Úřad práce aktuálně 2017

Anonymní
8.6.17 17:37

Úřad práce aktuálně 2017

V červnu mi končí rodičák a nemám se kam vrátit (do práce)
V září děti nastupují do školy a školky a potřebuji nějak ten měsíc -dva "přetrpět, jelikož přes prázdniny nemám bohužel hlídání. Zajímalo by mě, kdo byl v současnosti na ÚP a registroval se, jak často se chodí na schůzku s úřednicí?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

915
8.6.17 17:42
@Anonymní píše:
V červnu mi končí rodičák a nemám se kam vrátit (do práce)
V září děti nastupují do školy a školky a potřebuji nějak ten měsíc -dva "přetrpět, jelikož přes prázdniny nemám bohužel hlídání. Zajímalo by mě, kdo byl v současnosti na ÚP a registroval se, jak často se chodí na schůzku s úřednicí?

Jednou za mesic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.17 17:51

Jednou za měsíc, teď jdu dokonce až za dva měsíce, za měsíc mám přijít jen na nějaký seminář

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.6.17 17:56
@Anonymní píše:
Jednou za měsíc, teď jdu dokonce až za dva měsíce, za měsíc mám přijít jen na nějaký seminář

A měla jsi nárok na podporu v nezaměstnanosti? Já byla vedená na úp poprvé naposled před 8 lety (jsem se přestěhovala do jiného města) a byla jsem tam asi měsíc a půl - práci jsem si celkem rychle našla sama, ale to jsem neměla děti. Chodila jsem tam jednou za 14 dní

• Nahlásit
  • Citovat
4183
8.6.17 17:56

Jedou za měsíc, ale když jim řekneš pravdu, že bys stejně mohla nastoupit až od září, tak tam budeš muset třeba za tu celou dobu jen jednou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
8.6.17 17:58
@Anonymní píše:
A měla jsi nárok na podporu v nezaměstnanosti? Já byla vedená na úp poprvé naposled před 8 lety (jsem se přestěhovala do jiného města) a byla jsem tam asi měsíc a půl - práci jsem si celkem rychle našla sama, ale to jsem neměla děti. Chodila jsem tam jednou za 14 dní

každý má nárok po rodičáku na podporu :)

• Nahlásit
  • Citovat
915
8.6.17 17:58
@Anonymní píše:

Podporu v nezam.Ti daji, rodicak je bran jako prace, takze Ti z toho vypocitaji urcitou castku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.17 18:01
@Paola21 píše:
Jedou za měsíc, ale když jim řekneš pravdu, že bys stejně mohla nastoupit až od září, tak tam budeš muset třeba za tu celou dobu jen jednou…

Bojím se, že když řeknu „pravdu“, tak mě ani nezaregistrují

• Nahlásit
  • Citovat
22054
8.6.17 18:02

Já chodila jednou za měsíc.
Podpora se nepočítá z rp, ale je to dané, určité procento z průměrné mzdy tuším. Dělá to něco mezi 4 -2,5 tis. Na pět měsíců, postupně se ta částka takhle snižuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4183
8.6.17 18:03
@Anonymní píše:

Zaregistrují, jim je to jedno.. Alespoň v Praze je to všem volné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
8.6.17 18:06
@Anonymní píše:

Zaregistruji, je to jejich povinnost. A navic, budou jen radi ze budes na UP jen chvili, proto Ti taky aktivne hledaji praci, abys co nejdriv z UP vypadla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
8.6.17 18:07
@Paola21 píše:
Zaregistrují, jim je to jedno.. Alespoň v Praze je to všem volné

Jak komu je to asi jedno, znama se byla registrovat s tim, ze praci uz ma, akorat tam muze nastoupit az za dva mesice.. No samozrejme ji vyhodili ze :roll:, takze zalezi asi na tom kdo tam sedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
8.6.17 18:10
@Krtiinka píše:
Jak komu je to asi jedno, znama se byla registrovat s tim, ze praci uz ma, akorat tam muze nastoupit az za dva mesice.. No samozrejme ji vyhodili ze :roll:, takze zalezi asi na tom kdo tam sedi.

To ale nejde..Urad prace je povinen zaregistrovat kazdeho cloveka po skonceni rodicaku, odchodu z prace..Toto je nesmysl. I clovek co jde na urad prace s tim ze praci ted nema, ji za tyden po zaregistrovani muze najit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4183
8.6.17 18:11
@Krtiinka píše:
Jak komu je to asi jedno, znama se byla registrovat s tim, ze praci uz ma, akorat tam muze nastoupit az za dva mesice.. No samozrejme ji vyhodili ze :roll:, takze zalezi asi na tom kdo tam sedi.

Aha, tak to slyším prvně. Ale jak říkám, mám zkušenost jen s ÚP v Praze 5, třeba to jinde „hrotí“ víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
8.6.17 18:11

Dokud v urcite praci nejsi a nemas ji jistou, mas pravo byt na uradu prace..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama