Valco Snap 4 Trend vs. Cybex Balios S?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anetik92
Povídálka 14 příspěvků 15.03.19 19:19
Valco Snap 4 Trend vs. Cybex Balios S?

Ahoj holky, rozhodujeme se mezi těmito dvěma kočárky i s hlubokou korbou ???? Máte některá jeden z nich k porovnání? U mne vede více Valco: líbí se mi nafukovací kola, prostornější sportovní verze, která ale nelze dát proti směru, to vidím jako menší -, záleží, jestli to pak bude dítěti vadit :) a kočárek je o malinko vyšší. Už jsme viděli asi 30 kočárků, ale na každém je něco…i dle recenzí :mrgreen: Včera jsme se rozhodli pro X-Lander X-move a dneska už je to opět jinak :roll: Já si asi nevyberu :mrgreen:

Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 15.03.19 19:52

Me vyhovoval balios s. Jako sportak. Korbu jsem nemela. Nafukovaci kola nesnasim, u jinyho kocaru mi 2× pichlo v lese x km od baraku a byla jsem v haji. Balios se krasne skladal, lehky, dost prostorny… Jestli valco je o neco lehci nebo pri slozeni menci uz bych nehrotila. Slo mi o vzhled a funkci.

Anetik92
Povídálka 14 příspěvků 15.03.19 20:18

@Micaella22 vzhledově se mi líbí oba, o skladnost mi až tak nejde, chci, aby mi zvládl lehčí terén - lesní, kamínková cesta :) sporťák je dost prostrorný, jo? Právě to jsem četla, ale nepřipadalo mi.. možná to tak nepoznám :grinning: nebo to klame :)

Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 15.03.19 20:23

S těmito kočárky neporadím, zkušenost nemám, ale co se týká jízdy po směru /proti směru jízdy, tak třeba našemu synovi(16m) je to úplně jedno, ale hlavně, že pořádně vidí ven. Někdy ještě použiji sporťák, který mám nasazený proti směru a když je hezky, jezdíme v golfkách Quinny, které jsou po směru. Jen ho nesmím položit, to je řev.

Váš příspěvek
Reklama