Vadí vám bydlení u cesty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 15:37
Vadí vám bydlení u cesty ??

Ahoj, bydlíme v bytovém domě na jediné příjezdové cestě do bytového komlexu a jak jsem doma na mateřské a jak se sem stěhuje čím dál víc lidí tak samozřejmě přibývá i aut a provozu a já se na to soustředím a vadí mi to :( Kor teď v tomto počasí při otevřených oknech. Nemáte nějakou radu jak se od toho odprostit?? Prosím poznámky o tom, že jsme byt neměli kupovat, když vede okolo cesta, nemá cenu psát ( u budoucího bydlení bych se toho vyvarovala i když ani tady jsme tak úplně netušili, jak to tu vlastně bude vypadat). děkuji anonym osobní info

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mrav
Vesmírná mluvilka 31217 příspěvků 29.07.19 15:44

Nevadí. A to o víkendu tam chodí i opilci z hospody. Je to o zvyku. :mavam:

cocomoon
Kecalka 385 příspěvků 29.07.19 15:44

Kdyby sem bydlel pod autobusovou zastávkou MHD, kde každé ráno autobusáci nechávali běžet autobusy na volnoběh.
Vadilo mi to tak dva tejdny, ale pak jsem si zvykl. Pokud by to byl velký problém tak snad jedině zavřít okna a koupit klimu, nebo osadit rekuperační jednoty, které ten zvuk nepropustí, ale budete mít byt neustále vyvětraný.

Uživatel je onlinea12
Hvězda diskuse 37929 příspěvků 29.07.19 15:48

Tak zalezi co myslíš tou cestou.. U hlavní silnice by mi bydlet vadilo, to, ze kolem nas jezdi lidi co bydli ulici dal od nas mi nevadi

Evkad
Kecalka 260 příspěvků 29.07.19 15:55

Bydlela jsem u „výpadovky“ ze sídliště. Hluk mi nevadil, jediné co mi vadilo, byla otevřená okna vs. zvuk televize - nebylo slyšet. V noci byly slyšet i vlaky na místní jednokolejce.

Přestěhovala jsem se do jiného města, jsme na konci slepé ulice a zase jsem si musela zvyknou na ticho ;-).

Na vše se dá zvyknout. Jednou na dovolené jsme byli ubytovaní v hotelu vedle hodně vytížené dráhy, kde přes den jezdily vlaky pro osobní přepravu a v noci těžké, dlouhé nákladní vlaky (určitě tak 3-4 do hodiny). Ke konci dovolené už byl z toho člověk tak unavený, že ho to sice probudilo, ale už mu to bylo jedno a znovu usnul, takže být tam déle, zvykla bych si.

Flyingfrog
Extra třída :D 12364 příspěvků 29.07.19 15:57

Bydlím nad čtyřproudovou silnicí. Už jsem si na ten hluk zvykla. Kamarádka bydlela kousek od hlavního nádraží a to býval rachot. Po pár nocích mi to bylo jedno.
Pokud se nechceš stěhovat, tak si zvyknout.

danaet
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 29.07.19 15:59

Je to o zvyku. Taky bydlime u cesty. A uz to ani nevnimame, abych pravdu rekla. Zkuste vypustit z hlavy to, ze vam to vadi a pak si zvyknete taky. Pokud se tim, ze vam to vadi, budete porad zabyvat, tak vam to bude vadit cim dal tim vic. Bydlet u cesty neni prece nic neprekonatelneho, v podstate to je jeste dobre ne? Bydlet v ghettu nebo v oblasti s neprizpusobivymi obyvateli, to by bylo horsi. Tak se soustredte na zivot a netrapte se tim, ze bydlite u cesty. Pokud to nedokazete odbourat, a bude vas to nadale nicit, tak asi se poohlednete po jinem bydleni.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1791 příspěvků 29.07.19 16:00

Byla jsem u brachy v Brne. Bydlel u urazovky :lol: tze co chvila sanitka, mezitim cinkaly tramvaje, randal z bezneho ruchu “velkomesta”. To byl teprv masakr :lol:

PaníBovaryová
Kelišová 5139 příspěvků 29.07.19 16:11
@Anonymní píše:
Ahoj, bydlíme v bytovém domě na jediné příjezdové cestě do bytového komlexu a jak jsem doma na mateřské a jak se sem stěhuje čím dál víc lidí tak samozřejmě přibývá i aut a provozu a já se na to soustředím a vadí mi to :( Kor teď v tomto počasí při otevřených oknech. Nemáte nějakou radu jak se od toho odprostit?? Prosím poznámky o tom, že jsme byt neměli kupovat, když vede okolo cesta, nemá cenu psát ( u budoucího bydlení bych se toho vyvarovala i když ani tady jsme tak úplně netušili, jak to tu vlastně bude vypadat). děkuji anonym osobní info

Jak rychle tam ta auta jezdi? Jestli pomalu, tak to neni tak strasne

Kriss Tina
Extra třída :D 11636 příspěvků 29.07.19 16:18

Mě to vadilo, ne kuli hluku, to si člověk zvykne, ale spíš že kolem jezdilo kde co, smrdelo nám to do oken a hlavně hrozně hlídat děti, aby nevybehli ze vrat přímo do silnice.

Lidus27
Kecalka 106 příspěvků 9 inzerátů 29.07.19 16:41

Bydlime u hlavni silnice, jsou to tri roky co jsme se prestehovali do domku a musim uznat, ze do ted jsem si nezvykla. Jezdi tu hodne aut a v noci se nam nekdy zatrepou parapety, kdyz prolitne okolo rychle kamion ( i kdyz je tu max. rychlost 50).Nevim jestli se da na tohle zvyknout, ja si nezvykla.

terien
Extra třída :D 12133 příspěvků 29.07.19 16:44

Bydlení u cesty, kde auta jenom projíždí by mi nevadilo. Mnohem víc mě se. e parkování a mlácení dveřmi v ulici před barákem.

Tableta
Kelišová 5432 příspěvků 29.07.19 16:48

My bydlíme na docela frekventované ulici. Do té ulice zrovna máme ložnici :cert: V zimě je to v pohodě, ale v létě mě občas v noci vzbudí parta opilých náctiletých děcek. To ještě není tak strašný. Nejhorší jsou projíždějící lidi, kteří si v autě pořádají diskotéku :roll:

Uživatel je onlinewelovefashion
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 100 inzerátů 29.07.19 16:49

Bydlím u silnice, kde jezdí auta i tramvaje nonstop, okno mám na větračku, mě to nevadí, nikdy jsem nebydlela na vesnici, takže jsem asi zvyklá :-) pravda je to město, takže auta max. 50-60 km/h, kamiony sem nesmí, ale nejlepší jsou takový ty řvoucí motorky, když ale spím tak ani to mě nevzbudí…

BTW. když spíme někde mimo město, tak mě vadí jak řvou ptáci a ráno kokrhají kohouti, nejsem zvyklá :-)

quanavera
Kecalka 474 příspěvků 29.07.19 17:24

Bydlim v domečku u hlavní silnice rok a celkem jsem si zvykla, až se postaví obchvat kolem města mělo by se to zlepšit s počtem aut, uklidnuje mě také že v budoucnu barák stejně nejspíš pronajmem a půjdem do novostavby někam do klidu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama