Dárek pro manžela Vánoce 2020, máte nějaké tipy?

154
10.11.20 10:52

Dárek pro manžela vánoce 2020

Zdravím, prosím poraďte mi, co kupujete svým drahým protějškům? Jsem tento rok úplně bezradná. Manžel nemá nějaké zájmy, jako hry na PC apod… Z práce domů a pak buď leharo u televize, nebo něco kutí na zahradě, ale spoustu věcí do dílny má a hlavně bych ani nevěděla co…
Samozřejmě kosmetiku, nějaké oblečení… To už pro něj mám, ale ještě nějaké překvápko 😀 budu moc ráda za tipy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5282
10.11.20 10:55

@Janullaida napište „dopis Ježíškovi“ společně a pak něco vyber… Nebo aspoň takhle to máme v plánu s dcerou budeme psát dopis, tak to rovnou uděláme i my dva :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3943
10.11.20 10:58

Letos mu chci pořídit nové holítko. Gillette Labs Heated Razor - jakési nahřívací. Má dobré recenze. A ještě přemýšlím nad ústní sprchou. Zuby si čistí, ale trpí na zubní kámen z vnitřní strany zubů. Toto by mu mohlo pomoct. Jinak mám vybrané nějaké trička, knížky a kosmetiku…klasika. Ráda bych mu koupila překvápko do dílny, no ale všechno má a co nemá, tak si hned koupí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
10.11.20 11:18

Co treba nejaky kurz? Nenasel by se nejaky pro nej?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
10.11.20 11:20

Já mám knížku, co zmiňoval, že by chtěl, a měřák cukernatosti, který chce k výrobě burčáku. Chtěla bych mu koupit nějaká trika, má už ta aktuální dost sepraná, ale to teda nevím, leda by otevřely obchody, přes internet se mi nechce, ráda si to osahám. Jo, pak jak dedoles vyrábí ty veselé trenky, tak chci stejné pro něj i jeho syna i s fuseklema, ať jsou dvojka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4494
10.11.20 11:20

Letos jen maličkosti, koupili jsme si již společný dárek s předstihem, dražší. Takže dostane album se svých fotek od malička… album už mám, k fotkám jsem ještě nesedla… tak snad. A poukázku na tetování, chce si jej dodělat. A pak asi nějaká kosmetika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13584
10.11.20 11:25

Já jsem koupila hru na PS4, nedávno se zmínil, že vyšla, ale neví, že jí koupim.
Jinak si přeje bezdrátová sluchátka a loketní opěrku do auta. Já mu ještě koupím nějaké voňavky, má šílenou spotřebu a asi 2 trika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
10.11.20 11:28

A co nejaky poukaz, ktery treba vyuzijete spolecne? nebo i jen pro nej, to je fuk… ale hadam, ze na adrenalin asi nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
10.11.20 11:29
@Veru1987 píše:
Letos jen maličkosti, koupili jsme si již společný dárek s předstihem, dražší. Takže dostane album se svých fotek od malička… album už mám, k fotkám jsem ještě nesedla… tak snad. A poukázku na tetování, chce si jej dodělat. A pak asi nějaká kosmetika.

poukaz na tetovani je super napad, uvazovala jsem nad nim, pritel by chtel, ale bojim se, ze by treba chtel k jinemu taterovi :think:

Příspěvek upraven 10.11.20 v 11:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4494
10.11.20 11:30
@JitulkaJ píše:
poukaz na tetovani je super napad, uvazovala jsem nad nim pritel by chtel, ale bojim se, ze by treba chtel k jinemu taterovi :think:

Já to dám k jeho ke které chodí, chce něco dodělat, ale zminoval se že už to nechá po vánocích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
10.11.20 11:34

Zastřihovač vlasů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
10.11.20 11:46

Koupila jsem koženou peněženku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7648
10.11.20 11:46

@Janullaida Když přijde z prace a má leháro tak nějaké masážní křeslo…to pak můžeš využít i ty :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 11:58

Tričko s fotkou dětí na spaní, elektrickou koloběžku (měl půjčenou u moře a chlapi na ní lítali každý večer po ostrově), všechny oříškové sady od Mixitu, vůně do auta, Manboxeo s kávou, repráček k mobilu. Jinak taky nemám nápady…
Anonym prosím, ať si to nepřečte.

• Citovat
  • Nahlásit
14468
10.11.20 12:00

Náhradní baterku do akučky, teplákovku, parfém, nový ministrojek, velké balení slaných kešu a pistácií, papuče s logem hokejového klubu a tablet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama