Dětský notebook pro 6 let

barlaz
14.11.09 16:11

Dětský notebook pro 6 let

Holky, opět prosím poradit. malá má 6 let a začla chodit do 1. třídy. Chce dětský notebook, ale já nevím,jestli je to pro ni ještě vhodné. jestli na to už není malá. Ideální by bylo, kdyby tam byly nějaké příklady, čtení a tak. Nemáte tip a zkušenosti? díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1023
14.11.09 18:53

ahojky :-) ,mám taky dceru 6 let a loni dostala k ježíškovi dětský notas,už si nevzpomínám název,ale hned druhý den se pokazil-nešel zvuk,takže reklamace,dostali jsme jiný,to samé,pak jsem ho zkusili koupit přes net,a zas!!!!asi vadná série :nevim: už jsme nový nikdy nekoupili-navíc má dost malý displej.
ted máme normální notas a spoustu her a didaktických cvičení,navíc je bezvadný dětský internet Alík,na ten Viki chodí.
Takže jsme rádi,že ten dětský nemá,ale někdo může mít jinou,kladnou zkušenost :-D
měj se a přeji šťastnou ruku při výběru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
14.11.09 20:53

Ahoj,
podle me taky vyhozeny penize, za chvili ji to prestane bavit a bude jenom k :pocitac: :-) . Lepsi klasickej poc, dneska uz jde koupit cela sestava od peti sesti tisic a kdyz si vemu ze tahle hracka stoji kolem tisice patnacti set tak je to vlastne levnejsi pac ji vydrzi urcite dele. Navic ta grafika je hrozna a moznosti nejakych her a zabavy dost omezeny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
barlaz
14.11.09 21:09

Tak díky. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
1023
14.11.09 21:28

nebud smutná,jsem si vzpomněla,že synovec ho má už 4 roky,nikdy se nepokazil,a to má stejnou značku,co jsme tenkrát kupovali-megabyte.
ale spíš se přimlouvám za klasický dospělácký,na alíkovi je spousta her,skládanek,omalovánek ,........
však uvidíš
měj se !!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
15.11.09 10:48

Já bych ho nekupovala, myslím že je to škoda peněz. Náš kluk (3,5) je zvyklý na normální noťas už teď. Dětský měl půjčený od švagrové ale nezaujal ho.

• Citovat
  • Upravit
Jrk
494
16.11.09 14:36

Jestli to musi byt book tak nejaky netbook na tohle by ti stacil. Nebo nejaky treba z netu z druhe ruky na rozbiti.

Videl jsem detske NB, podle me staci nejaky od vietnamcu ani to nemusi byt nejaka znacka. Stejne ji to po mesici omrzi a vas taky do toho kupovat baterky :-))

Her pro klasicky PC je spousta na netu i jinak zdarma. Ale muj osobni nazor je ze pokud dite to mit nemusi nezatezoval bych ho tim. Prece jenom oci ma jenom jedny radeji ho vest k nejakemu krouzku, nebo na vzduch, kniha (s velkymi pismeny aspon si procvici cteni samo).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama