Reklama

Utahování pásu u Romera knig plus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verulec
Kecalka 143 příspěvků 10.02.10 12:13
utahování pásu u Romera knig plus

Ahojte,
můžete mi prosím některá poradit, s autosedačkou romer king plus? Když do ní malého posadím a chci ten pás utáhnout, tak mi to jde strašně těžko. To je normální? Když to srovnám s vajíčkem, tak tam to šlo lehce a v téhle to vůbec nejde. A i kdybych se sebevíc snažila, nikdy to neutáhnu úplně. Jinak jsem teda s tou sedačkou maximálně spokojená, jen tohle mě docela zaráží. :nevim:

Reklama

Reakce:

Handys
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 10.02.10 13:53

Ahoj, mrkni jestli nemáš zezadu ten pás někde zaseknutý - myslím tím, když tu sedačku odklopíš při upínání do auta, tak tam je vnitřkem veden ten pás.

steeve
Kelišová 6950 příspěvků 10.02.10 14:09

přesně jak píše Handys, koukněte ze zadu, zda pás není zaseklý, přetočený a pod., odklopte sedačku a zkuste pás povolit a utáhnout, jestli jde v pohodě, musí procházet za tím platovým chrániček,
musí to jít běžnou silou.

babetka333
Echt Kelišová 9015 příspěvků 10.02.10 14:31

Nam to jde v pohode, fakt mrkni dozadu, bud je nekde chyceny nebo pretoceny, jak se to tam dava tak se to stane, i kdyz my mame sedacku uz porad v aute. Vajicko jsme vyndavali i s malou, ale tohle je zbytecny porad vyndavat :lol:

verulec
Kecalka 143 příspěvků 10.02.10 19:33

Děkuju moc, hned na to půjdu mrknout a písnu. :lol:

verulec
Kecalka 143 příspěvků 10.02.10 20:09

Takže bylo to asi překroucené. Oddělala jsem to, párkrát jsem to zkusila a už to jde hladce. MOc děkuji. :-D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >