Vánoce - inspirace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
modravlocka
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 01.12.18 00:09
Vánoce - inspirace

Ženy, případně i muži, potřebuji inspiraci. Co kupujete na Vánoce svým tchanum a tatínkum? Nebo co by udělalo radost vám, byt chlapem? Jsem letos bez nápadu (stejně jako každý rok) a chlapovi je to uplne jedno, takovéhle věci nechává na mne. Nerada bych tchana znovu odbyla poukázkou do hobbymarketu. :?

Reakce:
Zkai
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 42 inzerátů 01.12.18 00:13

Tak u nás je to každý rok přesně tahle poukázka a něco na ryby.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 6299 příspěvků 01.12.18 02:41

Ja tatovi koupila slusne teplaky ( jeste porad sportuje) a kozene rukavice.Druhy deda dostane bundu.

mrav
Generální žvanilka 21585 příspěvků 01.12.18 06:32

Já už několik let kupuji křížovky. :mrgreen: Myslím, že nějaká pěkná knížka - podle toho, co rád čte, nikdy neurazí. A taky mu můžeš koupit nějaké lepší vínko a pak ho spolu vypít. :mavam:

Saffiraa
Závislačka 3846 příspěvků 11 inzerátů 01.12.18 06:53

Ahoj, já předplácím časopis History, ten je oblíbený. :D

ejhle
Závislačka 2839 příspěvků 01.12.18 07:25

Nás tchán je cestovatel, takže dostane i s tchýni zaplacené ubytování na víkend někde u Lago Di garda…k tomu fotokalendář vnuků(to je jeho výslovně prani)

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 263 příspěvků 1 inzerát 01.12.18 07:32

Dědovi kupuji předplatné časopisu 100+1 a tchánovcům děláme potravinový dárkový koš.

Sára 1
Echt Kelišová 8948 příspěvků 01.12.18 07:55

U nás nic nepotrebuji a nic nechtějí. Všechno prý mají a když ne, tak si to koupí. Bojuju s tím každý rok.

evill
Závislačka 3774 příspěvků 01.12.18 08:41

Dálniční známku

Ijen
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 01.12.18 09:28

Muj tata si preje cokoladu a trekove hulky. Tchan si nikdy nic nepreje, nic nechce a nepotrebuje. A ja to respektuju.

Káťa19
Echt Kelišová 8219 příspěvků 19 inzerátů 01.12.18 09:32

@modravlocka no my si dáváme maličkosti, takže se sourozenci jsme se složili na koženou tašku pro tátu.
Tchánovi jsem koupila společenskou hru :D

Jinak mám tip pro chlapy, na Challenger - zápisník plný výzev

Jinak na tom webu je spousta krásných zápisníků pro všechny

modravlocka
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 01.12.18 11:26

Ty jo holky, začínám propadat beznaději. Jedine, co je z vašeho výpisu pro tchana přijatelné, je dálniční známka. Ale ta už je nad limit, navíc ji pravidelně kupuje švagr. Tchán je kutil, ale všechny serepeticky a nářadí už dávno má. Pak teda rád nakupuje, ideálně po akcích. Tím veškerý jeho život začíná a končí. Kvalitní jídlo a pití neoceni a kilo gothaje mu kupovat nebudu. Nesportuje, výlety a dovolené jsou pro něj za trest, přečte si maximálně tak zprávy na idnesu a tím konci, křížovky nelusti, hezky se neobleka..proste typicky zaprdeny důchodce. Bohužel ještě ne tak starý, aby potřeboval alespoň nějaké potravinové doplňky a vitamíny. :lol:

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 1 inzerát 01.12.18 13:33

Máš to těžký, ale jestli je kutil tak možná ta poukázka do hobbymarektu mu udělá největší radost. Pak mi třeba ještě napadá flaška domácí slivovice, jestli pije alkohol.

KarotkaGreen
Kecalka 225 příspěvků 01.12.18 16:34

@modravlocka ahojik, já nikdy nevím co koupit chlapům. Ten můj vždycky placne že chce auto (když běží reklama v TV na nějaké za půl Mega) atp ale letos jsem využila Black friday v online knihkupectví pro dárky pro partnerovu rodinu, (dá se tam koupit ledacos třeba deskové hry) a různé doplňky. Dobré je i předplatné s dárkem zdarma (třeba i půlroční). Ovocné koše už u nás nikdo nechce, bohužel. Jinak je dobré sledovat dotyčného a zjistit, co spíš potřebuje nebo mu udělá radost. :srdce: tohle bude řešit asi každý každé vánoce :kytka:

petul10
Nováček 1 příspěvek 17.12.18 14:14

Ahojky, nojo pro ty mužský je to občas problém. Ten můj chodí do posilovny, takže ocení různé doplňky, ale zaručeně vede kloubní výživa. :lol: Oblíbená je ta koňská, kupujeme Geloren a teďka jsem ještě vychytala fajn akci na **** mají tam stovku slevu, když v košíku zadáte kód KLOUBY18. Můžete koupit třeba i prarodičům na bolavé klouby. :*

edit adminem - smazán odkaz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >