Zopa autosedačka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tereza209
Povídálka 11 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 19:43
Zopa autosedačka

Ahoj, máte někdo zkušenost se sedačkami ZOPA?? S jakoukoliv nebo konkrétně model Niro? Měli jsme Cybex 9-36kg, ale syn absolutně nesnesl pultík tak šla po týdnu dál a teď hledáme jakou koupit :think:

Děkuji :mavam:

Reakce:
smradoch75
Stálice 65 příspěvků 28.10.18 20:40

nemám :,(

Tejule
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 28.10.18 21:13

Já bych koupila než tudle klasiku romer king, je to jedna z nejkvalitnějších, nejbezpečnějších sedaček, koupila bych teda 9-18kg, kvůli bezpečnosti. Těmto značkám nevěřím. Radej bych si litr priplatila a měla fakt dobrou sedačku.

Uživatel je onlineZkai
Ukecaná baba ;) 1669 příspěvků 43 inzerátů 28.10.18 22:08

Mám teda Carreru, a dobrý no. Nemám s čím porovnat v praxi. Kluk si nestěžuje, sedí a čumí. Mě se to jen hůř zapínalo, ale to je o zvyk při přechodu z vejcete.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 28.10.18 22:35

Já bych taky šla raději do romer king. My máme evolvu a maximální spokojenost.

Tereza209
Povídálka 11 příspěvků 1 inzerát 30.10.18 11:21

Tak jsme nakonec koupili na doporučení Gmini Proteus a jsem zatím moc spokojená!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >