Úraz hlavičky náraz o desku

Anonymní
19.9.20 20:54

Úraz hlavičky náraz o desku

Miminko muži narazilo hlavičkou do desky přebalovacího pultu, ze sedu přímo na hranu, brečelo strašně, po nějaké době se zklidnilo a mělo přemíru energie, lozilo jako vždy.. máme s ním jet na pohotovost, stalo se někomu něco podobného? Není to náš první úraz a dost se o něj bojím :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12651
19.9.20 20:56

Najdi profil uzivatelky Pudloslava, ma tam postup, co sledovat pri narazech do hlavy. Ja mam 2 kluky a hlavne mladsi si uz natloukl hlavu snad kazdym moznym zpusobem, na pohotovosti jsme jeste nebyli, tuk tuk na drevo.

Příspěvek upraven 19.09.20 v 20:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.9.20 20:57

Jak je staré? Obecně platí pravidlo, pokud dítě spadne ze své výšky, mělo by to být ok. Pokud to ale byla velká rána a malé miminko, jela bych na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 21:00

@Adina Mandalova půl roku :(

• Citovat
  • Nahlásit
350
19.9.20 21:07
@Anonymní píše:

Já bych jela na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.9.20 21:07
@Anonymní píše:

Jestli spadlo vylozene “jen” svou vahou, tak bych hlidala tzv. vykricniky. Ztrata vedomi, zvraceni, chova se jinak…pokud by se neco z toho objevilo i treba az druhy den urcite jedte. Nicmene nejsem lekar! Nebyla jsem u toho, ruku do ohne teda za to bohuzel nedam. At je vsechno hlavne v poradku :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2259
19.9.20 21:08

Zavolej na pohotovost, popis uraz i nasledne chovani a oni ti reknou co dal ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 21:08

Trochu se na pohotovost bojím i kvůli tomu, že CT není nic moc.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 21:10

@Adina Mandalova děkuji za podporu :,( zatím se chovalo jako vždy, kromě toho breku po tom co se to stalo a na tátu se tolik neusmívalo, ale to se ani jeden nedivíme.. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
19.9.20 21:16
@Anonymní píše:
@Adina Mandalova děkuji za podporu :,( zatím se chovalo jako vždy, kromě toho breku po tom co se to stalo a na tátu se tolik neusmívalo, ale to se ani jeden nedivíme.. :zed:

No můj syn si někdy ani nevšimne, že se praštil, pak si dá mnohem menší ránu a nemůžeme ho utišit. :roll: Určitě hraje i roli jakou mají náladu, jak jsou unavené apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
19.9.20 21:18

Já bych jen hlídala, zda se nezačne jinak projevovat, nezvrací, zorničky… Ale nevím, nebyla jsem u toho, jak přesně a z jaké výšky, kam se uhodil. Snad to bude v pořádku. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama