Vánoce se blíží...

Anonymni
25.9.09 18:34

Vánoce se blíží...

Vánoce se blíží…co budete kupovat svým ratolestem pod stromek?
Asi potřebuju nějakou inspiraci:-)))

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
25.9.09 18:40

Já mám dcerku už dost velkou na to, že si sama řekne. Teď třeba je to jeřáb jako součást dřevěných vláčků (viděla to v hračkářství), :,-(a pastelek a fixů na malování. Určitě bude psát Ježíškovi (teda spíš malovat). Už vloni si řekla, co chce, a dokonce za kolo a miminko (panenku) s Ježíškem vyměnila dudlík a plíny (to byla spíš náhoda, k tomu dudlíku se rozhodla víceméně dobrovolně a dlouho dopředu jsme o tom mluvili). Zatím není ve věku, kdy by měla radost z oblečení, takže to asi jako dárek dávat nebudu. Hraček má spoustu, takže budem kupovat to, co si opravdu přeje a o čem budu předpokládat, že ji to nějakou dobu vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2248
25.9.09 19:19

ahoj, mám 4 a půl letou holku a už mám koupenou Zvukovou encyklopedii, dál plánuju nějakou mega :,-(u, nebo dvě menší :,-(y plastelíny Play dooh /nebo jak se to píše/, páč plastelíny máme obrovskou spotřebu, uvažuju o nějaké společenské hře, v tomto věku už se to dá, chtěla by velkou plyšovou ovečku Shaun, no a váhám nad takovou tou stojánkovou tabulí, ke 4. narozkám dostala dětský psací stroj a ten ji bohužel nenadchnul :( A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ave
837
25.9.09 20:52

Prosím, prosím maminky starších dětí o radu, co koupit skoro dvoletému klučinovi. Teď je mu rok a půl a nejvíc ho baví hrát si s granulema pro psa, ale to jako nejlepší dárek nevidím :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
25.9.09 21:09

pro holku kuchyňku a pro kluka ponk. obojí vydrží hodně dlouho..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
6.11.09 08:30

Ahoj můj klučina 2 roky a 5 měsíců si nejlépe vyhraje s traktorem s vlečkou a letos přemýšlím o skluzavce na dvorek jestli máte možnost kam ji dát,tu určitě využije.Loni dostal mluvící sekačku Mike a s tou teda seká pořád:)Jinak ještě dost hraje na kytaru,ale to je o nervy to pořád dokola poslouchat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
246
11.11.09 10:57

U nás 2,5 roku: kolo, kuchyňka, nějaký nábytek pro igráčky playmobiláčky a strašně chce panenku, ne miminko, takže nejspíš panenka Sarah, četla jsem tu na ni chválu. A pak hlavně modelína, fixy, omalovánky a takovéto nezbytnosti, hlavně, když dárečků bude hodně, ať stojí třeba korunu :-D Jo a taky nějaký trička z letních výprodejů a bundička na lyže, sponečky, gumičky, možná pěna do koupele

Nám se zatím osvědčila jakákoliv hračka, vyhraje si se vším. Např. kelímky s konvičkou, které dávalo Yves Rocher k nákupu, to teda byl kup

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama