Těhotenský test Clearblue a přesnost týdnů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 09:45
Clearblue a přesnost týdnů

Zdravím, stalo se vám některé, že vám těhotenský test Clearblue 25 ukázal nepřesně týdny? Já jsem 18 dní po oplodnění a ukazuje mi 1-2 týdny. Tak už začínám počítat s tím, že to půjde do ztracena…
 Z.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 22.01.18 09:49

Pokud jsi 18 dni po oplodneni tak ti to ukazuje dobre.. tt ukazuji tydny po zmeskane ms… takze by jsi mela byt 4-5 tt coz je v poradku ;)

AjaPJK
Povídálka 35 příspěvků 22.01.18 09:56

Clearblue ukazuje počet dní od oplodnění… taky jsem ho dělala, styk byl na vánoce, a třetí den změškané ms jsem ho udělala, ukázala 2-3 týdny od oplodnění což sedělo :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 09:57

V letáku píšou, že počet týdnů uvedený v testu značí dobu, kdy došlo k početí. Tak jsem to pochopila tak, že k oplodnění došlo před 1-2 týdny. A vono skoro před třemi :mrgreen:
Ms jsem měla dostat kolem 19.1.

AjaPJK
Povídálka 35 příspěvků 22.01.18 10:08

Je to samozrejme orientacni, ale tydny ukazujici se na testu znaci pocet týdnu od oplodnění, ano tak to je.

P4ja
Kelišová 6611 příspěvků 22.01.18 10:10
@Anonymní píše:
V letáku píšou, že počet týdnů uvedený v testu značí dobu, kdy došlo k početí. Tak jsem to pochopila tak, že k oplodnění došlo před 1-2 týdny. A vono skoro před třemi :mrgreen:
Ms jsem měla dostat kolem 19.1.

No já bych řekla, že stáří odvozuje od hladiny HCG v krvi, takže buď máš nižší hladinu HCG a nebo opravdu k oplodnění došlo později, tedy pokud jsi neprodělala IVF. Jinak bych na to moc nespoléhala. Koupila bych klasický papírový, a když bude čárka sílit, tak v pohodě. A doktor ti řekne přesněji.

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 22.01.18 10:11

Já si ho dělala dvakrát abych byla v klidu, ze hladiny HCG roste, nejdřív jsem měla +1-2 týdny a za týden tam bylo 3+ tak jsem byla v klidu ze to asi prospiva. Zkus za par dni znovu z ranní moci a otěhotnět jsi mohla až po par dnech od sexu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 10:20

Je teda pravda, že z první ranní moči nebyl.
Ovulace proběhla přesně 3.-4., vždycky ji mám bolestivou.
Tak to vidím spíš na to nižší HCG. Mamatest mi sílí, ale opravdu nepatrně. Tak zatnu zuby a zkusím další za pár dní. A buď to holt bude pasé, nebo mám pomalejší rozjezd HCG.
Děkuju!
 Z.

P4ja
Kelišová 6611 příspěvků 22.01.18 10:35
@Anonymní píše:
Je teda pravda, že z první ranní moči nebyl.
Ovulace proběhla přesně 3.-4., vždycky ji mám bolestivou.
Tak to vidím spíš na to nižší HCG. Mamatest mi sílí, ale opravdu nepatrně. Tak zatnu zuby a zkusím další za pár dní. A buď to holt bude pasé, nebo mám pomalejší rozjezd HCG.
Děkuju!
Z.

Jenomže to, že proběhla ovulace neznamená, že k oplodnění došlo ten den, i kdybys měla ten den styk, a stejně tak uhnizdění vajíčka nějakou dobu trvá. Klidně pár dní. Takže neplaš. Důležité je, že test je pozitivní. A sílit by mohl po dvou dnech. A pokud ne, tak ještě pořád není důvod k panice.

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 22.01.18 10:37

Já poslední MS 8.11., Clearblue digital jsem dělala 23.12. z první ranní moči a ukázal mi 3+ (pochopila jsem, že od otěhotnění)
Třeba ti to pomůže. Držím palce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 10:42

Jo, to je pravda, s tím uhnízděním vajíčka si to taky říkám, tak jsem si myslela, že to do toho výpočtu na testu taky zahrnuli.
V prípadě ovulace a styku by tam třeba „lítal“ jeden den. Podle Clearblue tam „lítá“ skoro týden :mrgreen:
On se nervuje manžel, já to beru zatím s nadhledem. Ale přenáší to na mě :)
No prdím na to, stejně to nevyřeším.
Díky a když tak dám pak vědět.

anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 22.01.18 10:48

Mně ukázal také velmi přesně - 3-4tt, týden na to jsem šla k dr a ten potvrdil 5. týden. Teď jsem 19tt a neměnilo se to (oproti MS je to -2 dny), takže za mne přesné.

P4ja
Kelišová 6611 příspěvků 22.01.18 10:53
@Anonymní píše:
Jo, to je pravda, s tím uhnízděním vajíčka si to taky říkám, tak jsem si myslela, že to do toho výpočtu na testu taky zahrnuli.
V prípadě ovulace a styku by tam třeba „lítal“ jeden den. Podle Clearblue tam „lítá“ skoro týden :mrgreen:
On se nervuje manžel, já to beru zatím s nadhledem. Ale přenáší to na mě :)
No prdím na to, stejně to nevyřeším.
Díky a když tak dám pak vědět.

A jak to můžou zahrnout? Když test řeší jen hladinu HCG?? A stejně ti přesné stáří řekne až doktor podle utz. A chlapovi vyřiď ať tě nenervuje. Mimčo potřebuje klid.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 11:10

Ano, test je založen jen na hcg, ale myslela jsem to tak, jestli výsledek jakože nenastavili podle hladiny hcg a k tomu automaticky nepřičetli těch několik dnů od oplození po uhnízdění, což je poměrně dost dnů.
Já jen, že všem to vychází přesně od oplodnění.
Chlapovi furt říkám, že pokud to nedopadne dobře, tak je to správně. Protože něco nebylo v pořádku a příroda to vyřešila.

P4ja
Kelišová 6611 příspěvků 22.01.18 11:18
@Anonymní píše:
Ano, test je založen jen na hcg, ale myslela jsem to tak, jestli výsledek jakože nenastavili podle hladiny hcg a k tomu automaticky nepřičetli těch několik dnů od oplození po uhnízdění, což je poměrně dost dnů.
Já jen, že všem to vychází přesně od oplodnění.
Chlapovi furt říkám, že pokud to nedopadne dobře, tak je to správně. Protože něco nebylo v pořádku a příroda to vyřešila.

Však to má každá jinak, proč by tam měli něco přičítat plošně?? A ty taky oplodnění nevíš přesně :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >