Aft nebo zub ve 3,5 měsících

Anonymní
26.4.20 09:39

Aft nebo zub ve 3,5 měsících

Ahoj holky, malá je poslední dva dny plačtivà a protivná, teplotu nemá a v pusince nahoře vlevo na dásní jsem zjistila že asi roste zub nebo to může být aft? Teploty nejsou. Jen není ve své kůži. Viz foto. V úterý jdeme k doktorce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7620
26.4.20 09:42

Může to být zub, ale i tzv zubní perla. Takové bílé vystouple tecky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4428
26.4.20 10:08

Nemyslím si, že by to byl zub. Jestli to vidím dobře, je to v místě špičáku a ty se nebudou prořezávat před jedničkami a dvojkami, minimálně dolní a horní jedničky budou dřív.
Ad zuby - trápení trvá déle než 1-2 dny, klidně i měsíc nebo dva než se začnou zuby prořezávat, upozorní tě na to okolnosti, že si dítě strká pořád něco (cokoliv, minimálně ruce) do pusy, strašně moc slintá (klidně během hodiny proslintá tričko) a obvykle to nejvíce bolí v noci, takže blbě spí a v noci se budí.
Teď bych to viděla na něco jiného. Co třeba bříško? Nejedla jsi něco, co by jí nesedlo?
Držím palce, ať jí je brzy lépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 10:18

@Whitedog tak ona, slintá a ruky do pusy si rve pořád ale tak to dělají všechny děti, navíc jsme na UM a koliky jsme měli a probíhalo to jinak. Nebo má take fňukna období. No jsem zvědavá na dr.

• Citovat
  • Nahlásit
1032
26.4.20 10:29

Ahoj moje malá má 2 a půl měsíce, taky si pořád strká ručičku do pusinky, slinta a v pusince má přesně to samé. Ale plačtivá není, takže si myslím že má tvoje malinká jen špatné období.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat