Už jsem blázen!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ellinkam
Povídálka 22 příspěvků 25.01.18 15:51
Už jsem blázen!

Zdravím,
Jdu se tu svěřit a postěžovat si.
Od té doby, co se snažíme o mimi (4mes) mi totálně hrabe. Já to sama vím, že jsem magor, ale nevím co s tím. Jak blázen sleduju ovulaci, to už taky nevím, jestli si její příznaky nevsugerovavam… A od té doby se dvakrát denně testuji. Kdybych to přepočítala, nejspíš bych brecela, kolik mě ty testy už staly.
Cítím všechny možné příznaky…tenhle měsíc, ms mám dostat 4.2 mi už je dokonce i blbe od žaludku a bolí mě bradavky…nějak už nemám ani sílu doufat, že by to vyšlo, jelikož už sama nevím, co je reálné a co je vsugerovane.
Chápu, že někdo se snaží x let a já si tu stěžuju po pár měsících…ale jsem u toho zoufalá!!
Všem slečnam a ženám, co se snaží dlouho skladam obdiv. Asi bych to nedala…
No..doufám, z nikoho me vyzpovidani se neobtěžovalo a všem snazilkam držím palce :srdce: a neblaznete jak Já!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Xsvel
Kecalka 397 příspěvků 25.01.18 15:56

To tě přejde, časem… Já už se snažím otěhotnět 2,5 roku a teď už jsem ve fázi, že automaticky předpokládám neúspěch, nesleduju se, ovulaci neřeším, souložím, když mám chuť :)

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 25.01.18 15:58

No tak timhle tempem ze z toho opravdu zblaznis. Hod se do klidu proboha. :kytka:

Ellinkam
Povídálka 22 příspěvků 25.01.18 15:59

@Xsvel no já v to doufám, jelikož si říkám, jestli se nemám už odvézt do Bohnic… To raději ani nepiju alkohol, protože co kdyby…
Ani to nemůžu nikomu říct, protože bych si musela připadat jak blázen.
Jinak držím palce, aby se to už povedlo, myslím, že po takové době to máš víc než zasloužené. :andel:

Taka
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 25.01.18 16:00

Upřímně? :think: V tomhle stresu neotěhotníš. Nemyslím to nijak zle ani proti tobě, ale hoď se do pohody. Testuj až po vynechání a ovulaci hlídej se stejným klidem, s jakým čekáš na tři zmrzlý další dávku sněhu :kytka: Vím, že se radí hezky, ale věř mi, že v tomhle mám pravdu ;)

Ellinkam
Povídálka 22 příspěvků 25.01.18 16:00

@vertunka
Když já bych ráda…ale nějak to prostě nejde. To si vždycky řeknu, že na to nebudu myslet..ale stejně to nikdy nevydržím…

anonymni_prezdivka
Kecalka 347 příspěvků 25.01.18 16:02

Hrozně moc to řešíš a to ti nepomůže… My se snažili půl roku, ten poslední měsíc jsem už také „potupně“ šla pro ovulační testy a rozhodně mi to nepomohlo - stejně mi vyšly všechny negativní a byla jsem pak akorát vystresovaná, že nejen že nemůžu otěhotnět, ale ani ovulaci nemám.
Já vím, že to nejde, je to hrozně těžké, ale - neřeš to tolik. Uvolni se. Vykašli se na ty testy. Kup si kontryhel a třezalku na čaj, vitamíny mamavit nebo podobné, ať tělu dodáš, co mu chybí a hlavně se uklidni…
Chápu, že to jde moc těžce, také jsem každou MS obrečela (mívám opravdu hodně silné bolesti i krvácení, studený lepkavý pot, zvracím od bolesti,…) a byla jsem vzteklá, že s mým v podstatě zdravým životním stylem a takovou menstruací nemůžu otěhotnět. Pak jsem se trochu sklidnila, když jsem si o tom popovídala se setřenkou (do té dob jsem to pořád držela v sobě). Ona se mi svěřila, že o první se snažili 3/4 roku, o druhé rok a půl.
Pak jsem navíc ještě musela mít atb a s možností otěhotnění jsem nepočítala - a ono to vyšlo.
4 měsíce jsou opravdu málo - i když chápu, že ti z toho hrabe…
Tak hodně sil a krátké snažení ;)

Ellinkam
Povídálka 22 příspěvků 25.01.18 16:02

@Taka já si taky říkám, že při takovemhle magoreni to ani vyjít nemůže… budu se muset začít soustředit úplně na něco jiného, jen nevím, jak na To! :D

misuled
Kecalka 363 příspěvků 25.01.18 16:02

Nechapu takovy pocinani v pripade, ze mate normalne denne doma muze, to je totiz pak opravdu cesta do Bohnic od zacatku testovat ovulaci a myslet na to. Doporucuju zamknout nekam na dalsi 3 mesice ovulacni testy a proste mit sex. Preju hodne stesti.

Nemyslim to zle, jen vim, ze rozhozenou psychikou si perfektne ovulaci dokazu posunout i o 20 dni, tak pred tim jen chci varovat.

Příspěvek upraven 25.01.18 v 16:05

Karleon
Kelišová 5245 příspěvků 25.01.18 16:04

Dítě se nedá zasloužit. Dokonce ani vyvzdorovat ne. Věřím, že naše děti si nás vybírají a přicházejí v pravou chvíli. Tak to nech na svém dítti, kdy a jak k vám přijde a do té doby žij normálně, sem tam si dej skleničku vína, užívejte si jeden druhého a těště se na to, co vás v životě čeká.

Ellinkam
Povídálka 22 příspěvků 25.01.18 16:05

@anonymni_prez­divka
Moc děkuju! ;) jenže to je ono..Já to vím, že je to špatně.. ale nějak to nedokážu potlačit.
Snažím se si říkat, že co má byt, tak bude.. ale nějak to nefunguje :nevim:

Ellinkam
Povídálka 22 příspěvků 25.01.18 16:06

Já se taky nechápu…ještě před rokem jsem deti neměla ani ráda…A pak to nějak přišlo.. ale v takovéhle míře :zed:

Xsvel
Kecalka 397 příspěvků 25.01.18 16:10

@Ellinkam najdi si nějaký jiný cíl, ve kterém se můžeš realizovat. To ti pomůže odprostit se od myšlenek na těhotenství. Já třeba hodně sportuji, moje cíle se týkají převážně vysokohorské turistiky. Najdi si něco, co tě baví a v čem se budeš moct nějakým způsobem zlepšovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 16:11

Já mám čtyři děti a chtěla bych další :mrgreen: :mrgreen:
Jinak taky blázním, ale z váhy :,(
Prosím o anonym, osobní informace.

Ellinkam
Povídálka 22 příspěvků 25.01.18 16:13

@Xsvel ale to je právě To… Pracuji a mám 4 psy, 6 koček a koně..jezdím, dělá dočasně péče kocicakum…Ty zvířata mi dávají celkem zabrat…ale stejně na to dokážu i přes to myslet.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama