Uspávání otec

Anonymní
26.4.20 20:34

Uspávání otec

Ahojky,
8 měsíční holčička usne pouze u táty v náruči, nějaké rady jak to změnit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24554
26.4.20 20:36

Bud ráda, že neusina jen u tebe :mrgreen: u nas to stejné, náš 11 měsíční usne jenom s tátou, kdyz už ho uspavam ja, tak musi být uplne vyrizenej a musim ho uhoupat na míči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
26.4.20 21:11

Naše malá zase usínala jen svázaná v zavinovačce. Zkusila jsem ji položit bez zavinovačky a řev, tk jsem to zas nechala nějakou dobu být než jsem to zkusila znovu. Pár pokusů a povedlo se :) Jen jsem si říkala, že do 15 ji to smad nevydrží :lol:. Jen mě napadá - co uspávání přes den? To máte tatínky pořad doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
26.4.20 21:39

Precti si knizku kazde dite muze dobre spat… ale, to uspavani trva nak dlouho a manzelivi to vadi? Da ji pak do postylky a spi dal? Usne v pohode, nebo se budi a vyzaduje zase chovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 07:10

@Melodie91 většinou tak okolo hodiny a musí pořád chodit po bytě, jelikož chodí brzy do práce tak už je večer unavený a taky by si chtěl jít lehnout jenomže malá ho nenechá. Poté co usne v náruči ji přiloží k prsu a spí s námi v posteli celou noc.

• Citovat
  • Nahlásit
2828
27.4.20 09:35
@Anonymní píše:
@Melodie91 většinou tak okolo hodiny a musí pořád chodit po bytě, jelikož chodí brzy do práce tak už je večer unavený a taky by si chtěl jít lehnout jenomže malá ho nenechá. Poté co usne v náruči ji přiloží k prsu a spí s námi v posteli celou noc.

Tak to chapu, ze je to pro nej narocne :-(, ale v osmi mesicich uz se nauci dite usinat samo :-) me ta knizka fakt pomohla a od 8 m spi dcera celou noc..sama usne v postylce, nekdy za 10 vterin, nekdy si chvili povida a pak usne…da se stahnout na ulozto. V podstate jde o zavedeni spankoveho rezimu, pres den i v noci, pomoci pravidelnosti…vecer to muze ze zacatku znamenat trochu place (nejde o to nechat dite vyrvat), ale do 3 dnu bude mimco jak vymenene..ja vim, ze dite vyzaduje lasku a pritomnost rodicu, ale v osmi mesicich uz by se mimco melo naucit uklidnit v postylce samo a usnou a rodice budou take spokojeni. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat