Sem slaboch odnaucit dite od dudliku

Anonymní
28.5.17 19:04

Sem slaboch odnaucit dite od dudliku

Maly ma 25 mesicu a je v posledni dobe dost vztekli. Vim je to ted normalni. Jedna se o to ze sem rada kdyz maly odpolko jeste dve hodiny spi a je strasne zavisli na dudluku. Chce ho i pres den, to se mi dari obracet pozornost jinam. Jem vecer uz byba nesnesitelny tak hodku pred tim nez jde spat uz mu ho dam. Nevim jakou vhodnou metodu odnauceni pouzit a nebo par mesicu jeste pockat, zda od neho nezacne upoustet sam. Bojim se ze uz odpoledne bez dudliku neusne.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8094
28.5.17 19:07

A zkoušela jsi mu ho vzít? Dudlík prostě není?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.17 19:11

To sem zkoudela a vic jak hodinu kdyz si na to vzpomel tak chytal hysteraky a v noci nespal. Jen snad 3 hodky vycerpanim. A kdyz uz to rvani s nervama vydrzim ja tak to zas nevydrzi chlap a stejne mu ho da aby mel klid :(

• Nahlásit
  • Citovat
1897
28.5.17 19:17

Prostě bych mu ho nedala :nevim: pár dnů sice bude horších, ale synek pochopí, že si ho řvaním nevynutí. Když po pár hodinách podlehnete, nedivte se pak, že to pořád zkouší. Já bych ho schovala a až by se po něm ptal, řekla bych prostě, že není. Na dudlik je už hodně velký, ja ho sebrala už v roce, protože jsem se bála, aby si o něj syn nezničil zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5170
28.5.17 19:18

Synovi je 21 měsíců a dudlík mu v dohledné době nehodlám brát. Je pravda, že ho má jenom na spaní a přes den si na něj ani nevzpomene, dokonce když ho najde, tak mi ho donese, že ho mám uklidit. Díky dudlíku spí celou noc a tři hodiny přes den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
28.5.17 19:18

Já bych mu ho teda na spaní ještě pár měsíců nechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
28.5.17 19:23

Co zkusit ustřihnout špičku s tím že jiný není? U nás to pomohlo ;) a to byl závislák největší. Během týdne byl bez dudliku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13867
28.5.17 19:34

Syn ma 24 mesicu a taky dudla..
Taky se desne vzteka, kdyz mu ho nechci dat.. :roll: a ja se porad odhodlavam.. dcera byla zavislak a ve 26 mesicich sem ji ho vzala- nakopla me navsteva zubare.. ze uz ma vykloneny zuby..takze se synem tam skocim taky, treba to na.me zafunguje zase. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 19:37

Vzit. 2dny revu. Pak si na nej nevzpomene

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
28.5.17 19:37

@tereza12345 : nás taky nakopla zubařka, ale synovi bylo „teprve“ 22 měsíců. No a do týdne byl bez dudliku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
28.5.17 19:39

Také jsem odnaučovala 26m dceru a docela zabralo, že jsem řekla, že jsem ho dali miminku (např. nějakému konkrétnímu) a to mi vždycky před spaním zopakovala, konstatovala a bylo to ok. Kromě toho jsem zavedla častější zpívání před spaním, kdy se uklidní. Samozřejmě první noc a dalších pár se budila a v noci občas nebyla k utišení - nabídla jsem jí pití, vodu a stačilo.

• Citovat
  • Upravit
5699
28.5.17 19:43

Já jsem první dceři vzala dudlík ve 21 měsících ze dne na den a tím jsem jí prakticky zrušila odpolední spánek. Respektive jsem si to zkomplikovala, protože od té doby usnula jedině v kočáru.
Po této zkušenosti jsem dalšímu dítěti vzala dudlík už přesně v roce. Taky ze dne na den. Do dvou dnů nevěděl, že nějaký dudlík existoval a fungoval bez něj úplně normálně včetně spaní.
Což není rada, protože tohlež jsi prošvihla. Tak píšu jen svoji zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
28.5.17 19:43

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 18:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13867
28.5.17 19:44
@monrom píše:
Také jsem odnaučovala 26m dceru a docela zabralo, že jsem řekla, že jsem ho dali miminku (např. nějakému konkrétnímu) a to mi vždycky před spaním zopakovala, konstatovala a bylo to ok. Kromě toho jsem zavedla častější zpívání před spaním, kdy se uklidní. Samozřejmě první noc a dalších pár se budila a v noci občas nebyla k utišení - nabídla jsem jí pití, vodu a stačilo.

Ja se taky s dcerou domluvila.. odnesl ho ptacek a misto toho, prinesl darek. Vize byla, ze misto dudliku, bude mit plysaka.. na plysaka se vyprdla, ale porad si opakovala, to s ptackem a darkem.. a bez place uz to bylo druhy den..
jenze syn jeste tolik nemluvi.. no nechce se mi do toho.. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2614
28.5.17 19:44

My měli zavislaka, od 2 let tedy jen na spaní, ale musela jsem mu ho schovávat. Před 3 rokem jsme se dohodli, že Ježíšek mu přinese dárky a on mu za to dá dudlík a flašku na mliko. Na Štědrý den jsme to zabalili, dali na okno a pak pod stromečkem dárky. Ani jedna slza uronena, spal úplně krásně hned ten první den. Zeptal se jednou a stačilo připomenout výměnný obchod.

A bylo to s klidem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama