ADVANSAFIX IV R - jaký z ní máte pocit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martík78
Povídálka 26 příspěvků 19.10.18 15:46
ADVANSAFIX IV R

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli už máte zkušenosti s novou sedačkou ADVANSAFIX IV R? Jaký máte pocit z bezpečnosti mezinožního upínání, když se vysunutím přemění na sedačku jiné kategorie? Děkuji, Martina

Nejnovější recenze z kategorie Autosedačky a doplňky

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 19.10.18 15:51

Tuto sedačku máme a nevidím v tom problém. Je to uchyceno stejně jako u jiných sedaček. Není moznost, aby se to samo omylem uvolnilo.

steeve
Kelišová 6964 příspěvků 19.10.18 15:51

@Martík78 Advansafix IV R je na trhu teprve 3 týdny, takže nejspíše ještě nikdo nepředělával sedačku z kat I na kat. II a nepoužíval mezinožní pás. Nicméně tento mezinožní pás se používá již přes 3 roky u sedaček Kidfix II a mnoho dětí ho používá. Kdykoliv se dá vyjmout pokud už by dítěti vadil, ale ve chvíli kdy dítě přechází z kat. I , kde je zvyklé na zámek pásů mezi nohama, na kat II a má tam mezinožní pás tak mu většinou nevadí.

Janli
Kelišová 5968 příspěvků 9 inzerátů 19.10.18 16:26

Máme tohle u advansafixu II sict. Po několika dnech jsme to museli dát pryč, protože dcerka se mohla vztekvout. Je to dost vysoký a věčně se jí to pletlo mezi nohy, několikrát si to bolestivě přisedla pod prcku. Tuhle sedačku jsme kupovali, protože měla integrované pásy do 25kg, což nám vytrhlo trn z paty, když dcerka ve 20měsících musela opustit sedačku 9-18kg. Pokud máte ovšem možnost, koupila bych jinou sedačku. Nejsem z ní moc nadšená. Sedačka je celkem úzká, takže do 12let dítěti nevydrží. Sedák je vepředu zvednutý a jak je dítko starší, tlačí zespodu do stehen. Teď jsme kupovali do druhého auta Cybexe a to je jiný level.

Martík78
Povídálka 26 příspěvků 19.10.18 19:16

@steeve Starší syn má právě KIDFIX II XP SICT a jsme moc spokojeni. Akorát mě právě zarazil u ADVANSAFIX IV R způsob výměny mezinožního upevnění z váhy do 18 kg na vyšší váhu. Právě to otočení a zasunutí, mě na videu zarazilo, do teď jsem si myslela, že je tato část pevně spojená se sedačkou. U této to ale pevně spojené není. Od 18 kg mě to asi tolik nazaráží, protože to jistí pás auta, ale do těch 18 kg je to hodně důležité. V podstatě jsem rozhodnutá jí koupit, ale toto jsem si ještě chtěla ověřit. A ještě je škoda, že nemá XP-PAD. Děkuji.

steeve
Kelišová 6964 příspěvků 22.10.18 08:24

@Martík78 u všech sedaček 9-36 se zámek pásů vyndavá aby se dala sedačka později použít s tříbodovými pásy, nikde to není pevně spojené se sedačkou, i u toho Kidfixe II se dá ten mezinožní pás vyndat, když už dítěti překáží, je to běžná věc, nemůže to být pevně spojené se sedačkou, z důvodu manipulace, čištění atd.....

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >