Vánoční dárek pro dvouleté dítě

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andilkovaduha
Nováček 10 příspěvků 21.11.09 20:19
Vánoční dárek pro dvouleté dítě

Milé maminky,

hledám dárek a nějak ho nemohu najít. Teď máme období montovací. Má tendenci šroubovat šroubovákem. Poradíte mi nějakou stavebnici, kde se nechá šroubovat nebo něco jiného, kde se uplatní šroubovák?

http://www.step2czech.cz/…tilova-dilna

našla jsem toto, ale bojím se, že pro dvouroční dítě ještě moc složité. Všem děkuji za odpověďi

A.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Kacka23
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 21.11.09 20:52

Tak malýmu segra vybrala takovej dětskej kufřík s nářadím-je tam vrtačka na baterie,šroubovák,a takový ty věci,co k tomu patří.Je taky takovej montér :-D

lemora
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 21.11.09 21:22

syn taky dostal loni k vánocům ponk s nářadím - ne teda takhle vymakanej, spíš obyčejnější - tím rozhodně nic nemůžeš zkazit!

Bebuska
Kelišová 5525 příspěvků 21.11.09 21:33

ahoj..
prodávají i jednotlivé hračky, např. vrtulník, auto, co se dá komplet rozmontovat, velké šrouby, k tomu šroubovák, vše z plastu, řekla bych, že proto ideální… jestli je šikovný… taky jsem nad tím přemýšlela, ale prďola ještě není tak zručný, mi přijde :-)

lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 21.11.09 21:40

Ahoj jen chci říct,že syn dostal k 2 narozeninám to montovací autíčko.Tak doporučuji koupit nějaké kvalitnější.To co dostal od babičky bylo hned za 10 min.rozbité .Strhl hned šrouby

Aghata
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 21.11.09 22:33
Bebuska píše:
ahoj..
prodávají i jednotlivé hračky, např. vrtulník, auto, co se dá komplet rozmontovat, velké šrouby, k tomu šroubovák, vše z plastu, řekla bych, že proto ideální… jestli je šikovný… taky jsem nad tím přemýšlela, ale prďola ještě není tak zručný, mi přijde :-)

Bebusko, nevíš jak se to jmenuje? Vím, že to dováží All Toys, ale nemůžu to nikde na netu najít. Vidělajsem to v Bambuli, ale už měli jen zbytky, ty menší modýlky. chtěla jsem větší a prý u toho je šroubovák na baterky, takže to může i samo šroubovat, což je i pro méně zručné určitě přitažlivé.

Bebuska
Kelišová 5525 příspěvků 21.11.09 22:47
Aghata píše:
Bebuska píše:
ahoj..
prodávají i jednotlivé hračky, např. vrtulník, auto, co se dá komplet rozmontovat, velké šrouby, k tomu šroubovák, vše z plastu, řekla bych, že proto ideální… jestli je šikovný… taky jsem nad tím přemýšlela, ale prďola ještě není tak zručný, mi přijde :-)
Bebusko, nevíš jak se to jmenuje? Vím, že to dováží All Toys, ale nemůžu to nikde na netu najít. Vidělajsem to v Bambuli, ale už měli jen zbytky, ty menší modýlky. chtěla jsem větší a prý u toho je šroubovák na baterky, takže to může i samo šroubovat, což je i pro méně zručné určitě přitažlivé.

tak to si mě překvapila, to netuším, neznám…vídám to v regálech v Globusu a všude možně, velikostně tak max 15-20cm… ale mám všechny možné katalogy všech hračkářství, tedy těch větších, tak se kouknu..

Aghata
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 21.11.09 23:06

Bebusko já tedy doufám, že myslíme to stejné, jsou to plastové věci, z x dílů, různobarevných … oni je totiž mají asi v několika velikostech - no, minimálně ve dvou. A v Globusu je tedy mívají? Jo, a je to docela levné, alespoň co jsem viděla.

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 22.11.09 09:09

Asi myslíte tohle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Synek dostane teď k vánocům tenhle traktor, už má lokomotivu, vrtulník a náklaďák a super, hrozně si s tím vyhraje, i když ze začátku, když má tu hračku novou, musím to prákrát smontovat s ním, než ví kam co patří. :wink:
Zadejte na MMB do vyhledávání „šroubovací“, vyjede toho víc. :wink:

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 22.11.09 09:11

Jo a viděla jsem je taky v globusu, zrovna tenhle traktor (nebo možná podobnej), ale balený jen v igelitovým pytlíku. Za 2 stovky. Asi to budou ty menší. :wink:

Bebuska
Kelišová 5525 příspěvků 22.11.09 09:22

Aghato a Barbanku, tohle přesně jsem myslela… :-D

ale jak říkám, ten náš na to máš ještě čas, teď mu budou dva čerstvě, vedou u nás vagóny a koleje :lol:

Ernata
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 22.11.09 11:14

ahojky, jen jsem nakoukla, řeším hračku pro téměř dvouleté dítě, ale holčičku.
Ale mám staršího kluka a tomu jsem kupovala šroubovací auto i s vrtačkou na baterky, ale až když mu byly tři. Ony ty modely jsou asi pro dvouleté dítě trošku složitý aby je montovali sami. Ale co třeba tohle http://www.pongo.cz/meccano-drak.
Jinak dřevěná vláčkodráha je taky super - koupili jsme dávno a postupně dokupujeme další a další díly a hraje si s tím pořád.

Macka1
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 22.11.09 14:11

Já jsem praštěná IKEAčka :-) A moc se těším, až budeme moct pořídit Ellince tohle: http://www.ikea.com/…cts/00060763

Zuzika
Závislačka 3504 příspěvků 22.11.09 19:50

Tak naši kluci dostali od tety k Vánocům v necelých dvou letech právě montovací hračky se šroubováky a byl to hit č.1. Byly to dvě sady - v jedné loď a ponorka a v druhé letadlo a vrtulník plus šroubováky (i na baterky). Sháněla jsem to pak kde se to dá koupit a neviděla nikde. Mělo to značku Built-and-Play. A letos jsme to náhodou viděli v Intersparu, tak jsme to hned koupili dvouletému synovci.
Kluci to ve dvou letech neuměli složit, ale uměli to rozmontovat na jednotlivé dílky a hrozně je to bavilo. Teď už jsou šikovnější a umí i skládat. Rozhodně doporučuju, u nás to mělo velký úspěch.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >