Vánoce - inspirace

2269
1.12.18 00:09

Vánoce - inspirace

Ženy, případně i muži, potřebuji inspiraci. Co kupujete na Vánoce svým tchanum a tatínkum? Nebo co by udělalo radost vám, byt chlapem? Jsem letos bez nápadu (stejně jako každý rok) a chlapovi je to uplne jedno, takovéhle věci nechává na mne. Nerada bych tchana znovu odbyla poukázkou do hobbymarketu. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2208
1.12.18 00:13

Tak u nás je to každý rok přesně tahle poukázka a něco na ryby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14235
1.12.18 02:41

Ja tatovi koupila slusne teplaky ( jeste porad sportuje) a kozene rukavice.Druhy deda dostane bundu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43923
1.12.18 06:32

Já už několik let kupuji křížovky. :mrgreen: Myslím, že nějaká pěkná knížka - podle toho, co rád čte, nikdy neurazí. A taky mu můžeš koupit nějaké lepší vínko a pak ho spolu vypít. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4142
1.12.18 06:53

Ahoj, já předplácím časopis History, ten je oblíbený. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2888
1.12.18 07:25

Nás tchán je cestovatel, takže dostane i s tchýni zaplacené ubytování na víkend někde u Lago Di garda…k tomu fotokalendář vnuků(to je jeho výslovně prani)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.18 07:32

Dědovi kupuji předplatné časopisu 100+1 a tchánovcům děláme potravinový dárkový koš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10206
1.12.18 07:55

U nás nic nepotrebuji a nic nechtějí. Všechno prý mají a když ne, tak si to koupí. Bojuju s tím každý rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3904
1.12.18 08:41

Dálniční známku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3450
1.12.18 09:28

Muj tata si preje cokoladu a trekove hulky. Tchan si nikdy nic nepreje, nic nechce a nepotrebuje. A ja to respektuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17678
1.12.18 09:32

@modravlocka no my si dáváme maličkosti, takže se sourozenci jsme se složili na koženou tašku pro tátu.
Tchánovi jsem koupila společenskou hru :D

Jinak mám tip pro chlapy, na Challenger - zápisník plný výzev

Jinak na tom webu je spousta krásných zápisníků pro všechny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2269
1.12.18 11:26

Ty jo holky, začínám propadat beznaději. Jedine, co je z vašeho výpisu pro tchana přijatelné, je dálniční známka. Ale ta už je nad limit, navíc ji pravidelně kupuje švagr. Tchán je kutil, ale všechny serepeticky a nářadí už dávno má. Pak teda rád nakupuje, ideálně po akcích. Tím veškerý jeho život začíná a končí. Kvalitní jídlo a pití neoceni a kilo gothaje mu kupovat nebudu. Nesportuje, výlety a dovolené jsou pro něj za trest, přečte si maximálně tak zprávy na idnesu a tím konci, křížovky nelusti, hezky se neobleka..proste typicky zaprdeny důchodce. Bohužel ještě ne tak starý, aby potřeboval alespoň nějaké potravinové doplňky a vitamíny. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
1.12.18 13:33

Máš to těžký, ale jestli je kutil tak možná ta poukázka do hobbymarektu mu udělá největší radost. Pak mi třeba ještě napadá flaška domácí slivovice, jestli pije alkohol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
1.12.18 16:34

@modravlocka ahojik, já nikdy nevím co koupit chlapům. Ten můj vždycky placne že chce auto (když běží reklama v TV na nějaké za půl Mega) atp ale letos jsem využila Black friday v online knihkupectví pro dárky pro partnerovu rodinu, (dá se tam koupit ledacos třeba deskové hry) a různé doplňky. Dobré je i předplatné s dárkem zdarma (třeba i půlroční). Ovocné koše už u nás nikdo nechce, bohužel. Jinak je dobré sledovat dotyčného a zjistit, co spíš potřebuje nebo mu udělá radost. :srdce: tohle bude řešit asi každý každé vánoce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
17.12.18 14:14

Ahojky, nojo pro ty mužský je to občas problém. Ten můj chodí do posilovny, takže ocení různé doplňky, ale zaručeně vede kloubní výživa. :lol: Oblíbená je ta koňská, kupujeme Geloren a teďka jsem ještě vychytala fajn akci na **** mají tam stovku slevu, když v košíku zadáte kód KLOUBY18. Můžete koupit třeba i prarodičům na bolavé klouby. :*

edit adminem - smazán odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama