17:42

Ja mam 5-tileteho a teda je vecne nespokojeny, jenom rano vstane. A rozhodne to neni tim, ze bysme ho rozmazlili, je to jeho povaha🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 17:49

Mám 5 leteho syna a brečí vždy, když mu něco hned nejde nebo se mu něco nepovede.
Někdy je to také na zbláznění.
Už teď mám hrůzu že školy.

Prosím nechat anonym kvůli synovi.

• Citovat
  • Nahlásit
2
15.8.20 17:50

Děkuji

Anonymní, @e008 A jak často se rozbrečí smím-li se zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4374
15.8.20 17:58
@marina234 píše:
Anonymní, @e008 A jak často se rozbrečí smím-li se zeptat?

Syn ve 4 letech tak… hm.. 10-15× denne? Ve 4 a pul uz casto 0. Take povaha… nastesti z toho vyrostl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22424
15.8.20 18:21

Deti mi neplacou. Ve smyslu, ze jsou litostove. Rvou vztekle jako tur, starsi uz i nadava, kdyz se mu neco nedari. Ale ja jsen taky nasiracu, ne plactiva a litostiva.
Ten sedmilety tak ob den, mladsi petileta tak jednou tydne. Ale treba minuly tyden si zase ten svuj jeden hysterak vystrihla na hodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5261
15.8.20 19:00

Malá rve když spadne a Odře si kolena píchne ji vosa nebo se prostě praští. Pak když je pretazena a následně pak čistím zuby. Pak když ji vezmu nebo zákazu něco co nesmí a jí to zrovna děsně baví.
Edit taky tvé když ji skončí krteček a už je čas na koupání.

Příspěvek upraven 15.08.20 v 19:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
15.8.20 19:44

4,5 letý momentálně buď spíš vydírá, nebo je opravdu smutný. Když se rozseka na kole, ani nepipne :nevim: ale nějak mě nenapadlo to nějak porovnávat. To je jako zjišťovat, kolikrát se usměje. Každé dítě je jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
15.8.20 20:04

Ještě v peti letech párkrát za den :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu