Už pamycon?

609
26.2.16 09:27

Už pamycon?

Ahoj maminky, mám dotaz. MAlá (1rok) má už přes týden rýmu. Už to vypadal lépe a najednou včera znovu kýchání, teče jí nosu. Když odsaju, je to vodové nebo mléčně bílé. Tak nevím, zda k dr. pro Pamycon - bojím s, abychom tam nelapli ještě něco jiného - nebo stále vincentku, mořskou vodu a kapky(kapeme víc jak sedm dní). Starší kašle, kýchá, ale odkašlává. Hodně odsávám, ale to asi tak není úplně ok, jenže pořád jí u nosu visí nudle a ona si ji všude maže. TAaky strašně slintá a žužlá vše, takže se tam tlačí nějaký zub. A teď babo raď :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5970
26.2.16 09:40

Koupili jsme nedavno sterimar s mědí (Cu Sterimar), je antibakterialni. -po dvou dnech trimesicni bez rymy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
26.2.16 09:44

Ten už stříkáme přes týden :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
26.2.16 09:45

Což by ale mmohlo ukazovat, že to není bakteriální a pamycon by třeba nepomohl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
26.2.16 09:45

Pamycon bych použila pouze na hnusnou zelenou rýmu, a taky ne vždy, děti teď od října měli asi 6× zelenou rýmu a pamycon dostali 2×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5970
26.2.16 09:47
@Bobule151 píše:
Což by ale mmohlo ukazovat, že to není bakteriální a pamycon by třeba nepomohl.

No to je dost mozne… Asi se to proste musi dostat ven a hotovo… Ja nedavno dosmrkala po trech tydnech… Ne vzdy je ryma tydenni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4137
26.2.16 09:47

Ahoj, já doporučuju Nasivin Sensitive, je pro děti od 1 roku a zabírá vážně výborně! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
26.2.16 09:58

My máme olynth 0,025 a ten mi přijde, že skoro nezabírá, možná jak je roční, potřebuje větší koncentraci. Koupíme ten nasivin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
26.2.16 10:12

@Bobule151 pokud je mlecna nebo pruhledna, tak Pamycon urcite ne. A pokud ma k tomu zoubky, tak je to celkem jasne, vsechno je zdurene a tim padem i nosni sliznice a rymka bude o to delsi. Ja jsm se vzdy spokojila s obycejnym sterimarem, 1-2× denne odsala nosik a jinak utirala nos, dokud ryma nebyka zelena, tak jsem byla v klidu. Tu mel vlastne zatim jen jednou a i tu jsme vyresili bez navstevy doktorky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama