Zpoždění 9 dní negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kačka888
Nováček 2 příspěvky 21.01.18 17:28
Zpoždění 9 dní negativní test

Ahoj potřebuji radu jiných v srpnu jsem vysadila antikoncepci 13.12 jsem dostala ms 23 jsem začala brát kys. listovou od 26 do 29 jsem špinila nebo jemně krvácela a potom opět týden před ms. A ta se pak nedostavila teď mám 9 dní zpoždění test negativní bolí mě v podbřišku a dole záda špinění už teď žádné mohu být těhu měla jste některá něco podobného děkuji

Reklama

Reakce:

majdulacek
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 21.01.18 18:07

@Kačka888 Ahoj Kači,

já měla dostat MS 12.01.2018 a dostala jsem to až včera 20.01.2018. Test negativní. Ale je možné, že jsi měla ovulaci později a zatím to na TT není vidět, zkus počkat a uvidíš.

Přeji hodně štěstí :srdce:

Kačka888
Nováček 2 příspěvky 21.01.18 18:22

Děkuji počkám a uvidím jak to dopadne ☺

Luciana.Lu
Povídálka 13 příspěvků 21.01.18 18:24
4dny bez MS .. Test negativni

Dobry vecer :).. chtela.bych se zeptat asi jako každá jiná tady :-D.. 4dny meskam MS, boli me asi 14dni v podbrisku, 3 večery po sobe me bolela. hlava a cítila jsem trochu teplotu.. začala jsem často chodit curat, jsem nafoukla a mám průhledný výtok, spíš mokrý :-) minimálně se objeví i čistě bílý. Dva dny mám hlad jako blázen. Testy jsou negativni a ja mám pocit, ze jsem.tehu.. nevim, kde beru tu jistotu, ale. mám ji :-D.. asi bych potrebovala slyšet i další názory, dekuji :)

Lenulik11
Nováček 5 příspěvků 22.01.18 09:38

Ahoj holky,
jsem teď v 20tt a moje začátky byly asi takové… vím, který den jsem měla dostat ms, ale nedostavila se. Moc jsem to neřešila, protože se to občas stává. Těhotenství jsem vůbec neplánovala, tak jsem to neřešila. Jako obvykle mě bolela prsa a podbříšek, nic víc jsem nevnímala. Každým okamžikem jsem si myslela je to tady a ono pořád nic. Po rozhovoru s mojí sestrou, jsem si udělala test o ony // týden po meškání. Doufám, že i Vám se objeví // :)

Kajka9
Závislačka 3442 příspěvků 2 inzeráty 22.01.18 09:51

Může to byt tehu a nemusí..měla jsme několikrát příznaky všechny a tehu jsem nebyla a nesnazili jsme se…nekolikrat jsme měla cystu a ta mi oddalila ms i o mesic…pak jsem byla tehu a nevěřila jsem tomu nic mi nebylo jen jsem měla zacpu a pichalo mě ve spod (myslla jsem že mám zánět nějakej..)
Jina TT jsem si dělala 14 dni zpoždění a byly tam.// ale rozhodně ne stejně silné kdybych dělala o par dní dřív ani bych neviděla druhou čárku

Káťa.21
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 22.01.18 15:44

Ahoj, bohužel u mě špatný konec. Poslední ms 12.12. Příznaky těhu byly a test negat. 6 dní po termínu ms byl slabý duch, který nesílil. Nakonec po 9 dnech jsem začala špinit a teď velmi silná ms. Nejspíš SP, nevím.
Přeju ti, aby to u tebe tak nebylo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zahalte křivky, ukažte osobnost. Německá miss bude bez plavek

Po Spojených státech se i Německo rozhodlo, že v rámci dámské soutěže krásy... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama