V čem chodí vaše děti doma?

18.10.20 15:50

V čem chodí vaše děti doma ?

Zdravím, bydlíme v rodinném domě a od podlahy jde zima tak jsme dceři a synovi zavedli povinně klasické bačkory. Jsou už náctiletí takže to bylo naříkání. Pantofle různě nechávali pokopané po domě, takhle je to aspoň nenutí si je zout s plnou patou. Chtěla bych se zeptat jestli vaše děti doma chodí v nějakých papučích nebo jak to u vás probíhá? :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
157
18.10.20 15:56

Záleží, máte podlahu, dlažbu, koberec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4615
18.10.20 15:58

Jako dítě jsem je musela nosit i na kobercích a nesnášela jsem to. Nejvíc chodím doma úplně na boso, když je mi zima vezmu si ponožky. Děti chodí v ponožkách. Puberťáky bych fakt nenutila. Ani nevím, že se prodávají klasické bačkory pro dospělé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2259
18.10.20 15:58

Jsou casto nemocni? Pokud ne, tak bych to neresila. Pripadne bych jim dala teple ponozky treba s protiskluzem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5508
18.10.20 15:59

Naše chodí bosky nebo v ponožkách, jsou malé - 7, 5 a skoro 3. Máme dlažbu, někde koberec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45556
18.10.20 16:00

V tomhle věku už snad vědí, jeslti jim je zima nebo ne. Někdo mi nutit bačkory, tak se budou hodně rychle ztrácet. Nesnáším je. Naštěstí mám rozumnou rodinu a nikde mi je nenutili. Takže i ve studeném baráku jsem mohla většinu času chodit bosá, protože mi to tak vyhovovalo.
Jinak doma teď chodíme naboso (lino). Na chalupě naboso (lino, koberce), na záchod kde je dlažba si bereme crocsy.

Příspěvek upraven 18.10.20 v 16:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23447
18.10.20 16:00

Už vidím, jak se mi doma náctiletý obouva do zavřených bačkor…dobrovolně :jazyk: co spíš když už, tak teplejší ponožky? Nebo minimálně holka do takových těch „chlupatých“ ťapek? Jinak bych je spíš učila na klasický korkový pantofle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16165
18.10.20 16:07

@pavla.nova :roll: chtěla bych teda vidět, jak mně jako náctiletou rodiče nutí dědečkovské bačkory :zed: nikdy
já i dcera nosíme ponožky, též starý barák

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51944
18.10.20 16:11

Máme dlažbu a plovoucí podlahu a nosí ponožky. nechtěla bych mít celý den nohy v bačkorách :jazyk:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26657
18.10.20 16:13

Chodí bosky. Kdybych je nutila, tak to je pro ně i pro mě za trest. Předpokládám, že v 6 a 9 letech (v našem případě) poznají, že jim je zima a vezmou si v případě potřeby teplé ponožky nebo bačkory (mají „kdyby náhodou“).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22439
18.10.20 16:18

My máme studené podlahy. Já a muž bez pantoflí ani ránu. Ale děti programově jakékoliv botky odmítají (od capáčků přes klasické bačkory, cvičky, po nazouváky). Takže běhají v ponožkách nebo v létě i jen tak naholo. Tvrdí mi, že jim zima na nohy není. Neřeším, jejich věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18794
18.10.20 16:20

U nas všichni chodíme v ponožkách, ja nekdy uplne bosa. Mame plovoucku a dlazbu. Bytostne nesnasim backory, tak je ani detem nenutim, kdyz je tepleji, tak je to ideal na zapareni nohy a rozkvět různých plísní :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22439
18.10.20 16:24

A nutit mě rodiče jako náctiletou nějaké papuče, tak si asi klepu na čelo. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9116
18.10.20 16:29

Já nosím dobrovolně tyhle papučky a i dětem na chatu je pořídím, tam je zima..tím že jsou měkké, mají jen protiskluzové body, tak si v nich můžou i hrát a nosit jako druhé ponožky :palec:

Příspěvek upraven 18.10.20 v 16:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50434
18.10.20 16:30

Barak, vinylova podlaha. Mame celoplosne podlahovku. Ale zatim neni treba topit.
Nosime ponozky, 3/4 kalhoty a tricko s kr. rukavem. Vetrame a je fajn doma.
Nehrotime ty papuce.
Uz vidim, jak mojim davam befelem, ze maji nosit papuce, kdyz sama to vecne nenosim.
Bych si to musela prvni sobe prilepit na nohy.

Příspěvek upraven 18.10.20 v 16:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama