Urovaxom zkušenosti

27.10.20 17:47

Urovaxom zkušenosti

Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti s léky Urovaxom? Doktorka mi je předepsala na měsíc, protože se mi furt vracejí záněty močových cest a nepomáhají žádné antibiotika, ani různé bylinky, nebo přípravky z lékárny, tak toto je asi poslední možnost. Braly jste to některá a pomohlo vám to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6161
27.10.20 20:02

Brala jsem ho před lety na chronický zánět močového měchýře a pomohl mi moc. Ukončil to dvouleté trápení s opakovanými záněty. Brala jsem ho 3 měsíce, předepsala mi ho tehdy nefroložka, která mne lěčila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
27.10.20 20:06

Beru uz po druhe a super. Za me zabira..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.20 20:45
@Kolarkaa píše:
Beru uz po druhe a super. Za me zabira..

A jak to berete? Mne prave zarazi ze vsichni na netu psali ze jeden mesic brali, druhy mesic ne, treti ano a ja to mam jen na mesic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.20 20:45
@bartsch píše:
Brala jsem ho před lety na chronický zánět močového měchýře a pomohl mi moc. Ukončil to dvouleté trápení s opakovanými záněty. Brala jsem ho 3 měsíce, předepsala mi ho tehdy nefroložka, která mne lěčila.

A brala jste to 3 mesice v kuse nebo jak? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
28.10.20 07:03

@Blondynka01 ja mela brat 10 dni a 20 dni pauza a takhle 3×, mela sem v tom bordel a neucinkovalo to, tak beru v kuse

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
28.10.20 07:42

Ahoj, mě ho doktorka taky napsala. Ale já jsem jich vybrala jen trochu, bylo mě z nich špatně od žaludku. Berete to opravdu na lačno ráno tak, jak je tam napsáno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6161
28.10.20 10:07

@Blondynka01 Už je to hodně dlouho :think: Byla to 3 balení na 3 měsíce, za sebou bez přestávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama