Kočárek pro panenky

x
10.11.09 12:55

Kočárek pro panenky

Maminky mám dotaz ohledně kočárku pro panenky. Rozmýšlím, zda koupit normální čtyřkolku nebo tříkolku. Dcera má 2 roky. Poradíte mi svou zkušenost? Jak se jezdí Vašim dítkám s tříkolkou? Konktrétně váhám mezi Knorr Vento a Kyra či Luka. Díky za postřehy. Lenka

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5444
18.12.09 07:51

Ahoj Leni,
tak moje holčička sice nemá tříkolku, ale má ji pětiletá neteř a docela s ní zápasí. Nevím, jestli záleží na značce, ale přijde mi poměrně nestabilní. Takže Vento bych rovnou vyřadila. Co se týče té Kyry, nevím jestli jsi ji viděla na vlastní oči, ale podle rozměrů je strašně malinká - já teď objednávala kočárek Kristýnce, ten má na centimetry ještě o něco více, než Kyra a musela jsem ho vyměnit, protože byl strašně maličký. Konkrétně to byl tento:
http://www.e-babyland.cz/…r-set-13996/
na fotce vypadá, že je docela velký, ale ve skutečnosti je fakt maličký. Vyměnila jsem ho za tento:
http://www.e-babyland.cz/…etter-19151/

Nejvíce mě zaujal ten Luke, rozměrově je určitě lepší. Ale pozor, abys neobjednala Luke mini, ten je taky moc maličký :wink:

Snad jsem ti trochu pomohla a jestli ne, tak se třeba ozve někdo zkušenější :roll:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
18.12.09 18:00

Naše dcera dostala loni tříkolku, resp. zdvojené kolečko, ale otočné, a neměla nikdy problém. Letos jsme stejný kočárek koupili i mladší dceři, budou jí 2, už dlouho si s tímto kočárkem hraje a i venku se jí s ním jezdí dobře. Je to kočárek quinny a dá se nakombinovat hluboká korba-sporták - autosedačka. Vypadá forově,ale je pevný a designově zajímavý a i dost velký.

http://www.babyveci.cz/detail.php?…

  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama