Dárek - tipy

Anonymni
20.9.07 08:45

Dárek

Ahoj, prosím nemohl by mi někdo poradit co mám dát příteli k promoci? Zatím mě napadly hodinky, ale to je asi takový typický dárek, chtěla bych asi něco originálnějšího.Jinak za nedlouho budem mít i kulaté výročí, tak by mohl poradit i někdo s tím :) Ráda se nechám inspirovat. Co dáváte za dárky vy? Ještě k těm hodinkám, nemáte někdo zkušenost se značkou Pierre Cardin nebo Storm?Jestli např. slouží dobře a jsou bez problémů..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24918
20.9.07 09:26

A co takhle víkend někde pryč. Třeba thermály slovensko. Musí to být hmotný dárek?
Záleží kolik chceš do dárku investovat.
mava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
20.9.07 12:18

Tak kdyz mas hned dve prilezitosti - tak bych jeden darek volila jako hmotny a druhy nehmotny.
Asi k promoci bych koupila neco hmotneho jake treba ty hodinky co pises nebo bych koupila nejakou peknou velkou knihu (treba nejakou encyklopedii apod.) nebo fotak, sponu do kravaty apod. No zalezi kolik do toho chces investovat a take jake jsou zajmy partnera.
No a k vyroci bych asi koupila nejaky zajezd nebo treba vikend v horach apod.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
20.9.07 13:59

Já mám teď k ročnímu výročí svatby nachystaný lístky na koncert. . . Jinak víkend mimo domov moc doporučuju. . . to jsem zařídila na 10té výročí seznámení a povedlo se, oba moc spokojení, vlastně skoro všichni 4:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
20.9.07 14:49

Hodinky nejsou vůbec špatný dárek, doporučuju raději ty STORMky, jsou fakt kvalitní. Kdysi jsem jedny dostala od Lucky Strikes (no to už je hodně dávno, co jsem kouřila :roll: ) a vydržely vše a byly nádherné, jednoduchý efektní design… A měla jsem je na své promoci na sobě a od dnes již mažela jsem dostala akurát kytku (ale taky krásnou)!
Ať se vám promoce vydaří.
Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lus-i
10.5.12 01:16

Ahoj holky chtěla bych oživit diskusi a poprosit vás o radu. Manžel bude mít za 3 týdny 30 narozeniny a já vůbec nevím co mu dát tak snad poradíte.
Hodinky dostal k vánocům, přemýšlela jsem nový mobil ale ten si teď koupil sám, to co vím že by chtěl tak na to bohužel nemám(další notebook, velkýho papoucha :lol: . Na nějaký adrenalin není :think: přemýšlela jsem nad výletem a strávení noci mimo domov ale to bohužel nevyjde protože máme dva psi který nikdo hlídat nechce (jsou velký) a dál už mě nic nenapadá, žádný koníčky nemá.
Cena přiměřená, tak do 2-3tis. :?:
Díky za rady a inspiraci :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
737
10.5.12 05:35

a co takhle nějakou projížďku v hodně dobrým fáru? pořád vidím na netu nějaké reklamy a většinou je cena kolem 1000kc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jarmilkahr
10.5.12 06:54

Já dávala tituliární stříbrnou minci Bc. A měla velký úspěch :)

• Nahlásit
  • Citovat
Marry11
10.5.12 07:17

můj je posedlý vrtulníkme a mají starší model v akci T-34 za 990 Kč takže už je koupený a trošičku vyžvaněný takže to schválil :mrgreen: :mrgreen: prý je to hračka pro dospělý že se nemám divit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
549
10.5.12 07:40
@Lus-i píše:
Ahoj holky chtěla bych oživit diskusi a poprosit vás o radu. Manžel bude mít za 3 týdny 30 narozeniny a já vůbec nevím co mu dát tak snad poradíte.
Hodinky dostal k vánocům, přemýšlela jsem nový mobil ale ten si teď koupil sám, to co vím že by chtěl tak na to bohužel nemám(další notebook, velkýho papoucha :lol: . Na nějaký adrenalin není :think: přemýšlela jsem nad výletem a strávení noci mimo domov ale to bohužel nevyjde protože máme dva psi který nikdo hlídat nechce (jsou velký) a dál už mě nic nenapadá, žádný koníčky nemá.
Cena přiměřená, tak do 2-3tis. :?:
Díky za rady a inspiraci :mavam:

Tak pokud opravdu pejsky nikam neupíchnete tak najít takový hotel,kde si je můžeš vzít s sebou.zkusila bych i třeba nějakej slevomat pak by jste mohli mít pěkný víkend a do té ceny se vejdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
10.5.12 08:26

Do 2 - 3 tisic sezenes peknej adrenalin, jukni sem: http://www.firmanazazitky.cz/auto-moto/

zalezi co ma rad, jestli auta, nebo sport.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lilišák
10.5.12 08:32

@ondas velkyho psa ti vezmou jedine do kempu, v penzionech s tim maji problem, tam berou vetsinou jen male pejsky.

• Nahlásit
  • Citovat
549
10.5.12 09:17
@Lilišák píše:
@ondas velkyho psa ti vezmou jedine do kempu, v penzionech s tim maji problem, tam berou vetsinou jen male pejsky.

Aha škoda.Psíka nemáme tak stím nemám zkušenosti.Myslela jsem,že dnes i stímto vychází některé hotely vstříc.Nemluvím o continentalu s 5ti hvězdičkama to je mi jasný,že tam by to asi nebylo ono,ale menší hotely nebo penziony :nevim: Velkého psa má dnes kde kdo a když je nemá kdo pohlídat tak mají prostě s takovým výletem smůlu. :roll:
lus-i tak potom thajská masáž.manželovi se líbila,ale asi to není moc originální @suik-právě lus-i psala,že na adrenalin manža moc není :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lilišák
10.5.12 09:57

@ondas tak bud se da dat pes do psi skolky, tam berou vsechno krom haravych fen a vylozene agresivnich psu a nebo do nejakyho kempu venku, ty penziony berou spis typu jezevcik atd. zalezi jak velke pejsky maji

• Nahlásit
  • Citovat
549
10.5.12 11:56

@Lilišák jasně o této možnosti i jako nemajitel psa vím,ale právě lui-s psala,že by se chtěla vejít do 2-3 tisíc,což dá tak za ten psí víkendoví pobyt,ale asponˇse třeba potěší pejskové a oni budou doma sami.A pokud má manžel pejsky rád tak jim to určitě rád dopřeje ke SVÝM 30tinám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama