Už nevím jak…

Anonymní
22.9.21 07:55

Už nevím jak…

Ahoj, jsem úplně psychicky na dně a nevím co dál. Mám přítele už 4 roky, máme spolu dceru Jasmínku které jsou 4 měsíce. Jak jsme spolu začínali tak mi přítel volal jednou za měsíc ale začali jsme se potkávat víc a víc a já se opravdu upřímně zamilovala. Náš vztah byl plný něžných doteků, lásky, sexu, krásných slovíček, pohlazeni… teď už doma zastávám leda tak funkci chůvy…žádné,,miluju tě´´, žádný dotyk, sex, proste žádná láska. Hádáme se k vůli každé blbosti… když jsem mu řekla ze si měl asi najít jinou a ne ze mi zamota hlavu a dal jsem mu jedno, tak mi na to řekl ze asi měl. Nebo mi včera řekl ze mám vypadnout jestli se mi s nim nelíbí…je toho hrozné moc…chtěla jsem se vás zeptat co by jste dělali vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1436
22.9.21 08:02

Jasmínku? Není pán cizinec? U některých východnějších, kde je tohle jméno časté, je i tohle chování k ženě časté. Dokud není manželka a matka, tak je to poklad. A když je, chtěla by žena ten poklad nejraději zakopat, protože se úplně změní přístup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20943
22.9.21 08:04
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem úplně psychicky na dně a nevím co dál. Mám přítele už 4 roky, máme spolu dceru Jasmínku které jsou 4 měsíce. Jak jsme spolu začínali tak mi přítel volal jednou za měsíc ale začali jsme se potkávat víc a víc a já se opravdu upřímně zamilovala. Náš vztah byl plný něžných doteků, lásky, sexu, krásných slovíček, pohlazeni… teď už doma zastávám leda tak funkci chůvy…žádné,,miluju tě´´, žádný dotyk, sex, proste žádná láska. Hádáme se k vůli každé blbosti… když jsem mu řekla ze si měl asi najít jinou a ne ze mi zamota hlavu a dal jsem mu jedno, tak mi na to řekl ze asi měl. Nebo mi včera řekl ze mám vypadnout jestli se mi s nim nelíbí…je toho hrozné moc…chtěla jsem se vás zeptat co by jste dělali vy?

Tak to asi hodně záleží na tom, jaké máš možnosti. Jestli jsi u něj v bytě a nemáš kam jinam jít, tak ti asi moc nepomůžou rady typu „odejdi od něj“, což by asi většina žen s trochou sebeúcty po větě „vypadni, jestli se ti se mnou nelíbí“ udělala :nevim:
Co zkusit nějakou partnerskou poradnu? Třeba na vás prostě jen lehla ta zodpovědnost po příchodu dětí (zcela běžné - ty se přestaneš chovat jako milenka, jsi pasována do role matky a hospodyně a on tě tak vidí a jedná tak s tebou). Ale jako první bych se ho upřímně zeptala, jestli se mnou ještě chce vůbec být a jestli je ochotný společně něco dělat pro nápravu vztahu. Pokud ne, pak se začni připravovat k odchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2472
22.9.21 08:19

Poslechla bych ho a vypadla, co s chlapem který o mě nestojí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11485
22.9.21 09:10

Běžte do poradny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1205
22.9.21 09:16

Na začátku vašeho vztahu jste si volali 1× měsíčně?

Kdyby mi řekl chlap, ať vypadnu, a potom by to nevzal zpět po vychladnutí, tak bych šla. Neměla bych zapotřebí žít s takovým hulvátem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
22.9.21 10:34

Otázkou je, kdy nastalo to „teď“, jestli před dvěma lety, neměla jsi vůbec ani v nejmenším uvažovat o dítěti, které nikdy nic nevyřeší a zpravidla spíš ještě rozchod uspíší a nadělá obrovské problémy ve výsledku oběma.

Jestli se to zlomilo po porodu, protože malá nespí, ty jsi unavená a on je pak unavený z toho dění, které je pro něj nové a nemá na to prostě jako chlap buňky, tak by stálo za to zajít do poradny - my to tady nevyřešíme.

Zvaž možnosti a konej - nenechej se ponižovat, zničí tě to!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 11:20

Záleží, jestli oba chcete vztah zachránit nebo ne :nevim: My s manželem také měli velkou krizi, po narození dětí (u nás to ještě bylo vyšperkováno tím, že děti byly naráz dvě, porod předčasný a jedno z dětí nám málem umřelo - takže obrovský stres), ale i když už se to pak všechno uklidnilo, vztah šel pomalu do kopru. Já na něj měla pak už celkem averzi, taky jsem si přišla jen jako matka a hospodyně, role partnerky, milenky se někam vytratila. Jeho jsem naopak štvala svou náladovostí, která pramenila z mého vyčerpání. My to ustáli, ale já věděla, že chlap není de*, že se na něj vždycky budu moct spolehnout, jen prostě toho na nás bylo tenkrát moc. Byla to cesta náročná, ale dětem je dnes už 8 let a jsme spolu stále :mrgreen: Takže, když se chce, dá se zvládnout hodně. ale musí oba chtít a musí být ochotni na tom vztahu pracovat a něco změnit i u sebe.

• Citovat
  • Nahlásit
530
22.9.21 12:15

A podle čeho sis toho partnera pro život vybírala? Že dobře vypadal a byl s ním skvělý sex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
22.9.21 21:30
@Nickjmeno píše:
Poslechla bych ho a vypadla, co s chlapem který o mě nestojí :nevim:

Taková hrdost je sice moc pěkná, ale ona s ním má dítě, které si nemůže jen tak zabalit a odnést s sebou bez jeho souhlasu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2472
22.9.21 22:12
@greenapple píše:
Taková hrdost je sice moc pěkná, ale ona s ním má dítě, které si nemůže jen tak zabalit a odnést s sebou bez jeho souhlasu.

Společný dítě neznamená, že nemůže odejít, je to složitější než bez závazků, ale ne nemožný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66799
22.9.21 22:15
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem úplně psychicky na dně a nevím co dál. Mám přítele už 4 roky, máme spolu dceru Jasmínku které jsou 4 měsíce. Jak jsme spolu začínali tak mi přítel volal jednou za měsíc ale začali jsme se potkávat víc a víc a já se opravdu upřímně zamilovala. Náš vztah byl plný něžných doteků, lásky, sexu, krásných slovíček, pohlazeni… teď už doma zastávám leda tak funkci chůvy…žádné,,miluju tě´´, žádný dotyk, sex, proste žádná láska. Hádáme se k vůli každé blbosti… když jsem mu řekla ze si měl asi najít jinou a ne ze mi zamota hlavu a dal jsem mu jedno, tak mi na to řekl ze asi měl. Nebo mi včera řekl ze mám vypadnout jestli se mi s nim nelíbí…je toho hrozné moc…chtěla jsem se vás zeptat co by jste dělali vy?

Vypadla bych, nebo se to bude stupnovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2454
22.9.21 22:16
@Angry_birds píše:
Na začátku vašeho vztahu jste si volali 1× měsíčně?Kdyby mi řekl chlap, ať vypadnu, a potom by to nevzal zpět po vychladnutí, tak bych šla. Neměla bych zapotřebí žít s takovým hulvátem.

No, 1× mesicne :mrgreen: Love jako bejk :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16902
23.9.21 08:36

..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...