Zpoždění 9 dní negativní test

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačka888
Nováček 2 příspěvky 21.01.18 17:28
Zpoždění 9 dní negativní test

Ahoj potřebuji radu jiných v srpnu jsem vysadila antikoncepci 13.12 jsem dostala ms 23 jsem začala brát kys. listovou od 26 do 29 jsem špinila nebo jemně krvácela a potom opět týden před ms. A ta se pak nedostavila teď mám 9 dní zpoždění test negativní bolí mě v podbřišku a dole záda špinění už teď žádné mohu být těhu měla jste některá něco podobného děkuji

Reakce:
majdulacek
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 21.01.18 18:07

@Kačka888 Ahoj Kači,

já měla dostat MS 12.01.2018 a dostala jsem to až včera 20.01.2018. Test negativní. Ale je možné, že jsi měla ovulaci později a zatím to na TT není vidět, zkus počkat a uvidíš.

Přeji hodně štěstí :srdce:

Kačka888
Nováček 2 příspěvky 21.01.18 18:22

Děkuji počkám a uvidím jak to dopadne ☺

Luciana.Lu
Povídálka 13 příspěvků 21.01.18 18:24
4dny bez MS .. Test negativni

Dobry vecer :).. chtela.bych se zeptat asi jako každá jiná tady :-D.. 4dny meskam MS, boli me asi 14dni v podbrisku, 3 večery po sobe me bolela. hlava a cítila jsem trochu teplotu.. začala jsem často chodit curat, jsem nafoukla a mám průhledný výtok, spíš mokrý :-) minimálně se objeví i čistě bílý. Dva dny mám hlad jako blázen. Testy jsou negativni a ja mám pocit, ze jsem.tehu.. nevim, kde beru tu jistotu, ale. mám ji :-D.. asi bych potrebovala slyšet i další názory, dekuji :)

Lenulik11
Nováček 5 příspěvků 22.01.18 09:38

Ahoj holky,
jsem teď v 20tt a moje začátky byly asi takové… vím, který den jsem měla dostat ms, ale nedostavila se. Moc jsem to neřešila, protože se to občas stává. Těhotenství jsem vůbec neplánovala, tak jsem to neřešila. Jako obvykle mě bolela prsa a podbříšek, nic víc jsem nevnímala. Každým okamžikem jsem si myslela je to tady a ono pořád nic. Po rozhovoru s mojí sestrou, jsem si udělala test o ony // týden po meškání. Doufám, že i Vám se objeví // :)

Kajka9
Závislačka 3482 příspěvků 22.01.18 09:51

Může to byt tehu a nemusí..měla jsme několikrát příznaky všechny a tehu jsem nebyla a nesnazili jsme se…nekolikrat jsme měla cystu a ta mi oddalila ms i o mesic…pak jsem byla tehu a nevěřila jsem tomu nic mi nebylo jen jsem měla zacpu a pichalo mě ve spod (myslla jsem že mám zánět nějakej..)
Jina TT jsem si dělala 14 dni zpoždění a byly tam.// ale rozhodně ne stejně silné kdybych dělala o par dní dřív ani bych neviděla druhou čárku

Káťa.21
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 22.01.18 15:44

Ahoj, bohužel u mě špatný konec. Poslední ms 12.12. Příznaky těhu byly a test negat. 6 dní po termínu ms byl slabý duch, který nesílil. Nakonec po 9 dnech jsem začala špinit a teď velmi silná ms. Nejspíš SP, nevím.
Přeju ti, aby to u tebe tak nebylo.

TerezVl
Nováček 3 příspěvky 13.11.18 09:06
mám 9 dní zpoždění a těhotenský test negativní

Ahoj Holky,
moc Vás prosím o radu. Mám 9 dní zpožděnou menstruaci. Bolesti v podbříšku, v kříži a velmi se mi tvoří akné (to jsem nikdy nemívala). Mám k tomu ještě takový divný pocit tlaku v prsech. Dneska ráno jsem si dělal již druh test. Posílám Vám ho na obrázku. Vidíte na něm něco? Nemám s tím žádné zkušenosti. Menstruaci mám nepravidelnou a většinou trvá celý můj cyklus 43 dní a teď už jsem 52 dní bez menstruace. S přítelem jsme měli poslední sex 04-11-2018. Nevím, co si o tom myslet. Je možné, že by to mohl být třeba začínající zánět močových cest? :? :,( :( moc bych si přála miminko :? :srdce: děkuji moc všem za rady

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >