Už 3 měsíce nemám

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.5.22 04:16

Už 3 měsíce nemám

Dobré ráno
Už 3 měsíce mě trápí ti že nemám menstruaci. Nechápu proč. Pohlavní styk jsem měla ale s ochranou a testy mám negativní. Už před tím mi menstruace blbá někdy jsem jí měla 7 dnů někdy jen 2. Občas mě bolí břicho jako na ms ale za chvilku to přejdeme..za poslední rok jsem přibrala cca 10kg takže teď vážím 72 kg může to být tím? Po porodu jsem 4 roky, HA jsem nikdy nebrala..poradíte? Děkuji a hezký den..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1584
23.5.22 05:31

Proč si nezavoláš na gyndu? 3 měsíce je už doba, kterou je potřeba řešit s lékařem a hledat problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
879
23.5.22 05:35

Zajdi si na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24783
23.5.22 05:36

Vždy mě překvapí, že někdo řeší svůj zdravotní stav na nějaké diskuzi… I když ti tu někdo napíše své zkušenosti, ty můžeš mít úplně jiný problém. A to přece pozná jen a jen lékař, proto radím návštěvu lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24327
23.5.22 06:08

Hele když nenajdeš odpověď tady, zkus se zeptat třeba v papírnictví, tam o tvém zdravotním stavu taky budou vědět hodně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8793
23.5.22 06:30

Jak píšou holky, k čemu ti bude moje zkušenost. Když u mě probíhal postkovidovy syndrom, tělo si odpočinuli a vynechalo menstruaci. Ale po 2mesicich jsem volala má gyndu, že mám tenhle problém, pozvala si mě a prohlédla jestli není cysta. Pak menstruace přišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.22 06:46

Já vážím více a MS jsem nikdy neztratila. Zajdi si k doktorovi a řeš to tam. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15662
23.5.22 08:35
@Anonymní píše:
Dobré ráno
Už 3 měsíce mě trápí ti že nemám menstruaci. Nechápu proč. Pohlavní styk jsem měla ale s ochranou a testy mám negativní. Už před tím mi menstruace blbá někdy jsem jí měla 7 dnů někdy jen 2. Občas mě bolí břicho jako na ms ale za chvilku to přejdeme..za poslední rok jsem přibrala cca 10kg takže teď vážím 72 kg může to být tím? Po porodu jsem 4 roky, HA jsem nikdy nebrala..poradíte? Děkuji a hezký den..

Gynekolog na to rika co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 08:39

Ano, taky jsem nabrala po x porodech a myslím, že nepravidelná ms muže být kvuli tomu :(
já byla ted po 45dnech na vyvolání ms, předtím jsem taky neměla přes 3měsíce ms. Zajdi si tam, at tě zkontroluji.Ms mi přišla 5den od injekce.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat