Řízení hoďku a půl v kuse

Anonymní
25.1.21 05:42

Řízení hoďku a půl v kuse

Ahojky prosím o radu, již dlouho máme s partnerem brigádu, jedná se o ranní rozvoz. Jde mi o to, že jsem 21tt, brigáda trvá cca hoďku, hoďku a půl..záleží kolik je rozvozu, nicméně celou tu dobu sedím, jsem zabalená v dece popíjím čaj, řídím a partner roznáší. Neběham, pohoda. Ráda bych slyšela názor těch, které třeba řídili pracovně auto. A jeli třeba delší trasy, jestli Vám to nějak nevadilo, jestli takové sezení nevadí mimčovi. Cítím se ok, ale neradada bych, abych něco podcenila. Před porodem to jezdit nebudu, ale teď jsem ok. Těhotenství je ok, ťuk, ťuk, ťuk. Nevadí ta poloha sezení v kuse, tu hodinu a půl? Nejezdime za provozu jedná se o brzké ježdění. Takže dobrý. Moc díky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6726
25.1.21 05:50

„mimčovi“ tvl to je patvar :D

Jinak by to vadit nemělo, pokud ti nic není. Doma u televize taky sedíš určitě delší dobu u filmu a ani nad tím nepřemýšlíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
25.1.21 05:50

Mimču to vadit nebude ale nevím jak pohodlné je to mamince? Tedy pokud tam sedíš nějak normálně :lol:

Jen bych se asi zděsil ráno vidět v autě řidičku v dece a s čajikem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
25.1.21 06:31

To myslíš vážně takový dotaz? :roll: Teď si představ že ženy v cizině chodí až do porodu do práce, na 8-12h. Tam ani žádná mateřská před porodem neexistuje, a ty přemýšlíš jestli „mimcovi“ neublíží SEZENÍ??? Lehni si, dej nohy nahoru křížem, a čekej dalších 19tydnu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15234
25.1.21 06:36

Mimčovi? Zabalená v dece? Co si zatopit?
A jinak služebně jsem jezdila delší trasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
867
25.1.21 06:45

Nějak nevím, čemu by to mělo vadit… :nevim: Do 34tt jsem dojížděla do práce. Hodinu ráno v autobuse, cca 9 hodin u počítače a zase hodinu autobusem domů. A „mimčovi“ to neublížilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19992
25.1.21 06:52

Trochu mimo téma, ale k čemu jsi tam takhle platná? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52170
25.1.21 06:56

Nejsi nemocna. Ale tehotna. Jestli ti byva zima, tak kup termo pradlo a tu deku zahod. Se do ni zamotas nejak a zpusibis prusvih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5853
25.1.21 07:13

Teď jsem si představila Josefa Abrháma jak vystupuje z tříkolky zabalený v dece a pěkně jsem se zasmála. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 07:18
@Anonymní píše:
Ahojky prosím o radu, již dlouho máme s partnerem brigádu, jedná se o ranní rozvoz. Jde mi o to, že jsem 21tt, brigáda trvá cca hoďku, hoďku a půl..záleží kolik je rozvozu, nicméně celou tu dobu sedím, jsem zabalená v dece popíjím čaj, řídím a partner roznáší. Neběham, pohoda. Ráda bych slyšela názor těch, které třeba řídili pracovně auto. A jeli třeba delší trasy, jestli Vám to nějak nevadilo, jestli takové sezení nevadí mimčovi. Cítím se ok, ale neradada bych, abych něco podcenila. Před porodem to jezdit nebudu, ale teď jsem ok. Těhotenství je ok, ťuk, ťuk, ťuk. Nevadí ta poloha sezení v kuse, tu hodinu a půl? Nejezdime za provozu jedná se o brzké ježdění. Takže dobrý. Moc díky :srdce:
@Anonymní píše:
Ahojky prosím o radu, již dlouho máme s partnerem brigádu, jedná se o ranní rozvoz. Jde mi o to, že jsem 21tt, brigáda trvá cca hoďku, hoďku a půl..záleží kolik je rozvozu, nicméně celou tu dobu sedím, jsem zabalená v dece popíjím čaj, řídím a partner roznáší. Neběham, pohoda. Ráda bych slyšela názor těch, které třeba řídili pracovně auto. A jeli třeba delší trasy, jestli Vám to nějak nevadilo, jestli takové sezení nevadí mimčovi. Cítím se ok, ale neradada bych, abych něco podcenila. Před porodem to jezdit nebudu, ale teď jsem ok. Těhotenství je ok, ťuk, ťuk, ťuk. Nevadí ta poloha sezení v kuse, tu hodinu a půl? Nejezdime za provozu jedná se o brzké ježdění. Takže dobrý. Moc díky :srdce:

Hlavně klid. Pokud je ti u toho dobře, nebolí Tě břicho, nemáš z nějakého důvodu rizikové tehotenstvi, tak to dělej. Miminku to určitě neuškodí.
Normálně ženský chodí do práce klidně do 34 tt a klidně u toho sedí nebo dojíždějí.

Jen bych vyměnila tu deku za zapnuté topení a termoprádlo, řídit v dece mi nepřijde bezpečné. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2246
25.1.21 07:24
@Anonymní píše:
Hlavně klid. Pokud je ti u toho dobře, nebolí Tě břicho, nemáš z nějakého důvodu rizikové tehotenstvi, tak to dělej. Miminku to určitě neuškodí.
Normálně ženský chodí do práce klidně do 34 tt a klidně u toho sedí nebo dojíždějí.Jen bych vyměnila tu deku za zapnuté topení a termoprádlo, řídit v dece mi nepřijde bezpečné. :kytka:

Proč anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
25.1.21 07:27

Já jezdila do cca 32tt s dodávkou. Sice ne každý den, ale jezdila jsem i dlouhé trasy a pak jsem ji musela celou vyložit a opětovně naložit. Záleží na tom jak se cítíš. Jen teda je občas problém, když se Ti chce často na malou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
25.1.21 07:32

Před Vánoci jsem četl docela zajímavý článek. Jedna pětadevadesátiletá paní tam vzpomínala, že za jejího mládí se musely ženský do poslední chvíle starat o hospodářství a běda jak nebylo podestlaný a podojený. To byla ženská práce a zvířata byla živobytí, takže starost o ně byla prvořadá. Pak se teprv mohlo jít rodit. A ještě ty ženský dostaly vynadaný, když u toho řvaly. Ne, že bych chtěl velebit dobu kamennou, ale nevím proč mi to u těchhle dotazů vytane na mysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2936
25.1.21 07:38

Ne nevadí mu to, no upřímně, to už radši mimísek :roll:

Hele v cizině ženský makaj úplně normálně, pak brzy zase do práce a žádný roky doma a týdny před porodem na PN, protože je píchlo v kotníku. ( samozřejmě když je nějaký problém, tak se nedá nic dělat ) U TV sedíš aj déle a nenapadlo by tě nad tímto přemýšlet :think: Si jenom těhotná :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15234
25.1.21 07:59
@Anonymní píše:
Normálně ženský chodí do práce klidně do 34 tt a klidně u toho sedí nebo dojíždějí.Jen bych vyměnila tu deku za zapnuté topení a termoprádlo, řídit v dece mi nepřijde bezpečné. :kytka:

Proč anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat