Vadné plenky

slečinka
14.4.17 20:28

Vadne plenky

Ahoj, co je to ted s plenkami? jake kupujete? aktualne byla kauza s vadnyma pemprs, ja bezne kupovala takovety bile albert plinky a kdyz byla akce tak smouli, vzdycky to bylo OK. tenhle tyden jsem koupila po delsi dobe smouli a sypaly se krystaly jak u tech pemprs, tak jsem koupila ty bile co sem mela predtim a ty se sice nesypou ale oddeluji se takove ty okraje. Cim to je? to se u vsech plen vymenil material??nikde se o tom nic nepise..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14453
14.4.17 20:34

Mi meli smoulu nedavno a byli v poradku, jinak berem z lidlu, ty jsou (aspon dle meho nazoru) nejlepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
14.4.17 20:35

@slečinka Plenky z Alberta se měnily někdy koncem loňského roku. My kupujeme ty bílé, ale četla jsem to i těch šmoulích :zed: Dost mě to naštvalo, protože to byly plenky, které vydržely našim dvpjčatům celou noc a neprotekly. Od změny protíkají, tak holt na noc dáváme Babylove z DM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 20:42

Šmoulí katastrofa, dříve nej plenky, teď používáme z DM nebo z Lidlu, ty jsou v pořádku, zatím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
14.4.17 20:47

Obě děti zelené pampersky active baby, ted magical pods a super. Nikdy jsme žadný problém neměli. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
slečinka
14.4.17 20:49

Zkusila jsem objednat Happy, kdyz to nebude happy tak zkusim ten lidl nebo DM.diky holky, jsem rada ze nejsem blazen :)

• Nahlásit
  • Citovat
652
14.4.17 20:58

Po změně Pampers jsem u malého přešla na Dada a super..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3353
14.4.17 21:18

Po „inovaci“ pampers premium care jsme presly na babylove a dcera i ja jsme spokojene :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 21:21

Po změně Pampers jsme plně přešli na Dada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22586
14.4.17 21:30

Já zatím problém neměla. Ani u Basic, ani u šmoulích. Možná to někde navlhlo. Mě se tohle stalo s plenkama z DM. Používala jsem na novorozeňata. Ale jinak na Albert Basic nedám dopustit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 21:44
@slečinka píše:
Zkusila jsem objednat Happy, kdyz to nebude happy tak zkusim ten lidl nebo DM.diky holky, jsem rada ze nejsem blazen :)

Já používám pro děcka jenom Happyny a jsou super, jediný co je špatně je váhový určení. Minimální hranice je ok, maximální vůbec. Momentálně má dcera trojky, ty jsou 5-9kg, dcera má necelých 8 a na noc jí protečou kolem gumiček, což dělalo u syna vždycky když mu byly malé, přešla jsem na větší a bylo. Přes den jak ji přebaluju častěji tak se to nestává. Takže teď dojedu 2 balíky trojek přes den, na noc dám čtyřku a pak už objednám čtyřky. Syn má pětky, ty mají být do 25kg, on má 14 a taky každé ráno durch, asi mu na noc nafasuju ty pampersky s těma drážkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
14.4.17 21:58

Používáme Pampers premium care New Born a taky zlepšeny k horšímu. Po vylepšené Bebě A. R. další šunt. A to nemluvím o kočárku Jané crosswalk za pětadvacet litrů, který je zralý na reklamaci, protože se mu blokuje a cvaká kolečko, tašce na kočárek jiné značky, která v ní už je, digitální váze na miminko, která funguje podle počasí, medele swing, která řve jak kráva a dalších věcech, které jsou kupované nové a po pěti měsících používání zralé na vyhození. Jako kde to žijeme? Jasně..východní trh, jinde by si to nedovolili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
14.4.17 22:03

Huggies. Vydrží od večerního koupání celou noc klidně až do 9. ráno, neprotečou a malý v nich spí klidně. Lídl, šmoulí, Tesco, Bella i DM mu snad vždy protekly.

• Citovat
  • Upravit
2098
14.4.17 22:25

Ja mam nejradsi Lidl a Huggies.
@Ellusa
Ty jsi mi psala, ze ti do mailu chodi reklamy z Alzy, vid? Ze se tak treba dozvis, ze jsou Huggies v akci. V tomhle je to dobry, ale nemas pak od Alzy zahlcenou schranku? Jak casto ty reklamy posilaji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
14.4.17 23:13

@pedigka Tam jde v nastavení dát, že chceš zasílat jen určité věci, takže mi chodí jen maily na to, co jsem si vybrala. A jde to zúžit jen na věci pro mimina a děti, což se dá, je to jeden mail jednou za čas. Když si to nezúžíš, tak to pak schránku zahlcuje docela dost. A vidíš, koukám, že zase mají na Huggies akci, musím zítra kouknout, jak jsme na tom se zásobami :D. Ani nevím, jestli toto v tom posledním newsletteru bylo, jsem to smazala asi bez čtení :think:.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama