Jít se synem na pohotovost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 18:20
"úraz" pindíka

Potřebovala bych poradit, jestli s tím mám něco dělat nebo ne. Syn neměl lepší nápad než strkat pindíka do nasávaní filtrace bazénu. Má ho teď takový zduřelý a nejde přetáhnout, čůrat může nechat být nebo radši 50km k dr na pohotovost?

Reakce:
mayecka
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 22.07.19 18:24

Já bych jela na pohotovost

Petula306
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 22.07.19 18:25

Já bych na pohotovost nejela ale doporučovala bych nezapínat filtraci, když se koupete.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 18:29
@Petula306 píše:
Já bych na pohotovost nejela ale doporučovala bych nezapínat filtraci, když se koupete.

My jsme právě koupili takovou u které píšou, že může běžet i když jsou tam lidi, aby na to člověk nemusel myslet vypnout/zapnout a nezkazila se voda.

Já nevím co ho to napadlo :( Budem vypínat.

Petula306
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 22.07.19 18:30

No já bych tomu teda nevěřila. Ale já nevěřím ani proudovému chrániči. Raději bych to řešila nějakou automatickou zásuvkou s hodinama nebo tak.
A co ho napadlo? Úplně normální :) děti mají nápady, že by se jeden divil.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 18:33
@Petula306 píše:
No já bych tomu teda nevěřila. Ale já nevěřím ani proudovému chrániči. Raději bych to řešila nějakou automatickou zásuvkou s hodinama nebo tak.
A co ho napadlo? Úplně normální :) děti mají nápady, že by se jeden divil.

A stačí když poběží přes noc třeba od 8 do 8? Máme bazén první rok.

Jako koniny vymýšlí pořád, ale toto mi přijde trošku jako extrém. Snad to bude v pořádku.

Petula306
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 22.07.19 18:34

Já bazén nemám, ale nedávno jsem psala článek o údržbě. Někde na internetu je napsáno, jak dlouho má filtrace běžet, podle jejího výkonu a množství vody v bazénu.

35ja
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 22.07.19 19:21
@Anonymní píše:
Potřebovala bych poradit, jestli s tím mám něco dělat nebo ne. Syn neměl lepší nápad než strkat pindíka do nasávaní filtrace bazénu. Má ho teď takový zduřelý a nejde přetáhnout, čůrat může nechat být nebo radši 50km k dr na pohotovost?

Asi bych ho vzala taky k doktorce pro jistotu

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 22.07.19 22:23
...

Kluk si holt spletl strany, ať příště strká pindíka k tomu druhému vývodu, jak tam proudí voda do bazénu. To se mu bude líbit.

Shari81
Kelišová 6162 příspěvků 22.07.19 23:11

@gin 124 by mohl poradit?

gin 124
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 22.07.19 23:57

Neporadím, lékař nejsem ale doktoři to určitě zařadí mezi kuriózní případy. Nemá cenu se plašit. Pokud může močit a je to jenom otok, tak o nic nejde. Jenom bych těl vidět místo, kde je to na pohotovost až 50 km. To není ani ve Šluknovském výběžku, z kteréhož pocházím. Pohotovost by byla nutná pouze v případě parafimózy, kdyby ta předkožka zůstala vzadu za žaludem a nešla dát zpátky, ale jak o tom napsal Mario Lichtenheldt ve své původní verzi:

Hm…tak rychle to být nemusí.

Váš příspěvek
Reklama