V čem do vody dvouleté dítě?

19
1.6.17 15:06

V čem do vody dvouleté dítě?

Ahoj, pěkný den,

řeším v čem vlastně koupat ve velké vodě dvouleté dítě?
Na klasický kruh a rukávky je počítám ještě malý, na takový ten dětský, co v něm sedí je asi zase velký? Tak co tedy? Vesta?
Poradíte prosím někdo?
Předem moc díky
Veri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1309
1.6.17 15:10

Rukávky jsou ideální. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11706
1.6.17 15:11

Co je velka voda? Jako bazen? Ja nemam nic, jen ho drzim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5086
1.6.17 15:11

Mám tříleťáka a od roku půl (tedy hned druhé koupací sezóny), jen rukávky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.17 15:12

Na rukavky je akorat ja klukovy nar. v lednu uz 6-7 m davala na bazen rumavky a umel v tom plavat i kdyz byl tak male miminko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
1.6.17 15:13

Bezva. Díky za info. Do bazénu ho beru taky v ruce, ale v létě ho bude chtít asi tatínek tahat do rybníka atd.. nechci riskovat, že nám vyklouzne.. je to přece jen divočák :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
1.6.17 15:14

Loni mel kruh, ale moc v něm byt nechtěl. Tak jsme koupili takového toho pěnového hada, který jde různé tvarovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
1.6.17 15:14

Super tip. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2059
1.6.17 15:24

Rukávky nebo vesta, kruh je nebezpečný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
1.6.17 15:25

Děkuju za odpověď a radu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
1.6.17 15:27

Trenérka plavání nám doporučila plavecký pás a kroužky na ruce. Obojí máme značku DENA. Dcera s tím zvládne sama ve 2.5letech „přeplavat“ celý bazén. Rukávky a kruh nedoporučovala. Kroužky - tu nejmenší velikost, nabízí 3 rozměry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.17 15:28

Měli jsme vestu, rukávkum jsem moc nevěřila a kruhu už vubec ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
1.6.17 15:33

Na pásy jsem zapomněla. Děkuju za tip. Kouknu na vše. Rukávků se taky trochu bojím. Otázka pak je, co si na sebe nechá nacpat. Moc díky všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.17 15:36
@Veris8 píše:
Na pásy jsem zapomněla. Děkuju za tip. Kouknu na vše. Rukávků se taky trochu bojím. Otázka pak je, co si na sebe nechá nacpat. Moc díky všem.

Dcera tu vestu milovala, měla jí ráda, vždycky jí vytáhla ze skříně a že chce do vody :) Jde o zvyk :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
1.6.17 15:36
@Veris8
@Veris8 píše:
Na pásy jsem zapomněla. Děkuju za tip. Kouknu na vše. Rukávků se taky trochu bojím. Otázka pak je, co si na sebe nechá nacpat. Moc díky všem.

Se samotným pásem se dcera ještě neudrží, chce to k tomu ty kroužky na ruce. Ze začátku se vzpouzela, ale po namotivování si je nandavá sama. Syna bych nalákala na VOLANTY. Dcera je zase pyšná na NÁRAMKY :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama