Vaginální opar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.12 09:16
Vaginální opar

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jsem ve 34tt a pravděpodobn se mi udělal genitální opar, není to poprvé co ho mám. Alespoň tedy myslím že je to opar, je to takový svědící až pálící puchýřek na vnější straně jednoho pysku :oops: jedná se mi o to, že jsem četla, že se nesmí rodit s oparem normálně ale císařem, a zajímá mě jestli jenom v případě že tam ten opar zrovna je, nebo ani pokud se někdy neobjevil? Vím po předchozích zkušenostech, že cca za 5 dní od něj totiž budu mít klid…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pokymar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.12 09:29

nesmíš do mít při porodu, ale určitě skoč v pondělí na gyndu :!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.12 09:46

Já ho měla v těhotenství taky. Bylo to tak ve 13. týdnu a doktor mi nechtěl předepsat prášky Herpesin, kvůli poškození plodu. Tak jsem začala baštit homeopatika Sepia officinalis a fakt to zabralo :palec: :palec:. Za 3 dny jsem měla klid. Určitě si skoč na gyndu, sice ještě nerodíš, ale při porodu je opravdu opar nebezpečný (mohl by napadnout mozek dítěte). Doktor Ti patrně předepíše Herpesin v tabletách, ten, s ohledem na týden těhotensví, můžeš.
Neboj, opar včas vyléčíš :hug: :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.12 09:48

Jo a co se týče otázky, jestli vadí, když se opar v průběhu těhotenství objevil, tak to ne. Pouze v době porodu nesmí být. Jinak se přistoupí k císaři

soslik
Kecalka 283 příspěvků 15.01.12 21:29

Nechci strašit - ale určitě bych šla co nejdřív k doktorovi!!! Zrovna nedávno jsem v TV shlédla dokument o rodině s postiženým dítětem - maminka v těhu trpěla vag. oparem :!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.12 12:09

Ahoj, prosim Te, podle ceho jsi vybrala zrovna sepia off? Udelal se mi opar, jsem tak v 5tt a uz mam opar pres tyden, je to silene - bolest, svedeni, … Vsak vis. A dostalal jsem tip na nekolik homeopatik a nevim, ktere vybrat. Diky moc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.12 17:04

No já byla přímo v lékárně, kde se na homeopatika také orientují, tam jsem šla s pravdou ven a paní mi poradila právě toto :palec:

Veronhika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.12 16:40

ahoj tak jsem pred dvema tydny dostala vag.opar!strasna bolest!doktor mi napsal Herpesin mast a Jarish roztok!mast k nicemu!Jarish byl prijemny po zachode ale i v noci jako obklad.Ale nelepsilo se to!Az odsud jsem se dozvedela o Herpesin tabletach!Nechala jsem si je napsat a opravdu do peti dnu jsem stala na nohach!jeste nejsem uplne zdrava ale je to o 90procent lepsi!Akorat se toho nemuzu zbavit ze zadku!hraz jeste porad citliva ale na zachod uz si dojdu uplne v klidu :kytka: doufam ze co nejdriv budu uplne v poradku a ze uz se to nikdy nevrati!!i kdyz pri mym stesti… Dekuji moc za rady co jsem si od vas vzala!Mam tri deti takze jsem stastna ze uz chodim!!Jeste jednou dekuji a vsem ktere momentalne timto trpi preji brzke uzdraveni!! :mavam:

KlárkaŠ
Nováček 10 příspěvků 06.06.12 20:21

Ahojky, prosím Tě, ještě si nech napsat herpesin mast a mazej přímo ta místa, kde Tě to trápí. Já jsem nesměla brát léky, tak jsem jen mazala a koupala v hypermanganu a byl klid asi do týdne od akutního stavu a další týden už celkově ok… Tak držím palce, ať se toho brzy zbavíš…

Pen
Nováček 1 příspěvek 12.06.12 23:07
Opar
@Anonymní píše:
Já ho měla v těhotenství taky. Bylo to tak ve 13. týdnu a doktor mi nechtěl předepsat prášky Herpesin, kvůli poškození plodu. Tak jsem začala baštit homeopatika Sepia officinalis a fakt to zabralo :palec: :palec:. Za 3 dny jsem měla klid. Určitě si skoč na gyndu, sice ještě nerodíš, ale při porodu je opravdu opar nebezpečný (mohl by napadnout mozek dítěte). Doktor Ti patrně předepíše Herpesin v tabletách, ten, s ohledem na týden těhotensví, můžeš.
Neboj, opar včas vyléčíš :hug: :hug:

Mám opar docela často a už opravdu nevím jak se ho zbavit. vyzkoušela jsem vše možné, můžeš poradit. Tyto homeopatika jsou tedy účinné… díky za uprávu

babovkaX
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.13 20:24

Ahoj holky. Asi před 3 dny mě začalo dole svědet a rychle se mi začali dělat takové bolestiví puchýřky. Nejdríve to ien svědelo ale ted to už hodně bolí a mám problém jít i na wc. Hned zitra jdu k doktorovi. Je to nepríjemný protože se už nemužu ani umyt jak to bolí :( Zatím jsem pročítala na netu a zřejmě to bude asi ten opar. Často trpím na zaněty a mám i kondylomata ktery se mi casto vracejí a byla jsem s nimi i dvakrat na zakroku. Ted zas tohle… :( zajímalo by mě jak co to muže byt. jestli to je opravdu ten opar tak prosím vaše zkušenosti. Jak dlouho se lečí a co vse s ním.

Zacharova
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 03.11.13 20:54

Ahoj tak já opar nebo spíš opary měla a byla to noční můra nejdřív svědění pak pupínky a bolest.Na wc to byla hrůza ale má doktorka mě řekla že mám chodit do lavoru s vodou už nevím jestli měla bejt vlažná nebo teplá to prostě skus ale byla to úleva a nebolelo to tak. Jinak jsem měla herpesin, baktroban nějakou koupel a chodila jsem na injenke B12.

Pixii
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 03.11.13 20:54
@babovkaX
Ahoj já jsem s ním byla u dr. v týdnu říkala mazat herpesinem a pokud to nepomůže tak tablety herpesin 400. Ať to rychle odejde :hug:
Zacharova
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 03.11.13 20:56

Jo a větrat co nejvíc takže doma v sukni a bez prádla to to jen dře já měla tenkrát ještě ke všemu MS takže chuťka no :cert:

Kelsey
Hvězda diskuse 46772 příspěvků 03.11.13 22:23

Mi na tohle pomohl imazol a pak natírat sudocremem.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama