Uspávání 14denní holčičky

Anonymní
2.6.16 08:33

uspavani 14ti denni holcicky

Dobrý den. radeji anonyme :) Mam druhe mimco a pri prvnim jsem udelala chybu, ze jsem ji uspavala v kocarku. ale ted vidim, ze mala je taky neklidna, kdyz neni v kocarku :( poradte jak ji uspat doma. nechavate chvilku takle maly mimco plakat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

62712
2.6.16 08:35
@Anonymní píše:
Dobrý den. radeji anonyme :) Mam druhe mimco a pri prvnim jsem udelala chybu, ze jsem ji uspavala v kocarku. ale ted vidim, ze mala je taky neklidna, kdyz neni v kocarku :( poradte jak ji uspat doma. nechavate chvilku takle maly mimco plakat?

Ne, musis se ji v tomto veku prizpusobit, zjistit, co ji uspi nejlepe, je mala a potrebuje Te.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
2.6.16 08:37
@Anonymní píše:

proč nechat brečet? 9 m se houpala v břiše, je zvyklá.. já nosila v šátku, popř kluk usínal u kojení.. s postupem věku jsem ho dávala do postýlky s mazlíkem (nejdřív látková plena, později hračka, polštář.. naučil se usnout v postýlce sám.. ale postupně, nikdy ho nenechávám vyřvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
2.6.16 08:40

Nenechat brecet, šátek, houpání, zpívání, nejlépe spi děti u kojeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30021
2.6.16 08:43

Chovani, houpani, kočárek, šátek. Je to normalni.14.denní mi mi nebude nekde odložené spat samo. Miminka maji rada hnizdecka, zmenseny prostor v postylce, my jsme meli maly pojizdny prouteny košík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
2.6.16 08:44

Mmchdm - bílý šum, zavinutí (musíš vyzkoušet, né všechny děti to snesou).. bílý šum si stáhneš normálně do mobilu :mrgreen: dneska už jsou jiné možnosti, vychytávky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
2.6.16 08:58

Ne, nenechávám, není to chyba, je to naprosto normální. dva starší jsme uspávala, dokud to potřebovali, anejmenšího budu taky. nejstarší dokázal sám usnuout od cca 18m, prostřední až od 3 let, nejemnší 17m zatím taky sám neusne, a nevadí mi to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
2.6.16 09:15

My jsme malého naučili usínat v postýlce tak, že jsme ho tam položili, postýlkou jsmě houpali, nebo spíše jezdili sem a tam a ještě jsme měli takovou chrastící myšku, kterou jsme nad ním chrastili, vždycky ho to uklidnilo a uspalo a dodnes (necelé 2 roky) spí v postýlce bez problémů. Ještě jsme možná něco povídali, ale to už si nepamatuju :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
849
2.6.16 09:47

Karpova metoda uspávání - zavinout, přetočit na bok, bílý šum, houpání a uspokojit potřebu sání (my dali dudlík až po 3. týdnu). Takto jsme ji houpali na rukou až usla a přenešli do postýlky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5034
2.6.16 10:01
@Anonymní píše:

Ne nikdy bych nenechala takhle malé miminko plakat, v tomto období jsem se přizpůsobovala dětem, nedělala jsem snad nic jiného, než kojila, chovala, uspávala. Je to jen pár měsíců v životě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
2.6.16 10:08

Miminko se min. 6týdnů srovnává, takže v tom období dělat vše tak, aby bylo miminko co nejklidnější. Až potom může jít o nastavování nějakých pravidel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama