Váha miminka podle toho co sním

15.9.19 13:59

Váha miminka podle toho co sním

Holky závisí váha miminka na tom kolik toho sníte za den? Furt se něčím cpu i sladkým a mám strach aby malá neměla přes 4 kg :D I když ve 30+2 měla 1572g

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5893
15.9.19 14:02

Nemá, s prvním jsme nabrala 30kg a malý měl 3080g. Jen je nebezpečí těhotenské cukrovky a ta váhu ovlivňuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 14:05

@Aduš8 A kolik měl prdola na screeningu? :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12659
15.9.19 14:07

Já se v obou těhotenstvích cpala výhradně sladkým, čokoláda byla jedna z mála věcí z čeho mi nebylo blbe :D první syn 3019g, druhý syn 2880g takže ne nemá to vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22384
15.9.19 14:08

Já se ničím necpu, ani jsem moc nepřibrala s dítě bylo 29tt 1800g, ale očekávám velké dítě. Dítě si vezme co potřebuje z tvého těla, zbytek je genetika. Vykrmit cíleně nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
15.9.19 14:14

Moje kolegyně v práci žrala tolik sladkého, že jsem jí říkala že bude kojit salko. A měla normální 3,5kg kluka.
To samé jak se říká, že po vitamínech jsou velké děti. Já je jedla od začátku až dokonce a malý měl 3,35kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47935
15.9.19 14:14

Ne, nemá to vliv. Může to mít vliv na tvůj nárůst váhy a pak to může jít hodně blbě dolů. Ale dítě to neovlivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5893
15.9.19 14:16

@Ája1020 to už nevím, brzy mu budou dva roky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18965
15.9.19 14:20
@Ája1020 píše:
Holky závisí váha miminka na tom kolik toho sníte za den? Furt se něčím cpu i sladkým a mám strach aby malá neměla přes 4 kg :D I když ve 30+2 měla 1572g

A je nutné se pořád něčím cpát? Mně treba našli těhotenskou cukrovku a držela jsem dietu. Dítě mělo 3,5 kg. Podle tvé teorie jsem měla porodit dvoukilové nedochůdče, protože jsem se sladkým necpala. Ani před nálezem cukrovky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 14:23

@Russet Nee to nikdo neříká ;) Jen mě to zajímalo tak sem se zeptala jestli si s tím měla problém tak si neměla reagovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18965
15.9.19 14:30
@Ája1020 píše:
@Russet Nee to nikdo neříká ;) Jen mě to zajímalo tak sem se zeptala jestli si s tím měla problém tak si neměla reagovat :)

Vždyť píšeš, že máš strach, abys neměla veliké dítě. Tak to asi „někdo říká“. Snažím se ti vysvětlit, že váha dítěte není ovlivněna jen tvou stravou. Ale není nutné se cpát od rána do večera. Za dva nejíš, jak se říkávalo. Spíš pestře a podle toho, jak to taky sneseš. Někdo do poloviny těhotenství zvrací a zvládne toho sníst jen velmi málo. A dítě má průměrnou váhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 15:06

Spíš jsem se setkala s tím, že velké ženy mají děti sotva dvoukilové, zatímco drobné ženy mají klidně čtyřkilové. Moje teorie je, že štíhlé ženy mají pestřejší, zdravější stravu - víc vitamínů, které si dítě může vzít, kdežto obézní stláskají víc, ale je to převážně tuk a sacharidy. Samozřejmě mi to spousta lidí vyvrátí, to je jen tak, nemám to ničím podložené. :nevim: Jo a zakladatelko, je celkem jedno, jestli dítě bude mít 3 nebo 4 kila, stejně to neovlivníš, ale ty jestli budeš mít 30 navíc se pak budeš proklínat. :P

• Nahlásit
  • Citovat
15.9.19 15:32

Jestli máš strach, tak se necpi. Já jsem jedla jako protržená, ale strach jsem neměla :nevim: Kdybych ho měla, umírním se. Nechápu dotaz. Chceš ujištění, že rozežranost tvoje dítě neovlivní, protože se sebou nehodláš nic dělat? To ti tady asi nikdo nenapíše. Obecně je fajn jíst v těhotenství zdravě a vyváženě. Prasení ti nikdo neschválí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 16:01

@Čičorečka Bože na tyhle reakce sem fakt čekala :D Jen mě to zajímalo, nic víc :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 16:28
@Ája1020 píše:
@Čičorečka Bože na tyhle reakce sem fakt čekala :D Jen mě to zajímalo, nic víc :D

A co tě jako zajímalo? Procento rozežraných matek, co porodily drobná miminka? Vem zodpovědnost do svých rukou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama