Uzkosti a antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 09:52
Uzkosti a antikoncepce

Trpim uzkostma. Zacala jsem brat ha kvuli premenstruacnimu syndromu a hrozne ovulaci, do toho jsem nemela menstruaci. Muj stav se ale rapidne zhorsil. Jsem hrozbe uzkostna az depresivni. Nejak si to davam do hromady a ASI to zacalo s branim ha. Ted mam tyden novou, treba bude lepsi. Rikam si co mam delat? Dr. mi rek, ze bud budu mit bolestivou ovulaci nebo budu brat ha. Mate nekdo podobne zkusenosti? Rada bych slysela vase rady, dekuji. :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 12.11.18 09:59

Tak pokud začneš brát cokoliv včetně ha a víš ze i nedělá dobre tak je jedina cesta a to přestat ji brát…
osobně ha nedoporučuji pokud to není nezbytně nutné.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25277 příspěvků 12.11.18 10:07

Setkala jsem se s tím opakovaně, že ženy přisoudily vypuknutí úzkostí braní antikoncepce. Přestala bych brát a zkusila nějaké bylinky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 10:08

@Lioness34 hrozne se v tom placam. Bez ha jsem 14 dni v mesici mimo. Zkousela jsem bylinky, Gynex..nic nepomaha. Vubec nevim jak jinak si pomoci.

Ou
Kelišová 5448 příspěvků 12.11.18 10:09

Jste v psychoterapii? Máte psychiatrické vyšetření na to, jestli už náhodou není potřeba chemii v mozku pomoci se srovnat, aby se vám nerozpadla úplně?

Pokud ne, tak se ještě dnes objednete na psychiatrii a začněte hledat psychoterapii. Je to nejméně bolestná a nejrychlejší cest ak tomu, abyste měla kontrolu nad svým životem. Představa, že říct si o pomoc je selhání a že přeci nemůžete na psychiatrii je jednou z metod, jak vám deprese brání žít svůj život a nutí vám svoje pravidla hry.

Jinak pokud vám HA nedělá dobře a zhoršuje váš stav, tak ji přestańte užívat. Jako variantu na zmírnění PMS zkuste 2-3 měsíce užívat okolo 500 mg drmku obecného v kapslích a nebo okolo 20mg v 10% extraktu.

Vyhněte se Juklově tinktuře, to je „homeopatikum“, tedy ředěný alkohol bez stopy účinné látky.

Pokud to do dvou měsíců nezabere, tak zkuste rhodiolu - spíš vyšší dávky, okolo 500-800 mg 4% extraktu.

Ale ta úzkost není způsobená HA, ta ji může jen zesilovat. Tu potřebujete řešit primárně a obecně pokud se naučíte ji zvládat, tak často se zmírní i gynekologické obtíže.

Příspěvek upraven 12.11.18 v 10:11

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 12.11.18 10:09
@Anonymní píše:
@Lioness34 hrozne se v tom placam. Bez ha jsem 14 dni v mesici mimo. Zkousela jsem bylinky, Gynex..nic nepomaha. Vubec nevim jak jinak si pomoci.

Tak algifen kapky na bolest - stále lepší nežli ha

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 10:11

@Ou ad a na psychoterapii dochazim. Celkem se to lepsilo ale posledni mesice je mi hrozne, i okoli si toho vsimlo. Doufala jsem i trochu ze by mi ha mohla pomoci kdyz se mi srovnaji hormony.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 10:12

@Lioness34 asi jo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 10:13

@Ou dekuji :kytka:

P4ja
Kelišová 6624 příspěvků 12.11.18 10:19
@Anonymní píše:

Cvič homonální jogu, upravuje hormony a navíc dělá divy s psychikou.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 12.11.18 10:30

Taky doporucuji prestat brat ha a vice sportovat..sportem se vyplavuji endorfiny coz jsou hormony stesti upravi se postava a clovek se citi mnohem lip.

brumi
Kelišová 6545 příspěvků 12.11.18 10:41
@Anonymní píše:
@Ou ad a na psychoterapii dochazim. Celkem se to lepsilo ale posledni mesice je mi hrozne, i okoli si toho vsimlo. Doufala jsem i trochu ze by mi ha mohla pomoci kdyz se mi srovnaji hormony.

mám podobný problém AD a HA mi zpočátku dělaly strašnou neplechu ale naštěstí se mi to po druhém platu HA zklidnilo a jsem zase jako před nasazením,sice jsme musely vyzkoušet vícero HA a nakonec se ukázalo že mohu jen tu nejméně hormonální ale cyklus mi srovnala pěkně už nemívám takové nesnesitelné bolesti,obrovské krváení a délku 14 dní. Teď po téměř roce to mám opačně když beru HA jsem v pohodě v rámci nemoci ale jak udělám jednou za tři měsíce pauzu je mi mizerně,panika úzkosti to vše se zesílí a první 3 dny vůbec nefunguju

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 11:10

@brumi ja mam take uz druhe prasky. Take jsem dostala ty nizkohormonalni, ale nesedli mi, krvacela jsem. Ted mam uplne jine. Tak to mate stesti ze Vam pomahaji.

brumi
Kelišová 6545 příspěvků 12.11.18 11:35
@Anonymní píše:
@brumi ja mam take uz druhe prasky. Take jsem dostala ty nizkohormonalni, ale nesedli mi, krvacela jsem. Ted mam uplne jine. Tak to mate stesti ze Vam pomahaji.

a jaké máte? já mám tanielle a za mě super, žádné vedlejší účinky u jiných jsem vždy měla a tady teda klepu klep klep

Ketris
Echt Kelišová 9589 příspěvků 12.11.18 11:45

@Renca8 Presne.. :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >