V jakých intervalech spí dvouměsíční mimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dituska
Stálice 85 příspěvků 08.12.11 23:47
V jakých intervalech Vám spí dvouměsíční mimi?

Ahojda maminy,
v jakých časových intervalech Vám přes den spí Vaše dvouměsíční mimi, aby Vám spalo v noci?
V kolik tak ráno vstáváte kdy a jak dlouho je vhůru a kdy jde zase spát.. a tak? Díky moc
PS. je možné že dítěti v noci chybí světlo a proto nechce spát? :think: :think: :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Marry11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.11 00:11

my vstáváme denně v 7 a chodí spat v 22 hodin už spí. A přes den je vzhuru skoro pořád spí tak půl hodinky a dá 1 velký spánek a zapomínám že je malá tak mně to ani nepříjde že nespí :lol: nebot mám vzhuru tu starší pořád tak si hrají :lol:

SussiK
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 09.12.11 00:37

Ahoj,tak můj malej si to každý týden mění,zrovna teď(2,5 m)vstává v 10,přes den 2× cca 40 minut spí,ale jen na čerstvém vzduchu(balkon to jistí) doma v teple přes den vůbec nespí…a chodí spát kolem 19…a samozřejmě pak pauzy mezi spaním na papani.....ja nechávám prcka,at si svůj režim nastaví zatím sám,jak potřebuje,až tak kolem půl roku Ho začnu přes den dávat spat pravidelně......

Kitimiti2
Stálice 95 příspěvků 09.12.11 00:54

V 7:30 vstavame, jdeme si na chvilku schrupnout v 10:30 v 11:30 je zase pak jdeme spat az v 14:30 spíme do do 16:30, pak máme jeste kratoulinkej spánek v 20 hodin, po pul hodince je zase vzhuru. No a vetsinou mezi 21:30 az 23 jde spinkat (zalezi jestli se mi po kojeni chce kadit, nebo ne :lol: )

No a spíme celou noc. V noci nekojim, kdyz se náááhodou vzbudi, tak samozrejme ano, ale pokud neni den nijak vyjimecnej, tak ho to nerozhodi a spinka v noci krasne.

Takhle mame nastavenej rezim uz od 3 tydnu (plus minus par minut). Do 3. tydne mi spal totiz denne plus minus 4 hodiny (po kouskach) no a ja uz brecela vycerpanim. Takze jsem zavelela a bezbolestne to slo. Zatim ten rezim drzime a jsou nam tri mesice :D

araw
Neúnavná pisatelka 16771 příspěvků 09.12.11 08:13
Kitimiti2 píše:
V 7:30 vstavame, jdeme si na chvilku schrupnout v 10:30 v 11:30 je zase pak jdeme spat az v 14:30 spíme do do 16:30, pak máme jeste kratoulinkej spánek v 20 hodin, po pul hodince je zase vzhuru. No a vetsinou mezi 21:30 az 23 jde spinkat (zalezi jestli se mi po kojeni chce kadit, nebo ne :lol: )

No a spíme celou noc. V noci nekojim, kdyz se náááhodou vzbudi, tak samozrejme ano, ale pokud neni den nijak vyjimecnej, tak ho to nerozhodi a spinka v noci krasne.

Takhle mame nastavenej rezim uz od 3 tydnu (plus minus par minut). Do 3. tydne mi spal totiz denne plus minus 4 hodiny (po kouskach) no a ja uz brecela vycerpanim. Takze jsem zavelela a bezbolestne to slo. Zatim ten rezim drzime a jsou nam tri mesice :D

Jak stíháš běžné věci, když přes den pořád spíš? 8o jinak ve 2 měsících mi malej zůstával vzhůru cca tak půl až hodinu po krmení, pak chrněl do dalšího krmení. Dlouhej spánek po té 11 v kočárku na terase, to vydržel kolikrát až do půl čtvrté. Pak spává okolo té 17 tak 20 minut, pak si nahatej kope, v 18 koupel a v půl sedmé spát, spí cca do těch 3 do rána, pak už se budí po těch 3 hodinách…

74paja
Závislačka 4478 příspěvků 09.12.11 08:16

Tak ja mam trimesicnaka a rezim stejne zadnej nemame. Spinka si kdy chce. Bohuzel ho musim budit, kdyz jdeme rano vyprovodit starsi prvnacku do skoly a odpoledne ji zase vyzvednout {tam uz to nastesti muzu nejak posunout, protoze je v druzine}. Spat celou noc mi zacal teprve tenhle tyden a jsem zvedava, jak dlouho nam to vydrzi. Vecer chodi spat dost pozde, kolem devate, nekdy az desate. Ale kdyz ho dam spat driv, kolem sedme, tak si schrupne na pul hodku a pak je vzhuru do jedenacti :zed:

NikiLea
Nováček 2 příspěvky 09.12.11 08:31

Ahoj, nám je 2,5 mesíce a vstáváme vetšinou kolem 8 hodiny. Pres den jí nechám spát tak jak ona chce.. Po krmení do pul hodky usne a spí do dalšího kojení. Po obede se jde ven a vydrzi spát i 4 hodky, pak se jde papat, budto usne znova a nebo si zvatla a nebo si hrajeme, v 19 hodin koupání a kolem osme se jde spát a vydrzí do tech 3 hodin, pak každé 3-4 hodiny papat.. Ale včera jsme šly spinkat ve 20 hodin a vzbudila se mi až 5:15… To byl spánek vám reknu, takhle jsem se už dlouho nevyspala :D

Aries6
Generální žvanilka 22191 příspěvků 09.12.11 08:44

Ahoj, máme 6 týdenní holčičku a zatím to má asi tak každý týden jinak. JEdnou mi spí skoro celý den s asi 4hodinovými intervaly na kojení mezi kterými je tak hodinu vzhůru a z toho mi usne třeba jen 3× po půl hodince. V kočáru spí klidně i 5-6 hodin … Nechávám ji, sem tam pochovám, jestli ještě nezabere, ale moc to nejde. Ale naštěstí je relativně hodná, tak si brouká v postýlce a já i něco udělám, popř. dělám rychle za jejího křiku :) Snažím se střídat mazlení a to ať chvilku vydrží sama … až tady bude další prcek (ráda bych brzy), tak se mu taky nebudu moct tolik věnovat.

Junkyska
Závislačka 3238 příspěvků 09.12.11 08:50

Začnu od večerního usínání, které je po koupání…usne cca v 18,30, ze začátku byly noční intervaly kojení pravidelné 00,00,pak 4,00 a ráno v 7,00. Pak ji ještě ukládám do postýlky, kde si pospí 1-1,5 hod. Pak kojím v 10,00 a spát jde kolem 11-11,30 spí do kojení, dál chrní od 14,30 do 16,00 někdy i déle a od šesti je noční režim. Je pravda, že se nám teď noční režim bourá na jednom a dnes na žádném nočním kojení.Někdy jsem nestihla dojet domu tak, aby byla vzhůru od těch 16ti hod (v autě mi chrupe) a večer přesto „vyžadovala“ noční režim. Jo malé jsou dva měsíce.

alisee
Extra třída :D 11879 příspěvků 09.12.11 09:05

ahoj, male je 7 tydnu a spi od cca 21:30 do 6:30, v noci se budi mezi 2-3 na kojeni, pres den nespi skoro vubec, kolem 9 hod usne na pul hodinku, odpoledne si obcas po kojeni taky na 20 minut zdrimne, venku v kocare spi i dele… takhle to mame poslednich par dni, takze se to urcite zase zmeni.
k tomu svetlu-mame nocni lampicku a pripada mi, ze mala pri ni lip usina…kdyz je uplna tma, tak se mozna boji :nevim:

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 09.12.11 10:15
u nás tak nějak stejný,akorád usíná až kolem 23:00 a vstává kolem páté-půl šesté a pak zase spí.Prostě spí ještě hodně,moc vzhůru ještě není :lol:
monika32 píše:
Kitimiti2 píše:

Takhle mame nastavenej rezim uz od 3 tydnu (plus minus par minut). Do 3. tydne mi spal totiz denne plus minus 4 hodiny (po kouskach) no a ja uz brecela vycerpanim. Takze jsem zavelela a bezbolestne to slo. Zatim ten rezim drzime a jsou nam tri mesice :D
Jak stíháš běžné věci, když přes den pořád spíš? 8o jinak ve 2 měsících mi malej zůstával vzhůru cca tak půl až hodinu po krmení, pak chrněl do dalšího krmení. Dlouhej spánek po té 11 v kočárku na terase, to vydržel kolikrát až do půl čtvrté. Pak spává okolo té 17 tak 20 minut, pak si nahatej kope, v 18 koupel a v půl sedmé spát, spí cca do těch 3 do rána, pak už se budí po těch 3 hodinách…
Kitimiti2
Stálice 95 příspěvků 11.12.11 23:44

No já běžný věci stíhám :) sice říkám, že „spíme“, ale vlastně spinká jen malej. Já tu lítám okolo a snažím se rychle uklidit, uvařit … a prostě snažím se něco dělat. Je fakt, že kamarádka má taky stejně starou holčičku a ta se jí od narození budé jen na kojení, občas trochu poblbnou, ale jinak spí častěji :)

No ale už jsem se „zajela“ a vyhovuje mi to. Stíhám zatím všechno :) jen bych si někdy potřebovala do očí strčit sirky :))))

Miriska
Extra třída :D 14502 příspěvků 11.12.11 23:56

Moje 10týdenní miminko vstává po 6h na kojení, ale to pak ještě třeba i do 9h nebo 10h znovu usne, nebo se vzbudí kolem 9h a do 10h se prokopává, kroutí, prostě tvoří nadílku :) v 10h kojíme…následně vydrží buď koukat a být vzhůru tak do 12h, pak většinou na hodinku usne (možná by spala déle, ale vzbudí se hladem), kolem 13h kojení…razíme ven okolo 14h a v kočárku usne tak na 2h…okolo 16 nebo 17h opět jídlo a to už mi neusne až tak do 20h, kdy většinou ted usíná ke spánku a budí se tak kolem 1h ráno na kojení, a pak kolem 3-4h opět. V noci se vzbudí na kojení a poté zatím bez problémů zase usne - nemusím nijak houpat, uspávat. :palec:

monicskaa
Závislačka 3864 příspěvků 12.12.11 09:01

ahojky,malá mi moc nespí:) přes den,když sme doma, tak max 45 minut usne v houpačce,když mi usne v ruce a dám jí do postýlky hned je vzhůru,přes den tam spát nechce :mrgreen: :mrgreen: .Když sme venku tak v kočáru většinou spí třeba 2 nebo 3 hodky a kolikrát jí i budim,ptž by zas v noci nespala :mrgreen: večer musí být vykoupaná a usne kolem 21hod.pak se budí většinou ve 4 nebo v 5 a jsou i výjimky ,kdy se vzbudí ve 2 a taky třeba až v 6 :mrgreen: :mrgreen: ..Asi záleží, jak hodně spinká přes den..

evulkanov
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 01.11.12 16:23
celodenní "boj"

Tak závidím všem, co dítě hned po kojení usne a spí i přes den:-D mému synovi jsou 2 měsíce a přes den spí tak celkem max. 20 minut… i když zívá, tak prostě nezalomí a nezalomí. hrací deka ho nezajíma, kolotoc nad postylkou taky ne, vibracní lehátko zabere tak na 5-10 minut. pak zacne pobrekávat a já hopsnu s ním na velký míc a hopsám, dokud aspon pomalu neusíná… položím do kočárku a za 10 min je vzhuru. pres den nic nezvládám…kdyby treba aspon koukal pres den a ne jen pobrekaval… u kojeni např. dnes pres den delal vylomeniny, ale cura a kaka normal, tak mu asi staci 5 minut a pak blbne u prsu… vecer to má tak, že zalomí kolem 19:30, vzbudí se na kojení kolem půl noci a pak co 2-3 hodky a od 6-7 hodiny uz je vzhuru a já muzu opet bojovat:-D ono je to mile, rada se mu venuju, kopeme se atd… ale proste vite jak…snad se to brzy upravi…máte to tak taky nekterá? nebo nejaké tipy, co a jak???

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama