Vánoční dárek příteli

Anonymní
12.11.20 10:25

Vánoční dárek příteli

Zdravím všechny,
mám takovou představu co koupit příteli, ale nevím jak to dotáhnout do konce, tak bych u vás ráda vzala nějakou inspiraci. Plánuju koupit příteli velkou zapékací mísu (ta co měl se rozbila a používá ji opravdu hodně), ale aby to bylo zajímavé, tak bych to nějak chtěla vyplnit :) Ale zatím mě nenapadlo čím, takže jestli máte nějaké nápady, tak sem s nimi :D jako napadli mě ještě nějaké praktické dárky, ale nevím jestli to není blbý… ne všichni na tohle jsou (já jsem ten typ člověka co rád dává věci, co se nějak využijou)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7193
12.11.20 10:30

Pokud by to využil, tak proč ne praktické
nebo pokud byste využili tak nějaké erotické
nebo „žravá“ náplň, my jsme teď dělali taky jedlé dárky, alkohol, klobásky a upekla jsem domácí chléb, což vím, že ti obdarovaní ocení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
12.11.20 10:38

Já bych ji vycpala ponožkama a trenkama. To je takový klišé, že se tomu může jen zasmát. Navíc dospělý člověk to obvykle jen ocení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5197
12.11.20 10:56

Hustý, chtěla bych vidět manzeluv výraz kdyby dostal zapékací misu. :lol: :lol: Já bych ji asi taky vyplnila fusaklema.. Mám ráda praktické dárky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3929
12.11.20 11:18

Pokud je vaření jeho koníček, tak bych ji vyplnila netradičními trvanlivými surovinami, které by k tomu zapékání mohl použít. Klidně i s příslušnými recepty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1785
12.11.20 11:21

Rádi kupujeme ve Formaggerii a Farmě Natuře, takže já bych tam dala nějaké trvanlivé potraviny podle jeho chuti, klobásky, sýry, sušená rajčátka, nakládanou zeleninu… Můj muž ujíždí i na regionálních potravinách a pivech, takže třeba i lahvinku z oblíbeného pivovaru. Jinak trenýrky a ponožky jsou také dobrý nápad, trenky zásadně kupuji Styx, popřípadě normálně na nošení z HM, ponožky, pokud je „ujetý“ bych klidně koupila nějaké Happy Socks, Dedoles apod. Z erotické náplně bych vzala lubrikační gel BOOM, popřípadě vajíčko od Tenga, nevím, zda užíváte kondomy… Anebo ještě nějakou knížku o vaření, my máme velmi rádi Romana Vaňka a Karolínu Kamberskou, popřípadě teď nedávno vyšel dotisk Hovorů s řezníkem, které jsou naprosto super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1785
12.11.20 11:23

Pokud by tam byly potraviny (ono taky pozor, kolik to bude vážit, aby to šlo dobře zabalit a dobře se s tím manipulovalo, aby se mísa nerozbila), tak by se to dalo vycpat nějakou hezkou látkovou utěrkou nebo kuchyňskými chňapkami :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.20 15:20

Jestli přítel rád vaří, naplnila bych to oblíbenými pochutinami nebo naopak něčím novým, co jste ještě nezkoušeli doma vařit. Dělala jsem něco podobného pro známého, co rád vaří a dala jsem mu tam netypické těstoviny (sépiové), olej s lanýži a podobné věci :)

Pokud není moc velký kuchař, tak bych tam dala kuchařku, aby se něco naučil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12600
13.11.20 15:27
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,
mám takovou představu co koupit příteli, ale nevím jak to dotáhnout do konce, tak bych u vás ráda vzala nějakou inspiraci. Plánuju koupit příteli velkou zapékací mísu (ta co měl se rozbila a používá ji opravdu hodně), ale aby to bylo zajímavé, tak bych to nějak chtěla vyplnit :) Ale zatím mě nenapadlo čím, takže jestli máte nějaké nápady, tak sem s nimi :D jako napadli mě ještě nějaké praktické dárky, ale nevím jestli to není blbý… ne všichni na tohle jsou (já jsem ten typ člověka co rád dává věci, co se nějak využijou)

Já jsem loni dala mužu 31trenýrek a 31párů ponožek :D mělo to velký uspěch a bylo to vtipné :lol:

Srolovat do ruliček a super výpln :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 09:46

Kuchařku, zástěru na vaření

• Citovat
  • Nahlásit
11
16.11.20 10:55

Také bych vyplnila nějakým mlsáním, prípadně nejaká hezká třeba i perzonalizovaná zástěra s vlastním textem. Delala jsem něco podobného dědovi minulý rok, akorát do hrnce. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
23.11.20 16:58

Tak bych tam dala něco k jídlu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
24.11.20 19:14

U nás hodně frčí kosmetické sady, to je vděčný dárek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama