Screening - nízké paap a

22.1.21 13:46

nízké paap a

Ahoj holky, je tu některá, která měla na 1 screeningu významně nízký paap a… já mám 0,170 Mom, jinak ulzt vyšel negativný a riziko na DS 1: 607, je mi 37 let. Od začátku těhotenství beru utrogestan a taky mam vysoký krevní tlak, nasazen anorypin. Byla jsem poslaná na genetiku tam na doporučení podrobnější krevní testy, nechtěli dělat amnio z důvodu nízké paap a ještě mám myom mimo děložní dutinu… V 10 tt jsem krvácela, ale nic nikde nenašli, mimino v pořádku. Čekaní na výsledky 10 dní, je hrozné, tak jestli tady bude některá s podobnými výsledky budu ráda :-) děkuji a všem pohodové těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3961
22.1.21 14:34

Snažím se dohledat zprávu, abych byla přesnější, ale marně.
Měla jsem to hodně podobně. Bylo mi 38, v 9. nebo 10. týdnu malý hematom, brala jsem utrogestan. Na screeningu jedna hodnota ustřelená. Ultrazvuk ok. Celkový výsledek v šedé zóně. Odebrána krev na testy. Testy dopadly dobře :-)
Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
22.1.21 14:47

Take nemohu uz dohledat presne vysledky, ale mela jsem velmi nizke vsechny hodnoty a cekala dvojcata (nizke i na jedno dite). V nemocnici na 1.screeningu to neresili (brali az celkovy vysledek) a na 2.screeningu u Apolinare to zacali resit. Jeden plod byl od zacatku o trosku mensi. Nasledovaly kontroly kazdych 14 dni a souhlasila jsem i s plodovkou.Po porodu se zjistilo, ze jeden mel IUGR (rustovou retardaci in utero - byl mensi nez odpovidajici gestacni tyden. Dneska je obema klukum 16mesicu (sli o chvilku drive) a snad (tuktuktuk) vse OK (ani necvicili Vojtovku apod). Drzim palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.1.21 14:55

Děkuju holky, ani nevíte, jak ráda čtu pozitivní příspěvky :srdce: Ať se Vám daří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat