Reklama

Pomalé tepání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adulik14
Nováček 2 příspěvky 24.01.18 14:10
Pomale tepani

Ahoj, dnes jsem byla u gynekolozky na kontrole.Jsem podle Ms 6+0 dokotrka rikala ze trocha spinim a ze tam neco je ale nevi co ze je tam sice tepani ale pomale :( mam prijit na kontrolu za tyden.Dr byla doclea chladna rekla ze mam brat vitaminy ale rict mi nema ted co.Ze bud tam bude nebo za tyden nebude.Jsem s toho docla spatna.

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 24.01.18 14:13

Rekla tak jak to je. Kdyby byla tutu nunu, bylo by ti lip? Zacatky jsou vzdycky nejiste. Zkus byt v klidu. Stejne to neovlivnis

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19598 příspěvků 24.01.18 14:15

Drž se :hug: ten začátek je vždycky buď a nebo, tak to prostě je, hodně z nás tady zažilo podobné starosti, někdo nakonec oslavoval, někdo si poplakal, ale život šel dál. Vím, že se to lehce říká a hůř dělá, ale zkus se něčím zaměstnat, ať nepřemýšlíš horem dolem coby kdyby ;) Ber to tak, že teď to nijak neovlivníš a pokud něčím, tak spíš psychickou pohodou než nervama…

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19598 příspěvků 24.01.18 14:17

A že byla doktorka chladná, to nijak neřeš…možná není žádná ťuťu ňuňu nátura a navíc, kdyby ses nad tím zamyslela, jak bys vlastně chtěla, aby ti to řekla? Ona ti nemůže slibovat něco, co sama netuší…

Staworowski
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 14:19

No je pravda že začátky bývají takové… Možná mohla být milejší, ale záleží na povaze. Pokud je taková vždy, nemělo by tě to překvapovat. Jinak já jsem neměla žádnou srdeční akci ani v 8tt, ale za 14dni už tam byla. Doktorka mi taky řekla ať přijdu a buď tam bude nebo ne, ale spíš at počítám že ne… A teď jsem už 29tt a vše je ok :lol:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 24.01.18 14:19

Jeva týden :zed: lituji tě, vím jak ti je. Ono se to řekne, buť v klidu stejně to neovlivníš… Měla jsem to podobné teď na začátku těhotenství, akorát já šla za 5dní už. Mezitím jsem přečetla snad všechny diskuze o tom, co to může být, psala různým internetovým doktorům, byla jsem v neuvěřitelnem stresu. Jak mi řekla doktorka, že plod je v děloze a vidí i srdeční akci tak jsem se rozbrečela. Prostě musíš počkat :nevim: držím pěsti ať je všechno v pohodě :hug:

cverunka
Závislačka 2554 příspěvků 24.01.18 14:41

No to je tak, když se chodí k lékaři moc brzo… Já vím, že jsme všechny nedočkavé, ale pak to přináší akorát stres, nejistotu a třeba zbytečné zklamání… Můj doktor objednává na potvrzení těhotenství až na 9tt. Držím palce, ať to dopadne :kytka:

Adulik14
Nováček 2 příspěvky 24.01.18 15:04
@cverunka píše:
No to je tak, když se chodí k lékaři moc brzo… Já vím, že jsme všechny nedočkavé, ale pak to přináší akorát stres, nejistotu a třeba zbytečné zklamání… Můj doktor objednává na potvrzení těhotenství až na 9tt. Držím palce, ať to dopadne :kytka:

Ono ja jeste nechtela ale mam nastoupit s malym do lecebny tak jsem se potrebovala s dr domluvit mela jsem v planu az za tyden.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >