Autosedačka Joie I-Gemm Signature Noir

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaryJackie
Kecalka 165 příspěvků 4 inzeráty 30.10.18 15:00
Autosedacka Joie I-Gemm Signature Noir

Zdravim, ma prosim nekdo zkusenost s touto sedackou? Navod jsem precetla, ramenni popruhy povolila pomoci tlacitka dole. I tak se mi do ni muj sestitydenni sen v zavinovacce nevejde a i bez ni je to docela boj. Nejdou pasy povolit jeste nekde?

Reakce:
Arome Nikki
Kecalka 308 příspěvků 08.01.19 17:47

@MaryJackie mame taky joie igemm signature a uplne stejny problem. Syn mel 3 kg a odjezd z porodnice byl horror. Do novorozenecke vlozky se nam v zavinovacce urcene do sedacky nevesel vubec, tak jsme ji vyndali. A i tak hlavicka s cepici se nemohla vejit do te novoeozenecke vlozky a navic byl uplne zlomeny, bradicku na hrudniku. Te dje mu 6 tydnu a stejny problem. Vlozka mala ze se mu vedle tela uz nevejdiu ruce. Tu hlavovou cast jsem davno odstranila do te se nevesel uz jako novorozene. A ted sem vyndala i tu vlozku a ten klin z ni strcila do te kapsy v sedacce. Ale jestli to tak muze byt netusim

MaryJackie
Kecalka 165 příspěvků 4 inzeráty 08.01.19 18:11

@Arome Nikki Z porodnice to jeste slo,mel necele 3kg a bylo teplo,tak zavinovacka nebyla potreba. Ale bradu mel na hrudnicku taky. Myslela jsem si,ze je to tak spravne.

Hlavovou cast uz nepouzivame cca od 2 mesicu (ted mu budou 4 mesice), ale kdyz jsem vyndala i novorozeneckou vlozku pod telem,tak v autosedacce skoro sedel a to prece taky nemuze. Ale je pravda,ze ruce nema vedle telucka,ma je az na te vlozce. V autozavinovacce se ale porad nevejde, jen ho prikryvam. Zajimalo by me,jak funguji ostatni autosedacky…

A tam je nejaky klinek, ktery se mu po vyndani vlozky da pod zadecek, aby tak nesedel,ale spis lezel?

Arome Nikki
Kecalka 308 příspěvků 09.01.19 15:59

@MaryJackie no klinek je zasunhty vzadu v novorozenecke vlozce a jde vyndat a v sedacce jds zastrcit pod polstrovani. Myslela jsem si ze to je ucel a ma to tak byt. Neni oak tak zapadly. Ale nekde jsem cetla, ze to tam nepatri. Snad napisu nekam dodavateli, jinak uz nevim. Nam se tam nevejde skoor ted uz v 6ti tydnech.

MaryJackie
Kecalka 165 příspěvků 4 inzeráty 09.01.19 16:02

@Arome Nikki Aha,tak to jsem nevedela,zkusim to. Psala jsem nekolika prodejcum, neozval se ani jeden.

Ja s nim radeji nikam nejezdim,nez abych ho tam musela cpat. Opravdu jen akutne a vzdycky strasne breci. Fakt ji nema rad.

Arome Nikki
Kecalka 308 příspěvků 09.01.19 16:06

@MaryJackie no tak to jsms na tom stejne. Nikam nejezdime jen k lekari a uz zvazuju jinou. Stve me to porotze mela dobra hodnoceni z testu a nenapadlo me pri koupi ze do ni dite nepujde. Pasy jaou kratky a kdyz ma silnejsi obleceni tak nejde mezi nohama vubec dopnout. A mam zavinovacku od emitexu a tu kdyz tam dam tam dite tam uz nedostanu. Tak jako nevim. Taky ho prikryvame dekou

MaryJackie
Kecalka 165 příspěvků 4 inzeráty 09.01.19 17:09

@Arome Nikki Taky mame zavinovacku od Emitexu :D . Otazka je,jestli ma cenu kupovat dalsi drahou autosedacku. Pokud nejste cestovaci typ, jestli neni lepsi pockat,nez v ni bude moci byt kompletne bez novorozenecke vlozky a pak teprve jezdit na vylety. Pro nas dat dalsi 4000 za dalsi autosedacku je dost. Tuhle uz za kupni cenu neprodam.

Arome Nikki
Kecalka 308 příspěvků 09.01.19 20:59

@MaryJackie prave ze budeme cestovat dost. Takze mi to vadi. Ale treba az vyroste tak tam bude sedet lip.

MaryJackie
Kecalka 165 příspěvků 4 inzeráty 09.01.19 21:15

@Arome Nikki No ja myslela jako ze ted treba jeste tolik cestovat nechcete. A az bude vetsi (myslim ze pisi od 8 kg nebo 80 cm?),tak vlozku potrebovat nebude a nebo uz se rovnou prejde na autosedacku pro vetsi a tezsi deti. Na to ted taky cekam. A do te doby se holt nikam nepodivame.

Pokud byste nahodou menila a nejaka se osvedcila, tak dejte prosim vedet. Volila bych pak u vetsi asi tu samou znacku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >