Vánoce - dárky pro roční holčičku

46
31.10.07 20:03

Vánoce - dárky pro roční holčičku

Ahoj, mám dceru o Vánocích jí bude 14 měsíců, poradíte co pro ni za dárky? V jednom mám jasno, že určitě pořídím nějaké knížky, je to naše malá čtenářka. Napište prosím, jaké dárky měli u vás v tomto věku zaručený úspěch. Dík Jana :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7461
31.10.07 20:11

Ahoj, nase holky maji ted 14 mesicu. na Vanoce dostanou kocarky s panenkama, spoustu knizek, taky je miluji, polstarky s jejich oblibenym vecernickem, skakaci zebry, nejake drevene tahaci hracky a provlekacky, obleceni. Mozna jeste neco, co mi padne do oka.Ale mylsim, ze nejvetsi uspech bude mit balici papir. :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
31.10.07 20:20

Ahoj, my máme narozky chvíli před Vánocemi, malej dostane houpačku, hopsací zvířátko, motorku na odrážení, velkou tatru, nějaké dřevěné hračky z ikey, volant z tesca, přemýšlím o bobech nebo sáňkách…pak ještě plavky, nočník (prostě to co bude potřebovat :wink: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2704
31.10.07 20:25

Ahoj!
My přemýšlíme o odrážedlu, stanu do pokojíčku, kočárku, houpačce a sáňkách. Pak nějaké dřevěné hračky z Ikey, kostky od Haby a nějaký drobnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
31.10.07 21:27

Ahojky s dcerkou chodíme do mateřského centra a co jí nejvíc zajíma jsou 3 věci - kuchynka a vaření, houpačka a sezení u dětského stolečku kde si hraje a čmárá. Takže k vánocům už máme koupenou kuchynku, houpacího koníka a ještě koupím dětský stoleček se židličkou no a pak nějaké drobnosti - knížky, dřevěné hračky a hlavně hodně nádobíčka do kuchyňky, je to naše malá kuchařka. Tak hodně štěstí při výběru.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
31.10.07 22:03

pro zuzicek

Zuzi, jaký budete kupovat ten stoleček se židličkou? Docela se mně líbí z Ikeii dětská židlička se stolečkem série Mamut - myslíš, že by to byla dobrá volba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7687
1.11.07 00:06

Naše vánoce v 15 měsících - jak uviděla pod stromkem¨kočárek s panenkou, tak bylo jasno, nedala ho už z ruky:-) Nejlepší dárek a celý večer si hrála jen s tím. Takže rozhodně doporučuju. A pak určitě odrážedlo, máme enduro motorku. No a pak dostala s8ňky a nějaké drobnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
1.11.07 00:12

Ahoj, přesunula jsem diskusi do dárků.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
1.11.07 09:35

Ahoj,
naše Sára dostane : mluvícího psa ( FP ), sáňky i s tou dětskou opěrkou, piánko ve tvaru jahody i se zvuky zvířat, dřevěný labyrint ( po dřevěné desce se musí dostat správná hlava ke správnému tělu zvířete…má to v čekárně naše dětská doktorka a Sárince se to moc líbí ), tatrovku, obr skládanku ( něco jako trojitý Duplo - velikostně ), a asi nějaký oblečení.
A mamka mi už hlásila, že jí koupila magnetofonek s mikrofónkama ( ona si hrozně ráda brouká, tak aby se i slyšela ), Duplo a knížku s notama a piánkem ( jsou tam písničky - Ovčáci..atd. a podle předem předtištěných not hraješ, je to skvělý ).
Od tchánovců nevím, od švagrovců taky nevím, od bráchy taky nevím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11369
17.10.12 19:56

Oživuji a jsem bez nápadu :think:. Co budete letos pořizovat vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3242
17.10.12 20:02

No jelikož toho dostala dost na narozky, které měla v říjnu, tak jsem taky bezmocná :lol: zatím pro ní máme takové dřevěné knížečky, skákacího koníka a to je vše :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
17.10.12 20:12

U nás měla zaručený úspěch postýlka pro panenky. Potom měly úspěch dřevěná vkládací zvířátka. K narozkám (taky říjnovým) dostala mluvícího pejska od FP. Letos je jí o rok více a k narozeninám dostane Duplo domeček a hadrovou panenku v zavinovačce. Od babiček už dostala vaničku, kapesní miminko a knížky. Na vánoce dostane kočárek i s panenkou miminkem, peřinkama…dohromady s bráchou tabuli na kreslení a nějaká dřevěná skládačka taky nebude scházet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.12 20:16

Ahoj, já budu kupovat tohle k narozeninám (máme je v listopadu) http://www.mall.cz/…kcemi-zabavy a k vánocům tohle:http://kuratko-shop.shop5.cz/…k-p7530.html a pak takové maličkosti: http://www.fortel-katalog.cz/kostka-mimi.htm, http://www.fortel-katalog.cz/…-krouzky.htm a pak nějaký oblečení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
886
17.10.12 20:18

Máme v plánu chodítko kočárek od FP, golfky ne ven, panenku, knížku.
Většinu hraček máme po starším.
Jinak bych kupovala vkládačky, kužel, hračky na písek, odrážedlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.12 20:44

Moje mala mela ted narozeniny.Taky jsme kupovali choditko/kocarek od FP a muzu doporucit! Dostala jeste houpaciho konika a takovy detsky smartphone se kterym si docela vyhraje. Uvazovala jsem, ze na Vanoce poprosim celou rodinu at ji koupi nejakou sadu Lego Duplo. Kazdy muze koupit dle svych financnich moznosti a mala si s nim uz vyhraje. Jeste mam v planu ji koupit sady z Ikea do kuchyne http://www.ikea.com/…_ikea/18737/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama