Vadné digitální těhotenské testy

1142
11.1.21 15:51

Vadné digitální těhotenské testy

Ahoj holky, prosím o uklidnění, že nejsem buď úplný trotl, nebo největší smolař na světě. Tento měsíc jsem našla // a po pár dnech jsem utíkala pro lepší digi test abych ho ukázala chlapovi. Koupila jsem novinku od dr. maxe. Postupovala jsem přesně podle návodu( děti už mám a nikdy nebyl problém, vždy testy ok). Po chvíli čekání se mi ukázal error :/ hm říkám si blbá náhoda a druhý den jsem si zakoupila digitální clear blue co ukazuje i týdny… po chvíli čekání mi to hodilo symbol knihy- tzv error?? To už jsem hodně naštvaná, takových peněz!!! Když přišel domů chlap a viděl, jak mě to naštvalo, koupil mi ještě jeden. Postup jsem udělala úplně stejný a vyšel výsledek 1-2týdny. Huráá.. dále jsem měla doma papírkové dr.maxy a dosáhla jsem krásných dálnic… po více jak týdnu od 1-2 jsem si rekla, ale jo, zkusim koupi ještě poslední. Holky a zase symbol knihy??? U minulého těhu jsem použila dva a ani jedna chyba?? Ale do háje co toto má být?? :,( normoš moč v nádobce, dle letáku namočeno 20s ani hodně ani málo.. objeví se symbol knihy, položím na vodorovný povrch a error… co to do háje je??? Je tu nějaký podobný smolař??? 8o 8o 8o

Příspěvek upraven 11.01.21 v 16:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
257
11.1.21 15:57

@rudepolemaku podle mě si měla opravdu štěstí na vadné testy nebo si je namočila až moc, zkus do proudu moči i když si myslím ze je to zbytečné když i papírový ti ukázal dálnici… gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
11.1.21 16:01

@rudepolemaku Hele a nekupujes je na stejnem miste? Treba je blbe skladujou. A uz za ne prosimte neutracej :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14802
11.1.21 16:06

Fakt smůla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
11.1.21 17:07

Těhotná asi jste, tak už na to kašlete. Vadné asi nebyly náhodou. Buď je opravdu špatně skladovali, nebo jste je nějak poškodila vy, aniž by vám to došlo. Případně jste je opravdu namočila příliš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
11.1.21 17:09

Prisaham, ze si uz dalsi nekoupim!!!🤣 🤣 🤣 vsechny nejsou ze stejneho mista a netusim ani trochu kde se mohla stat chyba, jen tedy takovy pesek!! Uaaa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
11.1.21 17:11

@DeeDee.518 nebo mene namocila??:D ja nevim, je to divny 🤣 🤣 🤣 shit happens :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2351
11.1.21 17:40

Mně taky tuhle vyšly papírové pozitivní a drahej digi negativní, těhotná jsem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1285
11.1.21 17:44

Asi bych zašla do lékárny to vyreklamovat, měli by ti vyměnit za nový. Já tohle těhu použila 3 CB a vše v pohode hezkynpo týdnu ať jsou výsledky 1-2,2-3 a 3+

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
11.1.21 21:23

@Petkaelik vyhodila jsem je a nechci je uz videt 🤣 🤣 🤣 brrr muj tlak 🤣 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu