Píchání v pochvě v 1. trimestru

Anonymní
23.1.21 09:02

Pichani v pochve v 1 trimestru

Ahoj chci se zeptat jsem cca 9tt a měla sem jeden den divné pichani na jedné straně vedle pupku a až v pochve úplně sem sebou cukla jak to pichlo bojím se zda to je normální no rozhodí mě každá blbost :roll: setkala se stim také některá z vás? Asi je jasné ze bolesti budou dole všelijaké no mě ale vše možné rozhodí každou chvilku nějaké bolesti dole jako před menstruaci furt něco dekuji. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1245
23.1.21 10:50

Pichani, tahání, bolest jako na MS je takto v začátku úplně normální :palec: deloha se roztahuje, mimco se pořad zavrtava, vazy se natahuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
23.1.21 11:31
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat jsem cca 9tt a měla sem jeden den divné pichani na jedné straně vedle pupku a až v pochve úplně sem sebou cukla jak to pichlo bojím se zda to je normální no rozhodí mě každá blbost :roll: setkala se stim také některá z vás? Asi je jasné ze bolesti budou dole všelijaké no mě ale vše možné rozhodí každou chvilku nějaké bolesti dole jako před menstruaci furt něco dekuji. :D

Tomu se rika tehotenstvi a pokud jsi takovy plasan, tak doporucuju se hodit do klidu, bude i hur 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat