Vajíčko i-gemm 2

21
4.8.20 16:59

Vajíčko i-gemm 2

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s vajíčkem značky Joie- konkrétně i-gemm 2?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22
21.8.20 16:24
@Danielarat píše:
Ahoj holky, máte některá zkušenosti s vajíčkem značky Joie- konkrétně i-gemm 2?

Ahoj, vajíčko má sice dobré testy, je to nový model, ale předchozí model by měl být hodně podobný a na ten je snad i tady diskuze, ve které si skoro všechny maminky stěžují na přílišnou hloubku, těsnost a špatnou manipulaci..To mě dost odradilo, přestože jsem nad ním dlouho uvažovala.

Dívala jsem se, že má od Joie nově vyjít lehké, ocelově vystužené vajíčko, které má také velmi dobré testy a vypadá mnohem prostorněji, jmenuje Joie i-snug, někde už jej mají v prodeji, má také dobré ADAC testy, tak mrkni.. :) Rozdíl je v tom, že u i-snug se uvádí do 75 cm, zatímco i-Gemm 85, ale připadá mi tak nějak širší a pohodlnější, navíc je asi o tisíc korun levnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
21.8.20 16:29
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
22.8.20 11:33

@Luciziza
Na vajíčko i-snug jsme se ptali přímo v prodejně, kde nám paní místo něj doporučila právě i-gemm 2 s tím, že je prý bezpečnější a podle paní i lepší. Nedoporučovala to kvůli tomu, že i-gemm je dražší, protože nám doporučovala i jedno cca za 2300.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
24.8.20 12:27
@Danielarat píše:
@Luciziza
Na vajíčko i-snug jsme se ptali přímo v prodejně, kde nám paní místo něj doporučila právě i-gemm 2 s tím, že je prý bezpečnější a podle paní i lepší. Nedoporučovala to kvůli tomu, že i-gemm je dražší, protože nám doporučovala i jedno cca za 2300.

Všude čtu, jak jsou děti v i-gemm napasované a zalomené, s bradičkou až u krku. Jedna maminka si s tím poradila vypodložením části mezi zádovou opěrkou a podhlavníčkem plenkou. Opravdu to byla velmi častá výtka, nakonec mě to úplně odradilo. Ale testy bezpečnosti jsou dobré, tak záleží asi na tom, jak moc jste schopni tolerovat horší manipulaci. Možná bude dvojka malinko lepší, těžko říct..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama