Kdo bude otec mého dítěte?

Anonymní
24.1.21 00:10

Otec mého dítěte bude?

Ahoj holky.
Mam dotaz pred dvěma dny mi na gynekologii doktor potvrdil těhotenství rekl mi ze sem cca 4-5tyden.
Posledni menstruaci sem měla 21.12.2020-25.12.2020

Jenomže ja sem 30.12 a 1.1.2021 spala s nekym jiným než se svým “pritelem” a nevim skym sem teda otěhotněla :-( prosim nesudte me sama si za to co sem udelala nadavam.. Doktorovi sem to narovinu taky rekla a ten me ujišťoval ze to bude “pritelovo”. Podle ceho si je doktor tímto jistý??ne ze svému doktorovi neverim ale furt mi vrtá hlavou jestli opravdu neni mozne ze by byl otec ten druhy?
Dekuju za odpovědi a vaše názory :( :) hezky večer :)

Příspěvek upraven 24.01.21 v 00:14

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19024
24.1.21 00:14

Tohle ti nezávidím, protože jsi se s „tím druhým“ trefila přímo do plodných dnů. Takže budeš muset s pravdou ven a po narození prcka jít na testy DNA. Jinak tatínka nikdo neurčí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
24.1.21 00:14

Doktor je nejspíš jasnovidec, určitě dej na něj :mrgreen: jo a ve 4 týdnu na utz nic neuvidí ani ten jasnovidec, takže si myslím že se při sobotě někdo nudí a vymýšlí pohádky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.21 00:17

Nedelam si srandu myslim to vazne.. v pondeli mi rekl ze tam neco jako náznak váčku je ale pro jistotu mi brali krev aby zjistili tu hodnotu v krvi a v patek sem sla znova na ultrazvuk a bylo videt toto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
24.1.21 00:19

Jooo holka tak to ti nezávidím. Kdy jsi spala s přítelem? Taky okolo plodnych dnů? A ten milenec se do tebe udělal proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.21 00:24

No ja doufam a modlím se aby to bylo “pritelovo” Ted by sem kecala ale mam za to ze mi snad doktor ze si mysli ze sem otěhotněla 4-5.ledna ja sem byla v takovým šoku ze sem byla duchem uplne mimo🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️ No ale ptal se me jestli sem po tom co sem spala stim druhým mela pohlavní styk i s “pritelem” a to sem mela ale i tak mi rekl ze se nemusim bát ze to bude nejpravděpodobněji “pritele” tak ja nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5668
24.1.21 00:27

Pokud ja si pamatuju, tak 4 týdny těhotenství je 2 týdny starý plod. Pokud se těhotenství pocita od prvního dne posledni MS, a plodné dny jsou 12-16 den, tak bych si byla take jista, ze je to jineho nez toho ze Silvestra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.21 00:28

@Deneriss Protoze je to *** bez prominutí posloucha necim jinym a to ze nemam prasky mu jaksi uniklo…Asi to nebude mit zadny vliv na otěhotnění ale kdyz sem hned po tom co se do me udelal sla na zachod a snazila se “tlacenim” aby to tam bylo co nejkratší dobu mohlo to pomoct? 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️ 😑

Upraveno adminem - vulgarita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
24.1.21 00:29

Jistotu nemáš nikdy. Doktor neurči přesný den početí si myslím teda.. Nevím co bych dělala. Já bych to psychicky nezvládla. Musela bych na to pořád myslet. Podle mě je to 50 na 50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
24.1.21 00:30

@Veronica26 to k ničemu nepomůže. Spermie už byly daleko.. A s přítelem se o dítě snažite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.21 00:31

@xjuklickova ted nevim jestli vam Dobre rozumím myslíte tedy ze by to opravdu bylo “pritele” 🙏🏻 🙏🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239

@xjuklickova to je sice hezké, ale ona mohla mít ovulaci i jindy než jak se klasicky uvádí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3364

Čím posloucháš ty, když děláš „idiotovi“ matraci?
To seš v té hierarchii ještě pod ním, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.21 00:32

@Deneriss no ja se ztoho zachvili taky zblázním presne jak píšete myslim na to porad… Ale muzu si za to sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
24.1.21 00:33

@Veronica26 moc nechápu, že někdo chce dítě s přítelem a prca i někoho dalšího :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat