Úzkostlivé stavy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.1.22 18:24

Úzkostlivé stavy

Ahoj,
Moc nevím, kde tuto diskuzi zařadit. Ráda bych se vám svěřila s problémem, který mě trápí už asi půl roku. Netrápí mě neustále, to vůbec ne, ale mám vždycky takové,,období," (většinou to bývá v zimních měsících, před menstruací) kdy se necítím ok. Mám strašně úzkosti ohledně mého zdraví, školy a spánku. Taky mě občas chytá takový ten pocit, že jsem mimo realitu, točí se mi hlava, mám nosit brýle, ale prdím na to - takže mám i rozmazané vidění. Přijde mi, že všechno to začalo hormonální antikoncepcí, ale tu beru už nějaký ten pátek, proto nevím.
Máte to tak taky?
Sehnala jsem si teď i psycholožku, ale ráda bych slyšela i váš pohled na věc, jestli se vám to taky někdy stává?
Jinak nemyslím si, že jsem nějaký,,blázen". Normálně zvládám fungovat, racionálně přemýšlet, soustředím se, jen občas mám takové divné stavy :lol:.
Děkuju moc :andel: (anonymita, protože přece jen je to pro mě citlivé téma.)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
200
16.1.22 18:56

Ano, znám to také, zrovna ted na tom nejsem dobře, leden, unor jsou pro mě nejhorší měsíce. V noci denně noční můry, či tísnivé negativní sny…zapomínám, jsem zmatená.
Beru antidepresiva už roky. Dá se s tím žít, až bude venku líp, zas to trochu poleví.
U nás domácí situace trochu na h. ovno, chlap mele jen o práci, doma se nezajímá o nic…
Jinak sem zdravá, peněz mám dost, nic mi nechybí, ale ted prostě je jaksi vše na pytel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 19:00

@fea 75
To mě strašně mrzí, taky to u nás teď je na nic. Mám nemocného psa, asi ho pojedeme příští týden uspat a čekají mě zkoušky, takže stres

• Citovat
  • Nahlásit
Floralys
16.1.22 19:33
@Anonymní píše:
@fea 75
To mě strašně mrzí, taky to u nás teď je na nic. Mám nemocného psa, asi ho pojedeme příští týden uspat a čekají mě zkoušky, takže stres

My máme nemocnou babičku, má covid. Asi ji půjdeme taky příští týden uspat. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
200
16.1.22 19:39
@Anonymní píše:
@fea 75
To mě strašně mrzí, taky to u nás teď je na nic. Mám nemocného psa, asi ho pojedeme příští týden uspat a čekají mě zkoušky, takže stres

Zas bude dobře, s tím pejskem je to smutné, ale je to život, my máme doma hodně zvířat, tak vím, jaké to je.Ale já to beru, že smrt je i vysvobození, když je něco špatně.
Jsem už trošku starší ročník, tak už sem se v životě naučila toho hodně vstřebávat. Ale i tak mě to občas popadne. Poněkud labilní sem ale již od mládí, tak sem se naučila s tím žít.
Tak mám občas špatné dny, pak zas dobré. Budeš s tím bojovat asi celý život, ale nikdy to nevzdávej a snaž se udělat si i malé radosti, pořád se něčím zabývat. Vše špatné jevždy na něco dobré, o tom sem se už mockrát přesvědčila :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat