Kde hledat ucelené informace o těhotenství

225
25.1.21 08:50

Užitečné informace ?

Zdravím,

je to pár dní, kdy jsem zjistila, že jsem těhotná. Koncem ledna jdu na preventivní prohlídku, takže to doktorce sdělím. Moc dobře vím, že ještě není nic jisté, ale s přítelem se na dítě těšíme, tudíž chci mít nějaké info dopředu.

Má otázka ovšem je, kde hledat (i na internetu) veškeré ucelené informace ohledně těhotenství - ať už je to ohledně vyšetření během těhotenství, vyřizování věcí na úřadech, hledání doktora pro dítě, vyšetření po porodu, věci, které dítě bude potřebovat a spousty dalšího, na co si ani nevzpomenu. :)

Tak by mě právě zajímaly osobní zkušenosti a kde k takový informacím přijít.
Ano, vím, že google existuje, ale nechci žádné desinformace a osobní zkušenosti jsou, myslím mnohem lepší, než strávit hodiny na netu a ve výsledku být z toho akorát tak jelen.

Předem díky. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6483
25.1.21 08:56

Tady najdeš v encyklopedii základní info. Jinak doporučuji se ptát přímo doktora a používat hlavu a negooglit každý prd. Nemusíš vědět vše od A do Z. Někdy je to spíš na škodu. Na gynekologii dostaneš určitě i plno brozurek pro těhotné. Přeji ať je vše v pořádku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1628
25.1.21 08:56

Informaci je spousta různého druhu a každá holka si samozřejmě vybere ty, co se ji nejvíc hodi a nejvíc souzni s jejím pohledem na svět, tak to proste je. Ale neznamená to, ze to, co se me nezdá správné, je hned dezinformace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
25.1.21 09:01

Nemá smysl se teď dohledávat kompletních informací. Všechno se postupně vyřeší. Zatím vyčkej na prohlídku u doktora. Pokud to bude vše v pořádku, tak tě o každém vyšetření bude informovat, třeba kdy se bere krev nebo UZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6881
25.1.21 09:03

No já bych ti doporučila číst co nejmíň, hlavně na těch internetech :mrgreen: Nejlíp, když se postupně vyptáš svého doktora, paní na příslušném úřadě atd. A na to, co ti pak nebude jasné, se zeptáš tady, ale to je podmíněné i použitím selského rozumu a kritickým tříděním informací :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3839
25.1.21 09:11

@Dinocco Stáhni si appku do mobilu, dostaneš spoustu informací přesně ke stáří svého těhotenství, i tě upozorní na různá vyšetření a tak. Já tehdy používala Těhotenství+, byla super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
25.1.21 09:23

Zadej tady do vyhledávače co tě zajímá, většina témat už tu je, od duchu na testech po starosti s pubertakama 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat