Microblading v těhotenství?

Anonymní
24.1.21 18:26

Microblading v těhotenství ano - ne?

Dobrý den, chci se optat jestli něco podstoupil Microblading v začátku těhotenství. Obočí mám již několikrát dělané ale nyní jsem objednána na korekci na kterou čekám strašnou dobu a zjistila jsem, že jsem těhotná - samozřejmě i záleží jestli se do doby kdy mám termín stihnou rozvolnit podmínky. Tak bych se chtěla optat na zkušenosti jestli někdo tím v těhotenství prošel. Nebojim se bolesti, chytání barvy nebo tak. Slečnu znám, již jsem tak několikrát byla. Jde v podstatě jen o malou úpravu která bude do hodiny hotová. Děkuji za názor a hezký den přeji (tím, že je těhotenství ještě tajemství tak proto anonymní příspěvek) :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
500
24.1.21 18:32

Mela jsem jit na korekci, taky microblading, ale byla jsem na zacatku tehotenstvi.
Sama jsem termin zrusila a do telefonu jsem sdelila, ze jsem tehotna. Pochvalila me, ze je dobre, ze jsem se “priznala”.
Ze v tehotenstvi to vhodne neni, nejen kvuli chytani barvy atd.
Takze ja bych nesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3267
24.1.21 18:41

Ja byla. A bylo mi receno ze to nevadi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 18:44
@Alyss1 píše:

A už mate po porodu a mimčo v pořádku? Já mám jen strach aby to nemělo vliv na plod. Ale s prvním jsem byla na tetování - to jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná a byla 🤦🏼‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
3267
24.1.21 18:48

Ne fakt bych se nebala o vliv na plod. Je to lokalni zalezistitost. Pokud neco tak mozna nejaka jina reakce na kuzi vlivem hormonu, ale mimcu ro nic neudela. :*

Ja googlila i se ptala pani co mi to delala a vse v pohode

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
24.1.21 18:57
@Alyss1 píše:

Asi zalezi jak si to kdo vezme na triko.
Jakoze pripadnou reklamaci.
V dobe tehotenstvi, sestinedeli a kojeni se to nedoporucuje z duvodu nerovnovahy hladiny hormonu a nemusi to proste chytit a drzet dobre.

Pro tazatelku: o mimino nejde, jemu to neublizi.
Ale nikdo vam nezaruci, ze se korekce povede, takze spis jen o tohle jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
24.1.21 19:16

Nejen že jde o to jak chytne barva, ale v těhotenství je vlivem hormonu větší krvacivost a muže to udělat problém ve vzhledu toho obočí.
Proto to většinou v těhotenství nechcou dělat, pokud těhotenství zatajite a nebude to dle vašich představ, vyreklamujete, tak oni zadarmo musí opravit něco na co vy v těhotenství nemáte nárok.
Miminku se nic ale nestane :oops:
pokud se znáte a bude souhlasit vám to udělat, není problém.
Nebo můžete tuto informaci zatajit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 19:53

Ja si volala známé co to dělá, že bych taky chtěla. Ale jsem těhotná. Rovnou řekla ze ne. Nejde o vliv na plod, to fakt nemuzes myslet vážně, ale o možné vetsi krvácení, ze to nechytne, ze to nevyjde, hormony toho ovlivní opravdu dost, to si na triko nevezme.

• Citovat
  • Nahlásit
4619
24.1.21 21:32

No nevím, ale doktorka mi říkala, že třeba v těhotenství by se nemělo chodit na melíry, umělé nehty atd. :nevim:
Tak nevím no. Ale určitě bych to odložila než aby mi to vrtalo hlavou a bála se.
I lak na nehty se dostane do krevního řečiště a má vliv na hormony. Což se dá dohledat i na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
24.1.21 21:36

Tetuju a neudela bych ti to…kdo ti to udělá je hňup. Spatne může chytnout barva a navíc jde barva do imutniho systému…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat